Psi a rakety (30.12. - 5.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Akce splněna, včera se mi navíc podařilo vytočit +100% úrody, takže to šlo rychle. Sazeničky a stáje vysazeny na plochu, nečekám nic extra. Těm, co ještě plní, přeji ať to rychle roste.
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Krásné novoroční ráno :) .. tak jsem to v těch počtech taky plácala jedno s druhým xD .. mám 40 dutinek navíc, tak jsem vyplácla 400 lnu o_O .. snad už to mám teď dobře :p a chybí dopěstovat 2 200 lnu a 1 604 raketokvětů ( za dvě hoďky sklízím) :). Jsem snad jediná, která musela dnes do práce? o_O ... jsem překvapená, kolik človíčků stále doplňuje hladinu nikotinem, alkoholem a dalším důležitým sortimentem xD :D :p
     
  3. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Krásné ránko všem ;)
    Tak jsem se na začátku akce zařekla...Nejdřív napěstuješ, potom nameleš a budeš plnit. Ne jako obvykle. A ono prdlajs. :D Sotva bylo něco napěstováno, už jsem šupajdila do mlýna. Teď v tom mám gulage a nevím kolik čeho mám a ještě potřebuju xD. Počítat se mi nějak nechce, tak pojedu postupně, však času dost :p
     
  4. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    jak je to teda s touto dekorací, prosím
    [​IMG]
    nikde v offi o tomto není ani písmenko, je možné že si je budu moc podpálit v roce 2016 na silvestra
     
    Naposledy upraveno: 1/1/16
  5. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    děkuji Trepifajksl za radu..........a přeji hezký nový rok
     
  6. PepanPM

    PepanPM Pisálek fóra

    Tak malá akcička v pohodě hotová v 1 hodinu v Novém roce. Přeji všem farmářům hodně pohody a zdraví v roce 2016.
     
  7. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    Mám hotovo. Tedy téměř hotovo, chybí 3 ohňostrojové květy, ovšem ty už dodá systém :) Lnu o stovku víc, ale asi ještě jednu otočku přes noc udělám pro případ, že by ho opravdu zavedli do hry. Někdy se přepěstování vyplatí, viz vavřín :)

    Akce pěkná, pohodová. A stejně tak pěkný a pohodový rok přeji vám farmářům a farmářkám včetně vašich rodin a blízkých. I když - jaké si to uděláš, takový to máš, notabene co nás nezabije, to nás posílí :music:
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Mikeš - ja zaptnul tri veci se slovem "animace" - jednu na prvni a dve na druhy strane v nastaveni... zadny snih jsem nezapinal... no a dal jsem je uplne dole...
    Nemaj to moc vychytany jako minule, chtelo to z libovolnyho mista dat jako let rakety a pak vybuchy tak aby byly videt vzdycky...

    Hotovo nemam a mit nebudu, jeste to chce nejspis i zitrek, zatim nemam ani namleto trubicky, natoz naky raketovky :)

    Stav kvetu : idealne 2833 kusu (1521/den, [3.ukol]+708 kusu ), mam 2988 z 9125 (32% ).
    Stav lnu : idealne 1878 kusu (1009/den ), mam 2520 z 6050 (41% ).
    Zatim uplynulo 31% casu, zbyva 99 hodin.
    A vetrnik musi udelat : 230x kartonová dutinka + 425x raketokvět
     
  9. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    tatkanas1 aký máš problém ?Jednoducho tú batériu nasadíš na pole a ono ti to po 1 minúte " nabije " a po odkliknutí vybuchne , dá dutinku, tú potrebuješ do úloh :) a batéria zmizne z poľa :)

    No niektorí hovoria nic moc, mne sa páčil ten výbuch :) prispala som si dnes, a tak samozrejme len pomaličky sa dostávam do varu :D koniec akcie hneď tak u mňa nebude :D
    Tu je len námraza, sneh nikde, ale je hóóóódne zima :) Príjemný prvý deň v roku xD
     
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Shanigan: Ahoj.... má třeba ten problém, že by si rád nějaké nechal v inventáři (do sbírky, na památku, na jindy atd...) a teď neví jak to s nimi bude. V ofi nic o výměně za BZ a nebo zmizení nebylo a v tool je to co dával na screenu.
     
  11. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    hlásím akce úspěšně skončena - u mě velká spokojenost
     
  12. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Všem přeju krásný nový rok a hlavně hodně zdravíčka.
    Akce skončena na všech farmách,tentokrát jsem nepočítala,takže mám hromadu akčního navíc,ale co nic se neděje .Tajemničky na ploše,za 5 hodi uvidím,ale rozčilovat se určitě nebudu.Dnes je u nás nádherně.Kolem 9 ráno začalo sněžit a už je krásně bílo_Opravdu krásný Nový rok. :):)
     
  13. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    Shanigan, já se ale neptám na to jak je nasadit, ale na to zda v letošním roce 2016 nepoužité ohňostrojové baterie zůstanou na silvestra.
    plodin jsem si napěstoval tolik abych baterie ušetřil na silvestra 2016. ( pozor, je nový rok 2016 :D )

    PS: Casey27 také jsem si myslel že jsem to napsal jasně ;) škoda, FM je více a více ale žádná odpověď :(
     
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    tatkanas1 jenže je neušetříš, protože zmizí - myslím si, že je to stejný princip jako byly například stromy na kaučuk. Jediný způsob, jak je ve hře uchovat, byl nasadit na plochu a nesklízet....
    A tady tu růžovou obludu ,navíc ještě se sklízecím trojúhelníkem, bych teda trvale na ploše mít nechtěla. Táto, smůla :(
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, podle toho to vypadá, že zmizí a nepůjdou použít. Já mám v inventáři spoustu krabiček s raketami a větších ohňostrojů, které se daly schovat a vystřílet postupně ( z dávné akce) a to zřejmě teď nepůjde.
     
  16. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    tatkanas1
    Podle mě je vše řečeno ve větě, kterou jsi ve screenu červeně podtrhl.
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Krásné Novoroční ráno sousedé...

    Akce ne-akce, dělám jí lážo-plážo.
    A jaká je podle mého?
    Tak to zatím nevím...
    Ještě nebyl čas si jí projít.

    Všem přeji do Nového roku vše nej!

    Hlavní je že neblbne net...

    [​IMG]


     
  18. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    -wiolan-: Dá se předpokládat, že to tak bude, ale řekněme si upřímně kolikrát tooltip zobrazoval nesmyslné informace, chyby v překladu a podobné šmakulády..... viz archiv chyb ve hře ,-)

    čarodějka007: Jenže např u toho kaučuku a jiných věcí bylo vždy v ofi uvedeno, že po ukončení akce zmizí ze hry, budou proměněny a pod.... Plodiny a namleté věci jsou jasné a je to uvedeno.... kdežto u oh baterií není nic... nebo jsem to z této věty nepobral: Lze umístit na všech plochách, kde se dá umístit pole, kromě Strašidelného hřbitova. Od levelu 2, velikost 1x1, doba růstu 1 minuta, nelze sklízet kombajnem, po sklizni zmizí, dává 200 BZ/BBZ + 4x kartonová dutinka.

    tatkanas1: Předpokládám, že někdo z FM či BA nahání odpověď a zatím "stále kvoká" ..... je přece 1.1. a RT dospává opičku :-D Také jsem si 15ks schoval a teď nevím jestli je raději neodpálit sousedce na dvůr :-D
     
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Casey27 jenže oni jsou v rauši asi už delší dobu - v popisu akce původně nebylo ani to, že na baha dává baterie BBZ. Ale protože jsem detailistka, vyzkoušela jsem a vyžádala doplnění ;).
    Inu...uvidíme....
     
  20. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Mluvíš mi z duše:p. Já se rozhod úplně stejně, pak jsem něco popil. V opojení koukám, že mám nevyužitý mlejn a tak jsem něco semlel-> a teď v tom mám maglajs:wuerg::D:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.