Psi a rakety (30.12. - 5.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Akce vypadá super, bez vypadávátek, odměny skvělé, času dost. Jdu do ní jako vždycky. Jasný úkol, jasné odměny. :)Nemám ráda akce typu náhoda - ta co nás čeká - rybolov II.
     
  2. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Konečne akcia nízkej náročnosti, pôjdem do toho a budem dúfať, že to dám celé, to by bola snáď moja prvá dokončená akcia. :p
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Výborná diskuze:p a já chci psa, který není jen v názvu, ale sedí třeba u lišty a dívá se na ohňostroj a rakety xD
     
  4. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Pro všechny co hledají psa v této akci, mám zcela zaručenou exklusivní zprávu, ale současně super tajnou.
    8)8)8)
    RT je šibal a pozapoměl uvést drobnost v akci. Pes a rachejtle nejde prostě dohromady. Ale na všem špatném je i něco dobré.
    :)
    Pozorný farmář/ka se mrkne při odpálení rachejtlí na farmě opatrně na dvorek za stodolou a pochopí.
    ;)
    Jeho psí smečka při každé ráně na obloze vyrobí hromadu vzácného guana do stodoly.
    RT je šibal a spojil užitečné s příjemným.
    Ale pšššt, tato zpráva je
    TOP SECRET
    :D:D:D
     
  5. tonys*

    tonys* Pilný autor

    ahoj, tato akce je jedinečná jen proto,že nemá vypadavátka, ty mě vždy znepříjemní život při akcích,, moc se těším ,, všem přeji veselého Silvestra a šťastný Nový rok,,
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Na to jaký je těsně povánoční a za chvíli novoroční čas, tak docela dost pěstování :D. Ale samozřejmě jdu do toho, jako do každé akce a už se docela těším, protože nejsou padátka, tím pádem zítra ráno sklizeň ;). Budu pěstovat na baha plochách + mýtina. Hlavní a divokou louku zatím nechám, jak jsou a možná je později připojím :).

    Odměny docela dobré - dost SK, velké BZ u dekorací a i ostatní ujdou ;). Jenom mi trošku chybí novoroční stonek.
     
  7. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Já nadšením z této akce jásat nebudu. Mě tedy akce nikterak neoslovila. O tajemných stájích Drak mohu hned říci, že to po odtajnění budou zřejmě na 100% samé lištovky, pokud by tedy nevypadla nějaká pěkná růžovka. To ale u mě nehrozí. A u tajemných stromů Uele už není ani "pokud by nevypadla"..... Tam není nic co by mě nadchlo, protože mně to na farmě chybí. Řádek z této akce také není...
    Naštěstí je ale málo akčního kvítí, vypadávátek také není třeba a tak tomu všemu odpovídá nízká obtížnost a té nízké obtížnosti bohužel i odměny. Za zmínku z odměn stojí těch 80 SK.

    Do akce nakonec půjdu jako snad do většiny akcí, jen se musím rozhodnout, jestli se s k akcí budu courat jen na omezeném počtu políček a nebo jestli opět zlikviduji všechny dostupné plochy a napěstuji co nejrychleji, abych měla od akce klid.

    [​IMG][​IMG]
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže kolik toho vlastně musím celkem napěstovat?:music:xD
     
  9. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Pokud budeš plnit vše a využiješ ty ohňostrojové baterie, tak celkové počty dle mých výpočtů jsou následující:
    6050 ks lnu setého
    9125 ks ohňostrojového květu
    tvrdil to i Casey27, tak na tom něco bude :)
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Díky moc ! Konečně je to srozumitelné i pro mně a s mletím se už nějak poperu!;)
     
  11. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    kaolín11: Potřebuješ 6050x Len setý a 9125 Ohňostrojový květ.
    Z toho vyrobíš 230 Kartonových dutinek. K nim přidáš těch 420, které získáš z prvních 3 úkolů.
    Vyrobíš 425 Raketokvětů a zbytek nahážeš do úkolů.
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kaolín11 ve skutečnosti nemusíš napěstovat nic - ta akce je nepovinná xD

    EDIT: být tebou, tak se snažím stihnout toho co nejvíc ještě než se dostaneš do "jiného stavu" ..... ono jsou tu hráči, co chtějí psa a protože se to jmenuje Psi a rakety, možná že na závěr budeme vypravovat nějakou Lajku ke hvězdám -tak abys byl fit :D:D
     
    Naposledy upraveno: 29/12/15
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na konec roku nějak moc složitá akce !o_OxD To snad ani nejde zvládnout!:eek: Pro mně bude začátek až někdy 2.1 , to už bych mohl bejt zase při smyslech a možná pochopím co se to vlastně po mně chce!
     
  14. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    tradične do akcie idem, a už si kladiem v duchu otázku, či sa mi "konečne" po odtajnení TS z akcie podarí zaokrúhliť počet ježkov na dvacku, alebo ich predbehnú krty ;)
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Pokud nedostanu mývala, budu silně nakrknutá -.-
     
  16. lulualu

    lulualu Zelenáč fóra

    Tak nevím , nás ve škole učili , že 3750+2250 = 6000 . Kde berete těch 50 navíc ? ? Nějak mi součet 6050 nevychází .
     
    micka63 a Alena tohle ocenili.
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p to už vypadá na silvestrovské počty ... já nikdy nic takto nepočítám, jedu si hezky odhadem a zatím to vychází
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    lulualu - 1 dutinka - 10* len
    230 dutinek - 2300* len + 3750 ks do úkolu - tj 6050 lnu ;)
    (ste mě donutili počítat - fujky :wuerg:)
     
  19. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    lulualu: Ahoj. Tak nevím, ale nás ve škole učili.... přečti si prvně pořádně zadání ,-) 3750ks je len co se dodává samostatně... tam se shodnem. Ale dál je třeba 225 kartonových dutinek volně (odtud zřejmě bereš ten počet 2250) a 425 dutinek na výrobu raketokvětů... celkem tedy 650ks. Splněním úkolů 1-3 získám 105 ohňostrojových baterií a z jejich sklizně dostanu 420 dutinek. Tím pádem mně bude ještě 230ks chybět. Na výrobu jedné je třeba 10 ks lnu ..... což je 230*10=2300. Celkem tedy 3750 + 2300 = 6050 ,-) Je to jasné, nebo se tu mám i vy.... :-D

    EDIT: skalara byla zase rychlejší ,-D

    EDIT2: jj rozvádění je moje specialita (nemyslím stát se znovu svobodným a svým pánem) :-D Já to vzal raději rovnou takhle a chtěl jsem předejít následné otázce kde se vzalo těch 230, když v popisu nikde není napsáno ,-D
     
    Naposledy upraveno: 29/12/15
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Slibuju, že už to nikdy neudělám xD Ale tys to rozvedl hezky do detailů ;) Aspoň už vím, kde se vzalo těch 230 dutinek :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.