Psi a rakety (30.12. - 5.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak už to víme a hned zítra se do toho pustíme! Odpočinková akce po tom vánočním shonu ,času bude dosti, tak si ten konec roku dobře vychutnáme! Krásnou hru a pěkný konec roku!!!;););)
     
  2. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    skalara.v: Ale bude... mě třeba akce bez hopsátek vůbec nebaví..... chcíííííí hopsátka bůůů béééé aspoň 2000 (nemyslím supersouseda) :-D Navíc tam nejsou jabka.... kuželka bude taky smutný ,-)
     
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD věční nespokojenci si jistě něco najdou ... zkontrolovala jsem stav svého zvířectva a je to slabota, ovcí je ještě jakžtakž, ale kozy se někam zatoulaly, nu což půjdu pohledat ty správné chlívečky, přece jen by se něco dalo na trhu vydělat
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Casey - Ale zas tam jsou kozy.
    A já su ráda, že tam nejsou jabka, bo žádné nemám
    [​IMG]

    Edit - a kuželky je mi líto. Navrhuji mu zaslat nějaký dárek na zmírnění žalu (třeba housku?)
     
    Naposledy upraveno: 29/12/15
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Casey27 dej pokoj s jabkama, ti loudilové v minulé akci mi prudce snížili zásobu....:D
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Myslím, že vyrobit je třeba jen 5 dutinek, protože podle "Co můžeme získat: ... 105x ohňostrojová baterie, ..." a podle "Ohňostrojová baterie: ... dává 200 BZ + 4x kartonová dutinka ..." ze 105 ohňostrojových baterií dozraje 4x105=420 kartonových dutinek => při potřebě dodání celkem 425 kartonových dutinek je potřeba 5 kartonových dutinek umlít ze lnu, tj. 50 lnu navíc oproti uváděnému množství (3750x len setý), tedy celkem 3800x len setý.
    Jinak akce se zdá být hezká - není třeba hrotit přípravu na akci kvůli vypadávátkům. Spotřeba zvířat sice relativně vysoká, ale nikoli závratná - stačí před akcí protočit dostatečné množství chovů (chce to samozřejmě mít dostatek vhodných chlévů) nebo se mrknout na trh, zatlačit zpět do důlků své vyvalené bulvy a v případě štěstí a dostatečného množství krejcarů nakoupit vše potřebné...

    OPRAVA:
    Skutečně se bude muset mlít více...
    To je ten poněkud nešťastný způsob zápisu potřebných věcí:

    "Co je potřeba:
    7000x ohňostrojový květ, 3750x len setý, 225x kartonová dutinka (= ve výrobě 2250 len setý nebo lze využít sklizeň ohňostrojových baterií), 425x raketokvět (= 425x kartonová dutinka, 2125x ohňostrojový květ), 550x brambory, 500x fialky, 175x hruška, 115x pomeranč, 75x koza, 100x ovce"

    Možná by bylo vhodnější uvést celková množství:
    Co je potřeba:
    celkem 9125x ohňostrojový květ (7000x na dodání + 2125x do mlýna), celkem 6050x len setý (3750x na dodání + 2300x do mlýna), 225x kartonová dutinka (= ve výrobě 2250 len setý nebo lze využít sklizeň ohňostrojových baterií), 425x raketokvět (= 425x kartonová dutinka, 2125x ohňostrojový květ), 550x brambory, 500x fialky, 175x hruška, 115x pomeranč, 75x koza, 100x ovce

    Prostě by bylo vhodné uvést celkové počty všeho na splnění celé akce...
     
    Naposledy upraveno: 29/12/15
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    jan.svatek 425 dutinek potřebuješ na výrobu ohňostrojů a 225 dutinek dodáváš do akce - takže zkus číst a počítat ještě jednou...
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    jan.svatek: číslo 3750 nemá z výrobou dutinek nic společného, tolik lnu potřebuješ dodat do úkolu.
     
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    sem stoho volaaký zmetený...zase melem něco z čeho melem další,aby jsme to nakonec nepotřebovali ? Musí v RT chlastat už teď ? Ještě,že není žádná Novoroční akce...
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

  11. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Pekný medzisviatočný čas všetkým farmárom :)

    K farme som sa vrátila po dlhom čase nečinnosti a rozhodla som sa akciu plniť. To bude zmena po asi polroku, čo som nerobila žiadnu akciu. Alebo to je viac?
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Akce je v pohodě a pro mě velká úleva, protože jsem se konečně dočkala na trhu pirátské opičky pro růžový chlívek a jsem momentálně drobet chudá farmářka :D ... tak naštěstí jsou zásoby u všeho potřebného ve velkém množství a mám co prodávat :p ... uf uf .. xD Odměny fajn a hlavně SK ;) .. pejska podle názvu akce jsem žádného nenašla, ale třeba nějaký přiběhne od sousedů :D. Dekorky supr, ale mě trošku mrzí, že jsou si docela podobné :sleepy: ... no asi nebyl čas udělat každou jinou ;) .. se blíží konec roku a i RT má doma určitě fofry xD. Farmu mám plnou chlívečků na další akce, tak to nebudu vůbec honit a myslím, že se to dá splnit i na menších plochách při pěstování akčních rostlinek. Se těším .. ;)
     
  13. doben

    doben Ikona fóra

    Akce je opravdu lehká. Sice bez stonku, ale vzhledem k tomu, že nás čekají další neony, tak je superkrmivo lepší odměna. Dekorky navíc se mi hodí, takže spokojenost. :D
     
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    čaro,vím,že jsem otravnej abstinent (v kruhu notorů),ale proč nám dávají mlet KD ze Lnu,když drtivá většina je z odměn,tudíž těch 73 ks už nám mohou dát taky.Teď je hra složitá jak hrábě.
     
  15. Atletico135

    Atletico135 Zelenáč fóra

    Ahojky. Kolik je potřeba květů a lnu na akci,když nepoužiji bedýnky z družstva a dutinky a rakokvěty si umelu? Na co jsou rakokvěty? Kolik je třeba celkově dutinek, když nepoužiji nic z akce a kolik květů?
     
    babako a STYBI tohle ocenili.
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Baroland tak znova....do úkolu potřebuješ 225 dutinek a dalších 425 dutinek na ohňostroje, které dodáš do úkolu. Tvůj svět jsou prachy, takže počítat umíš - až se probereš, vem kalkulačku a počítej :)
     
  17. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Tady je to jak na sjezdu členů matfyz ,-) Potřebuji celkem 650 dutinek ....... ze 105 oh baterek jich získám 420, takže jich musím namlet 230.... tj 2300 lnu setého + 3750 je ho třeba volně ,-) Celkem tedy 9125 oh květů a 6050 lnu. Pokud se pletu, tak rozšlapu kul počítadlo ,-D
     
  18. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Do úkolů je potřeba : 6500 OK + 3750 L = kytičky, + 225 KD + 425 RK = namlet. + do mlýna.(2125 OK na RK a 900 L na KD)


    Casey OB dostaneš 140 = 560 KD
     
    Naposledy upraveno: 29/12/15
  19. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Na akci se těším, myslím, že to půjde opět v pohodě.......pravá vánoční havaj:):):)
     
  20. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Fajn akce na Nový rok...nic náročného, myslím že pohopole to vyřeší a farma se moc jako vždy u nás bourat nebude. Hlavně že jsem si včera nastřílel ručně stromky, mě to bourání na hlavní nebaví hlavně proto že zaječí do lišty to co nemá. Vyzobu jako vždy jen něco a v závěru to bude všechno, shodne se vše od hnojiva až po dekorky ale ty zase tam moc nepotřebuji, mám jich docela hodně. Překvápko že není stonek a 100 oveček je docela dost, tak to moje hodně starý stádo trošku provětrám a nejstarší kousky půjdou do akce :). Tohle se dá asi i bez kombajnu když se nemusí všechno, kupony se ušetří, jen na točení na jeden den vezmu a pak už dám pohopole a nebo 2x1. Pohodovka, sice zase mletí to nemusím ale žádný šlechtění ani Sk to nechce tak je to košer :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.