Psi a rakety (30.12. - 5.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak... ještě cca 1.500 Ohňostrojových květin a budu hotová...

    jak to psal a psala rampusaci? Lážo plážo ;) Ještě kdyby tu šlo mezi našim kvítkem a lupínkem dospět k nějakým techtle mechtle... Ach, to bylo úžastné stvoření Laďka Kozderková... to její muž, jí rozseká na cimpr, ale na campr ne, pane doktore :music:
     
  2. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    baterie šly dát do parku a dávaly 4 ks dutinek.
     
    babako, lacrima a evainfo tohle ocenili.
  3. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    vzdyt prece i kouzelny strom, ktery je umisteny v parku nebo na ostrove, dava v dobe akci darky
    a ani me nenapadlo, ze by v parku ohnostrojova baterie dutinky nedala, kdyz se tam dala umistit, to by teda byla pekna zrada
     
    evainfo, babako a Shanigan tohle ocenili.
  4. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte, len pre upresnenie ohňostrojové batérie sa dajú umiestniť do parku (dávajú aj tam 4x dutinky)
    [​IMG]
    Na ostrov pokladov sa umiestniť nedajú.
    Peknú hru prajem
    Edit: nie je zač, tiež prajem všetkým krásny rok 2016 :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/1/16
  5. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Zdravím Ria30. , ahojky , děkuji za upřesnění. sama jsem to již vyzkoušet nemohla a tak jsem se řídila
    podle FAQ a podle minulých akcí .
    Díky moc a přeji Ti báječný a pohodový rok 2016
     
  6. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    aha ďakujem veľmi pekne. tak tú používam sústavne/khm ak na ňu náhodou pri prvom zbere nezabudnem :oops: / , mám ju zo stonka. ale ja o nej hovorím ako o mrkvovo jablčnej zmesi xD preto mi to nevychádzalo , myslím tá skratka :p
     
  7. nepleska

    nepleska Aktivní autor

    taaak hlasim ze z tajomnych chlievikov mam 2x korytnačku, 1x vtákopysk, 1x oranžové oslíky a 1x kohúty. Toto už všetko mám..aspoň potom môžem povymieňať :)
    a zo stromov ma potešila len oskoruša, zvyšok 2x BUX XXL jedna pínia XL a mišpuľa XXl...tých bukov už mám dosť..
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D já používám jablečno mrkvovou směs JMS, líp se to vyslovuje, účinek stejný
    kdo má místo v parku může mít i dutinky;)

    Že bych využil počtáře? Na dokončení potřebuji 65 raketokvětů, zatím nemám ani jednu dutinku, ani jeden květ lnu a 20ks té ohňostrojové kytky. To bude oříšek :oops:xDxD
     
    Naposledy upraveno: 2/1/16
  9. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Akce splněna. Bylo to fajn, rychlé a pohodové. Hlavně že se zas objevily hvězdičky.
     
  10. Ria30.

    Ria30. Guest

    Všetkým, čo majú hotovo gratulka:inlove:,
    myslela som, že už bude hotovo aj u mňa, no pridávam sa k lenivým počtárom, nejak to nevydalo
    [​IMG] o_OxD
    Ešte, že času dosť, ide sa rozpestovať
    :p čo už..
     
  11. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Akce splněna moc se mi líbila xD
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Ria30. kdyby to šlo, hned ti pošlu přebytky získané díky mým matematickým schopnostem ....;)
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak domelu 60 rachejtlí, dopěstím cca 300 ohňokvětu a finíto. Jen furt nechápu, proč mi přebejvá 100 dutinek :eek:
    (a to jsem na Silvestra nepila o_O)
     
  14. zuzana.73

    zuzana.73 Rádoby autor

    ja uz mam taky od rana splneno :)
    nejdriv jsem nadavala, ze RT dal akci na vanoce i na silvestra, ale ted musim konstatovat, ze to byla pohodicka :)
    z chlavu se vylihli - kohout, cap, zelva, myval a prase cevene.
    ze stromu se urodili - 2x mispule xl, mispule xxl, jedle xxl a buk xxl.
    vsem preji hodne sil na farmareni v roce 2016 :D.
     
  15. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, mám také hotovo, čekám co vyleze s tajemných stájí a stromů. ;)
     
  16. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    hotovo :music:
    dopěstovala jsem poslední Ohňostrojové kytky... a nechávám farmu a Bahu tak jak je, protože jsem je ani nijak neomezovala a na Lesní mýtině dál chovám ovce a kozy a na trhu prodávám přebytky ;) aspoň se tak rychleji dopracuji k Zlatému oslíkovi... ehm, pokud ho na mém trhu zase někdo bude prodávat.

    Jo, a v odměnách byly TS? :inlove: Tak to je na noc usadím a budu se těšit na nedělní překvapení.
     
  17. babako

    babako Expert fóra

    :inlove::);),hezký večer všem farmářům přeji,akce naprosto vynikající a na pohodičku,už vidím jen jeden noťas,tak jí dorazím..:p
    Úspěšný vstup do Nového roku přeji..:inlove:
     
  18. Monnila

    Monnila Pisálek fóra

    U mňa z taj. chlievov: vtákopysk, korytnačka, krtko, medvedík čistotný a oranžový oslík :)
     
  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Hezký večer všem, hotovo mám už od odpoledne, ale zvířata jsem odkryla až nyní, šli okamžitě všechny do lišty i se stromky. Jinak akce pohodová a přeji všem, ať se vám podaří také včas vše dokončit, jde to.
     
  20. Mísankov

    Mísankov Rádoby autor

    Hezký večer,ráno akce dokončená,tentokrát pohodová,TS už jsou v liště,nic co by mi chybělo.Všem co se ještě perou,ať se daří..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.