Psi a rakety (30.12. - 5.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Všem co skončili akci moc gratuluju :)
    Já tentokrát těžce zaostávám, celý týden krom Silvestra dvanáctky (i dýl), tak nebyl čas si ani přečíst fórum... byla jsem ráda, že jsem něco zasadila a šup do pelíšku :p, ale i tak už mi chybí jen otočka ohňostrojových květů a bude hotovo ;)
    Do nového roku přeji všem pevné zdraví, spoustu štěstí a hodně úspěchů nejen při farmaření :inlove::inlove::inlove:
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Trepifajksl, nestraš s -3O°C :D pro mě je zima už teď moc velká. Jsem šla nakouknout do kina a podívej, jak jsem dopadla :DxD ... akce hotová, ale držím pěsti všem, kdo ještě pěstuje a pouští rachejtle :p ..
     
    Naposledy upraveno: 4/1/16
  3. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Vyrábam posledné ohňostrojové rakety, neverím, naozaj toto bude moja prvá dokončená akcia.. :D
     
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tedy Evoinfo, že tys na hodině fyziky chrupčila! A nedívala ses na kluky, jak si tím mrzačí jazyk.
    U nás už zase sněží - hned se ten den rozsvítil, i když je chumelenice. A já trubka jsem vypral prádlo,no nic, jdu ho do tý zimy pověsit. Nemám rád plný koš. Jen ještě takovou poznámku ke hře: bez těch vypadávátek se ta hra nějak vleče a vleče, nemá to ty správný grády...
     
  5. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Nechala som si 1 tajomný strom, že skúsim neskôr... skúsila som dnes a výsledok jabloň XXL, super! xD
     
  6. Elissa20

    Elissa20 Pisálek fóra

    Akce splněna za 24 hodin použito asi 500 suprhnojiva na velká pole - pak jsem jela na všech plochách malá políčkaxD
    ale ty výsledky ... vrrrrrrrrr.............brrrrrrrrrrrr:mad: Tak snad příště :inlove:[​IMG]

    Přeji všem Pěkný rok 2016
     
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Elisso20, pipky se vždy hodí! Komu se to přihodí, aby nedostal žluté.... A ten kivi se svou setsakra drahou stravou, velice vypiplané zvířátko, fakt.( Ještě mi chybí 1 a půl levelu, abych měl vavřín.) A myši na farmě, to je taky takové požehnání - žádná starost, že úroda shnije, nenene...
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Evainfo: Tohle jsme řešili jednoduše, ten klandr a přimrzlej jazyk jsme dotyčnému s radostí počůrali.xD
    Trepifajksl: Já jsem sice měla z fyziky dostatečnou, ale v hodinách jsem dávala pozor, protože jsem se strašně snažila pochopit, co za nesmysly mi tam ten dědek za katedriou vykládá.:oops:
     
  9. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    tydýtková držím palce. neonky uvidím, ako stihnem ,ale budem počítať s tebou ak ich náhodou urobím ;)

    Trepifajksl ono je dobré ak sú aj akcie bez vypadávatiek, aspoň sa tí ktorým to nepadá ako má ,odýchneme, ukľudníme sa xD
    a túto akciu snáď urobili aj začiatočníci, bola fakt pohodová . stromy a stajne síce nic moc pre tých čo už väčšinu máme , ale tí čo nie, získali ich ľahko ;) no tie kivi majú fakt drahú stravu :mad: a ja ešte k vavrínu mám +9 lvl ach jo. sliepky sa hodia ,lebo na stravu pre anakondy ich treba veľa a je to na zlosť ak ich musí človek kupovať po 1 kuse :p.
    Hlásim na Gemeri dnes konečne popadával sneh, tak máme poprašok . Dúfajme , že nebude už taká zima:inlove:
     
  10. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný podvečer,
    nakonec jsem podlehl a udělal jsem celou akci.
    Původně jsem nechtěl dodávat zvířatka ale nakonec jsem je tam dal.
    Těm co dokončují držím palce.Jestli vůbec takoví ještě jsou ;).
     
  11. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak já jsem dokončíl akci už včera odpoledne všem co také dokončily tak blahopřeji a ty co ještě ne tak držím palce.
     
    lacrima a evainfo tohle ocenili.
  12. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Zhodou okolností ako dostatok času a jednoduchá akcia sa mi poprvýkrát v histórii mojej Farmeramy podarila dokončiť akcia CELÁ. :D:inlove::)xD A to už hrám hru vyše 5 rokov (s prestávkami), no nikdy som na to nemal dostatok času.

    [​IMG]
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Trepifajksl - sousede, žlutého se mi nic nehodí. Já to vyfasoval hned třikrát: žlutá výrobna vajec,
    žluté kravské mléko a žlutá barvírna. Ze stromů jsem měl jabloň, hrušeň a další podobně vzácné stromy.
    U příštích úkolů, kde bude za odměnu tajemno, se opět div nepřetrhnu.
    xDxD

    Edit
    Tak jo, při první příležitosti ti udělám tu radost a všechny ti je pošlu.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 4/1/16
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já se nezříkám ani žlutých ! Když nic jiného, tak zkracují čas. A u takových zvířátek, kde se čeká třeba 14 hodin a víc, se snesou. U výroben to platí taky, pokud to ovšem nejsou ty na mléko a vejce. Jen skalní staromilec opustí stromy a dá na plac tuto. Nejsem v tomto ohledu staromilec. Joj, jdu zkontrolovat stav mléka a vajec, už jsem dlouho neměl stromy na place.
    Pro Shanigan: já mám také rád nenáročné akcičky, ale ta diskuse je potom taková krátká, jindy by touhle dobou bylo o dobrých 20 stran víc...
     
  15. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Ahojte :)
    tak mám taky hotovo :) Akce se mi líbila. Tajemné stáje a sazeničky právě zasazeny, výsledek bude pozdě v noci nebo ráno... dám vědět.
     
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :cry: jejda, já zapomněla na tajemnice a už mám zaseto ... tak nevím dostanu tu žlutou mlíkárnu nebo ne? xD
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj tatkanas1,

    bohužel žádná odpověď nedorazila, v tomto případě tedy doporučuji se řídit tím co je uvedeno v tooltipu u baterie a tyto prostě spotřebovat.
     
    Shanigan tohle ocenil(a).
  18. disquotek

    disquotek Perspektivní autor

    škoda že ukol nedokončím protože jsem maly level
     
    evainfo a mamča50 tohle ocenili.
  19. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Tak už mám "vyklubané" i tajné stáje a stromky :)
    Stojí to za prd :p ale tak... víte jak :)
    Mišpule xl, Jedle xxl, Buk xxl, Javor cukrový xxl, Broskvoň xxl
    Vlčí doupě, ptakopysk, čáp, krtek, kivi.
    No... chtěla jsem labuťáky, ale to chce asi každej, tak třeba jindy ;)
    Dobrou noc.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahoj, akce dokončena, teda asi dva úkoly nemám, ale ani je nechci, stromy odtajněny 2x kam. pinie xxl, 2x datlovník xxl, a jeden buk xxl, všechno šup do lišty, vcelku dobrý ale už je mám.
     
    evainfo, Trepifajksl a kometak96 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.