Psi a rakety (30.12. - 5.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    pro Mikeš:
    To já mám nové řádky v nebi po zavedení kombajnu na stonek převelice rád!
    Ale akci budu plnit, i když tam v odměnách žádný nový řádek není... už jen proto, že ctím zásadu: Krátkodobou akci musím splnit, i kdyby čert na koze jezdil!
    Pozn.:
    Proto asi chtějí dodávat ty mraky koziček - čerti mají asi někde rojení a zvířátka z farmy s nimi asi mají smlouvu na dodání koz...
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    -družstvo- a čarodějka007: nemluvíte každá o něčem trochu jiném. Z toho co píše družstvo mám dojem, že se ptá na výměnu Ohňostrojové baterie a Čarodějka odpovídá o výměně Raketokvětu.
     
    micka63, babako a STYBI tohle ocenili.
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajdo, družstvo se ptala na vyrobené rakety - takže odpovídám na toto....pokud tím ale míní tu minutovou potvoru na výrobu dutinek, tak to opravdu není ono....ovšem nečekám, že by po skončení akce zůstala ve hře...
     
    1robinsonka1, babako a STYBI tohle ocenili.
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    čarodějko: ona ta chyba nebude u tebe, ale u -družstva-. Raketokvěty se totiž nedají střílet a navíc k nim není animace.
     
    babako, Shanigan a STYBI tohle ocenili.
  5. tepui

    tepui Mistr fóra

    Mě by taky zajímalo jestli zůstane ta Ohnostrojová baterie po akci.Abych ji mohl vystřílet kdy budu chtít.
     
  6. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    na akci se těším - vypadá to na pohodu a hlavně se nemusíme stresovat vypadávátkama :D
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajdo, ona chyba bude na obou stranách....ovšem to není nic divného. V každé akci je vidět, že lidi neumí pořádně číst.
    A pokud jde o Ohňostrojovou baterii, vycházím z toho, že je určená pro sběr "meziproduktu pro výrobu raketového květu", takže po akci asi fungovat nebude...
     
    babako tohle ocenil(a).
  8. Inoxia

    Inoxia Pisálek fóra

    Akce fajn, super odměny a malá náročnost a hlavně žádná moje zkáza - vypadávátka! Takže za mě super a všem přeji ať se daří! :)
     
  9. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    čarodejka007 dík, tak to mi ušlo ,že nebudú vypadávatka. Tak to je ešte lepšie ;) už som si tak zvykla ,že sú vypadávatka, tak to beriem automaticky ako istotu.

    Medvánek nepodrypuj, ak nie sú vypadávatka, tak väčšina kto sa na to sťažuje bude blahom bez seba xD Ja teda určite som už teraz ,aspoň nebudem v strese :p
     
  10. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Konečně jednou nejsou vypadávátka, tak si můžu v klidu ráno sklidit. A pak dojet pro děti, a začne se v klidu pěstovat.
     
  11. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Nič nebude vyskakovať so stromov?
     
    babako tohle ocenil(a).
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Safra, zadny vypadavatka, tak to musim fakt spocitat kolik ceho - doufal jsem v neco takovyho jednokvetnatyho a ne zase dumat, co jsem uz zasel co ne aby zbylo na dalsi otocku...
    Ale zase to beru tak, ze uz to tu par lidi spocitalo, tak do zitrka to snad pochopim...
    Jen ale mi trochu vadi, ze neni treba davat Karafiat, takze nevyuziju bonusu ze slechteni kytek :)
     
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Tassadar11 je to jednoduché. Na splnění celé akce je potřeba:
    9125 ohňostrojového květu
    6050 lnu (minimální počet : do úkolu + výroba 230 dutinek)
    650 dutinek - z toho se dá získat 420 dutinek z Ohňostrojové baterie (nutné splnit kompletně první tři úkoly a baterie vystřílet)
    + pár drobností ze stodoly

    * výpočet nezahrnuje nákup košíku
     
  14. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Pche co tu řešíte za malichernosti, já osobně znám a pamatuji jen jednu baterii.


    [​IMG]

    :p:p:p

    jo ta když zahřměla, to bylo konfet v cílové ploše. Kam se na ní hrabe RT s novoroční akcí.
    :D:D:D
     
  15. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Na Silvestra rakety mi treba.
    Koľko ? proste to je veda.
    Možno veľa ,možno viac,
    vystrelím ich na mesiac,
    v Novom roku s predsavzatím:
    "Tu akciu rada spravím!"

    ;)
     
  16. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Kozy?o_Oo_O
     
  17. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    pajda361 a čarodějka007 po důkladné kontrole se omlouvám psala jsem o raketách a dívala jsem se pod animaci baterií, já jsem popleta.
    Pajdo díky za upozornění, takže baterie by asi mohly zůstat žejo
     
    eleanorelik1, zejdy66 a babako tohle ocenili.
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Tassadar11 to mi, prosím Ťa, nerob, že sem nebudeš dávať počty, véééď, keď ja som si už na to tak zvykla ;), a Tí, čo sem počty dali to aj tak chcú vyhrať 1.deň, potom už nič nepočítajú:).


    čarodějka007 onó, počítať, to ja viem8), niekedy až moc a s kadečímxD, ale tie priebežné tabuľky od Tassa nemajú chybu, a myslím, že to tu oceňuje veľa farmárov.
     
    Naposledy upraveno: 29/12/15
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    DANKA722 to se velmi mýlíš....já kvůli této akci rozhodně nebudu trhat stromy, takže mi na pěstování zbývají zhruba 2 plochy a SH do toho nehodlám nasypat. A přesný propočet hned na začátku je základem pro to, abych si odhadla, zda to na těch dvou plochách stihnu napěstovat ...
    Ono je vždycky lepší se napřed zamyslet a až potom se dopustit neutuchající aktivity :)
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mňo, zase chaos! To mám rád, živá diskuse o tom , co je třeba a co ne. Společně se tak dopídíme, co tím básník(RT) chtěl říct. Vypěstovat fůru kytek je pro nás hračka. Jen to plundrování zvířátek mi vadí. Sotva ty stavy trochu normalizuji - šup - a už nějaká ta pazoura loupeživá se po nich drápe. Budu bránit své stáje, co to půjde! Trepifajksl
    PS:Honzíku Svátku - za sebe můžu prohlásit, že já kozy nerad! Radši řízek, fakt! Čert ve výslužbě
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.