Psi a rakety (30.12. - 5.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tak já se peru,fakt.Nějak jsem se zamotala a přepočítala,měla jsem nad pěstováno,ale nakonec jsem nevydržela a začala mlýt a najednou jsem v mínusu:cry:
     
  2. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Všem farmářům, farmářkám, modíkům i RT přeju úspěšný rok 2016!
    Akci jsem splnila dnes odpoledne, přepěstovala jsem taky (přes 300 lnu a přes 700 ohňostrojových kytiček) - ale já jsem prostě postupně dodávala, pěstovala spíš podle toho na jak dlouho jsem opouštěla počítač, když byly ty svátky a různé návštěvy, takže jsem se počítáním nezdržovala. Akce se mi líbila, byla velmi vhodná pro toto období. chválím!
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jdu se zahrabat, chybi mi 210 kusu pote co jsem zasel na vsech polich... safra kdyz vidim ze chybi jedna otocka, tak je to ta co sklidim, nemam zasit dalsi...
    no nic, bude toho par tisic navic, tak spis mi zase bude tyden trvat, nez tam hodim ty TS, jako vzdycky :)

    Stav kvetu : idealne 5070 kusu (1521/den, [5.ukol]+245 kusu ), mam 8915 z 9125 (97% ).
    Stav lnu : idealne 3362 kusu (1009/den ), mam 6293 z 6050 (104% ).
    Zatim uplynulo 55% casu, zbyva 64 hodin.
    A vetrnik musi udelat : 230x kartonová dutinka + 425x raketokvět
     
  4. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Pekný večer. Tak ja som už zapichla. Nie manžela. Akciu. Koniec, hotovo. Išla som v kľude, dotáčam ešte raketky na BS, zastalo aj dosť dutiniek. Kvietky boli skoro presne - niečo málo navyše. Akcia pekná, pohodová. Takých by mohlo byť viac. Spokojnosť. Aj keď to počítanie na začiatku :cry:xDxDxD:p
     
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Já už mám taky hotovo. A to jsem sázel jen na 3 a pak už jen na 2 plochách. Stálo mě to jen 100 ks SH a 100 ks zuzi vrtulek. Z odměn mě zaujaly hlavně dekorky. Bez vypadávátek to byla trošku nuda, ale aspoň sem nemusel spěchat s akční.
     
  6. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Všem milým farmářkám, farmářům a modíkům a RT přeji úspěšný rok 2016, hodně pohodových dnů, málo prostojů a radost ze hry! Říká se: Jak na Nový rok, tak po celý rok! A pro mne novoroční akce skončila právě na Nový rok ! Tak se mám na co těšit! Byla jsem spokojená, dalo se to zvládnou velmi dobře i při tom shonu koncem roku! Krásný večer!;););)
     
  7. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Hotovo, dekorace již hnízdí na Bahamara ostrově pokladů, společně s dalšími dekoracemi BBZ. Musel jsem to už trochu přetřídit, byl v nich už krapet větší svinčík :D
     
  8. mila2113

    mila2113 Pisálek fóra

    Hotovo!!Domotávám poslední raketky a konec.Akce byla kllidná a pohodová..Všem přeji úspěšný rok 2016..Farměramě i farmářům..Hepy ňú jír
     
  9. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    Tak mne ešte chýba 400 ohňostrojových kvietkov, práve dozrievajú . Dala som na pole aj posledné tri tajomné výhonky, ale nečakám zázrak . Kvety som nepočítala, takže ľan mi zostal a asi aj ohňostrojové zostanú nejaké ;)ale to je tak stále, radšej viac ako menej . Ale čo ma prekvapilo /a tu som čítala aj u ostatných ničo podobné / to sú dutinky. Hm, u mňa sa rozmnožovali sami čičo ? :oops:Alebo neviem počítať ? Keď už som mala len posledné tri podúlohy ,tak som si na papier pekne napísala koľko dutiniek potrebujem pre zvyšné rakety :music: a o 5 kúskov som sa prepočítala. No nič, matematika nikdy nebola môj koníček, takže ani toto ma netrápi až tak veľmi xD. Takže dnes poobede by som mala mať aj ja hotovo :p
     
  10. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Asi jsem včera to mletí pojala poněkud rozevlátě a značně velkoryse, měla jsem napěstováno a namleto, a tak jsem teď začala dodávat do úkolů, a zjistila jsem, že mi chybí 345 lnu. Ještě, že to při dodávání nechává ve stodole deset kousků! Takže znovu rozpěstovávám len.... xD:music:
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak k svému velkému překvapení mám akci hotovou.:) A to jsem ji původně chtěla ignorovat, protože jsem si říkala, že nebude čas. Prima, že jsem sama sebe neposlechla :p
     
  12. Austie

    Austie Zelenáč fóra

    Jů, tak jsem se dostala k prvním dvěma tajemným stájím, a přes noc se mi v nich urodilo: Čapí hnízdo a Výroba netopýřího guána II: Oranžová :) Mám velkou radost, teď už jen získat výběh pro netopýry, abych mohla vyrábět. Super akce :)
     
  13. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Z tajemných stájí nic moc - ježek, čáp, chameleon oranž.,krtek, želva - všechno do lišty. Stromy samé XXL - potěšila mišpule 1 mi chyběla, takže výměna za XL.
     
  14. mendalam2

    mendalam2 Perspektivní autor

    Lážo plážo hotovo dvacet. Pěkná pohodová akce, chválím! :inlove:
     
  15. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Mě z tajemných potěšil moc labuťák,toho jsem neměla a stromečky mám teprve zasazené,tak napětím ani nedýchámxD
     
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Dela76, labuť máš z kalendáře, z TCH z akce ji mít nemůžeš
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ahojda. Úplně jsem večer zabudla na ty tajemné zázraky xD. Tož tady to je: Oranž - osli, pštrosi, indiáni (mohlo být i hůř, že :D ).
    A abych nebyla smutná asi, že ostatní mají a já ne, dostala jsem ještě krtka a mývala :wuerg::cry: Kde je růžovka ňáká o_O
    Stromy: 2x javor cukr XXL :D, meruně XXL :wuerg:, buk XXL+XL :cry:, pinie XL:wuerg: (jedeno překvápko mi zůstalo v liště od minula) To mám za to, že jsem se na to ...-.-
    Přebytečných 100 dutin jsem semlela, bo rachejtle mají lepší kurz ;)
     
  18. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Akce byla pohodová,ale bohužel z tajemných sazeniček a stájí ani jedno překvapení,vše co už mám několikrát v liště.
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Akce dokoncena 2.1. v brzkych rannich hodinach (byl nejaky kratsi Novy rok, tak jsme si ho museli protahnout) 8) Pohodova resp. na tu svatecni pohodu mozna az prilis, ale palec nahoru i tak. Tajemne do listy, zadne ruzove prekvapeni se nekonalo, ale nekdo mi na trhu spravil naladu carodejnickou vranou za 5 mil. (diky), takze ruzovka nakonec prece jen byla ;)
    Vsechno NEJ v novem roce! :inlove:
     
  20. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Akce v pohodovém duchu hotova. Přeji všem vše nejlepší do nového roku a ať se nám na farmičkách daří a nejen novinky. I RT přeji velice úspěšný nový rok.Hlavně mnoho farmářů a farmářek,:Dnejvíce zdraví. Všem kdo dotahují a ještě pracují mnoho zdaru ;)Ještě že labutě mám z minulé akce takže veliká radost. :inlove:Janča
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.