Psi a rakety (30.12. - 5.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. luciezezajeci

    luciezezajeci Pisálek fóra

    Na akci se těším, snad to bude v pohodě a děkuji Casey27 za podrobné vysvětlení. Myslím, že se to bude hodit obzvláště 31.1. a den po té :pxD.
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem to konecne dopocital taky a je to tak... napestovat, vystrilet a pujde to dobre :

    Stav kvetu : idealne 0 kusu (1521/den, [0.ukol]+0 kusu ), mam 0 z 9125 (0% ).
    Stav lnu : idealne 0 kusu (1009/den ), mam 0 z 6050 (0% ).
    Zatim uplynulo 0% casu, zbyva 144 hodin.
    A vetrnik musi udelat : 230x kartonová dutinka + 425x raketokvět

    Nevim zda jsem neprehlidnul nekde 5 dutinek, protoze tu bylo parkrat 225 kusu, ale uz to prepocitavat nebudu :)
     
  3. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Dobré ránko, včera večer som zistila, že je akcia, ale nečítala som, tak som dala žito a aké prekvápko - nič nevypadne. Akcia vyzerá dobre a odmeny tiež fajn, teším sa.
     
  4. bill

    bill Pilný autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    hooooodne moc

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/12/15
    rebelka1958, maribeja a ell1956 tohle ocenili.
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dobré ráno farmári.Do akcie idem ako vždy odmeny sú super ale nebudem letieť pôjdem si svojím tempom.Viem musí byť niekto prvý ale ja to nebudemxD;)a posledný uvidímxDale budem sa snažiť aby to tak nebolo.
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.

    Tak jsem si po ránu pročítala diskuzi. Tedy musím říci, že pokud bych měla špatnou náladu, tak diskuze mě z toho dostane. Suprrr xD.
    Klobouk dolů před počtáři. Kdyby tady byl smajlík jak smekám klobouk, šoupnu ho sem, ale bohužel, tak dám jen toto ;).

    Zajímalo by mě, jak by početní úkony vypadaly 31.12. večer a 1.1. ráno. To by byl teprve zážitek. :p Ale komu by se chtělo počítat, no né. -.-

    Na akci se těším, děkuji všem počtářům za pomoc.

    Madulka_cz
     
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Ceny... jsem spokojená, dekorky a hlavně je tam 80ks SK a to se bude velmi hodit při neonovém šlechtění. Přeji pěkný den a ve 14 hodin buďme na startu!!! Pěkný den!;););)
     
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Madulka_cz ujišťuju tě, že někteří zvládneme přesné počty i toho 31.12. - stejně jako někteří nezvládnou přečíst a pochopit zadání ani po několika pokusech. Asi jim ve škole nešly slovní úlohy :D.

    Docela by mne zajímalo, jak by na tuto diskusi reagoval nějaký pedagog, nejspíš by mu dobrou náladu nezpůsobila. Ale já se taky docela bavím a jsem zvědavá, kolik lidí tu po druhé hodině napíše, že mu akce nejede, protože nic nevypadává xDxD
     
  9. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Mou motivací, proč dělat tuhle akci, je superkrmivo v odměnách.
    Jinak mě akce nenadchla. Většina farmářů je ráda, že nejsou hopsátka, mně tedy chybí, je to adrenalin, napadá to, nenapadá. Navíc mě hopsátka nutí přemýšlet, přizpůsobovat strategii, takhle to bude jen nudné pěstování akčních plodin. Na rozdíl od některých mi chybí i řádek do stonku, od doby, co je kombajn, tak je vítám.
    A ještě navíc mi tam chybí avizovaní psi. Třeba se tam ještě nakonec nějaký voříšek objeví.;)
     
  10. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Asi nejlepší odměna je to SK. :p Ale i TS jsou dobrý. ;)
    PS: Teď jsem si uvědomil, že já už sklidil stromy. :oops:
     
  11. bill

    bill Pilný autor

    to bude treba zas hodne hnojiva vody aby to dobre rastlo
     
  12. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    :music:mno čarodejka007 možno niektorí napíšu, by ťa pobavili . pedagogovia by asi krútili hlavou nad tým akí sú škodoradostní niektorí , alebo možno ani nie, ono to je asi v povahe človeka , že xD a u dorastencoch je to vidno najviac . Hm, dnes by to ale malo byť ešte v pohode, ešte neoslavujte ,stačí zajtra začať , do 6teho ďaleko :p
    Uvidíme ako to pôjde, a dúfam, že môj net nezačne blbnúť ešte viac. Hm, dokedyže sú tie prázdniny?:oops: potom to bude zase dobré ;) Keďže sa v reáli napočítam dosť, tak v hre to nechávam na iných a ako som tu čítala diskusiu , máme tu viacerých, ktorí to robia s nadšením :p díky im xD teraz ešte počkať do 14.00 ....
     
  13. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    jdu do akce pro 80x superkrmivo.jinak to vidím na rychlovku.fajn silvestra VŠEM.
     
  14. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    ahoj všem po včerejším mejdanu mi to moc hlava neberexD ale jak si to přečtu ještě dvakrát tak to snad půjde:cry::cry: jak tak čtu tak se opravdu RT nezavděčí všem /ber nebo nech ležet/;)jinak to nevidím ,,,,,je to prostě pohodovka ke konci roku a na její začátek nového roku 2016 .................... Chci vám všem popřát šťastný a veselý silvestr:D:D a hezkou a pohodovou akci :p
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Slusne odmeny na tu "narocnost" - palec nahoru, kor kdyz jsem si vytocila 100% bonus na sklizen :inlove:
     
  16. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkné sluneční dopoledne,
    A když budu plnit jen 3 první úkoly stříbrné a zbytek už všechny.Kolik akčních plodin budu potřebovat :):)
     
  17. NeonTheo

    NeonTheo Rádoby autor

    Akce dobrá, velké množství superkrmiva :inlove: a chápu, že v každé akci ten řádek na stonku být nemůže, takže jinak jdu do toho, jako do skoro každé akce ;)
     
  18. Margziam

    Margziam Stará škola

    Tak jsem si pročetla diskusi, i to, jak jsou vysoké ceny na trhu u koz a ovcí, někdy v noci jsem se tam koukala a viděla kozy za asi 1.100 a ovce asi za 1.300, koukám tam teď a ty ceny už se posunuly - u koz až na 5. stránku a u ovcí ...
    Teď jsem tam koukala znovu, tak u koz je to už na 4. stránce a u ovcí na 3. stránce. Tak snad se přece jen ještě budou kupovat.. Myslela jsem, že bych něco zkusila prodat, abych získala aspoň kousek náhrady za koupené stromy, co dávají kaki... Ale nevím...

    Taky jsem čekala, že budou padátka, dala stromy kam šlo, ještě nakoupila cukrové javory (taky úbytek KR).. a po dozrání je mohla sklidit a nahradit chlívky koz a ovcí.. Tak uvidím... Co bude, to bude, co nebude, tak nic..
    Oslavovat nemusím - nechám to těm, kteří nemůžou být bez toho.. :)

    Ale taky jsem přemýšlela, proč jsou v názvu ti psi.. Jestli pak nebude ještě pokračování se psama - po dokončení toho posledního úkolu... [​IMG]

    A taky - jestli ty ohňostrojové baterie půjdou dát do stonku.. případně jestli budou dělat ohňostroje a dávat BZ i BBZ i po skončení akce - kdykoliv... I když bych tím přišla o dutinky do akce a potom už by mi nebyly k ničemu...

    Proč vlastně nejsou v sezónních dárcích nějaké pěkné dekorky, co jdou dávat do stonku, jako byly kdysi ty svíčky, nebo santův pomocník, nebo i ty ohňostrojové baterie?????

    P.S.
    Sklidila jsem TCH a z nich - mýval, holubník, kozí chlívek červený, pásovec, výběh pro husy oranžový, kivi, prasečí chlívek červený a ptakopysk. Tak jsem ráda, i když labutě pořád nemám..
    Po sklizni TS jsem taky ráda za stromky, které jsem měla jen 1x nebo málo.. i když mi stále chybí dost z těch posledních nových...

    ja-pe
    Četla jsem tu těch několik stránek a neviděla jsem, že by někdo měnil výrok, že žádný vypadávátka nebudou. Tak jsem se na to spolehla a sklidila...
    Tak uvidím...

    P.S. 2
    Dívala jsem se na překlad této akce - Poláci mají název "Teoria Wielkiego BUM" - tedy "Teorie velkého "BUM"" - tedy žádní psi tam nejsou..
    Angličani mají název "Big Barn Theory" - taky žádní psi.. "Barn" = "chlév, stodola, stáj" Tedy asi "velká chlévová teorie" :)
    Ale přece jen - my tam máme aspoň ty rakety - jako rachejtle.. To oni nemají..
    Takže tentokrát s tím překladem jsme pravdě blíž :)
     
    Naposledy upraveno: 30/12/15
  19. if67

    if67 Perspektivní autor

    už se opět moc těším na akci,..hurá do toho
     
  20. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj ja-pe,
    můžeš být klidná, opravdu v této akci nejsou vypadávátka.
     
    AnMaDi tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.