Psi a rakety (30.12. - 5.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já taky povlávám, ale už počítám minuty, abych to mohla se ctí zalomit....
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    U nás sněží!!! Už máme 1 centimetr sněhu. Ne, že by ti bouchalové u nás neblbli. Já je tak dostat do ruky.... Bych jim dal pekelnej rámus, to by čubrněli, až by nic neslyšeli celý rok. Musel jsem vyvětrat nějaký ten metan, slyšel jsem, že je nebezpečný... To víte o tom supermoderním kravínu, co postavili v Němcích? Byl báječný, kumuloval teplíčko, žádná skulinka a pak jednou zaměstnanci měli volno a jedna stračenka škrtla kopýtkem o žlab... Jo, jo, holky si udělaly letecký den do okolí! Ten architekt asi v životě neslyšel o tom, že největší znečišťovatel na planetě /po člověku/ je hovězí dobytek - co ten vyrobí metanu a jiného dobrého...
     
  3. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Hezký poslední letošní dobrý večer! Tak dokončuji akci spolu s tím rokem. Je to vhodná pohodová akce. Přeji všem spoluhráčům, modíkům, koneckonců i RT do toho Nového roku 2016 hezkou hru, krásné farmaření i ceny a hlavně radost ze hry. Všem přátelům na farmě hodně osobního štěstí, zdravíčko a splnění Vašich tajných přání.
    Tak se na Vás budu zase těšit. Ať žije rok 2016!
     
  4. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    pf 2016
    Ať každý den v novém roce
    najdete tolik pohody jako na Vánoce
    a ještě mnohem, mnohem více,
    život je dort a každý den lžíce.

    Protože do Nového roku se nemá vstupovat s nějakou rozdělanou prací nebo úkolem , tak hlásím h o t o v o ,
    akce zdárně ukončena, hafani mohou v klidu spát .

    Přeji všem šťastný Nový rok, spokojenost a hlavně zdravíčko.
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nooo, tak nam nejprve namrzlo, pak napadal takovy divny destik a ted to vypada skoro jako v zime :)
    Tak jsem nespechal, nemam dokonceno, ale pohodicka, budu mit dalsi ohnostroj zitra a mozna jeste dyl !

    Stav kvetu : idealne 2130 kusu (1521/den, [3.ukol]+5 kusu ), mam 2988 z 9125 (32% ).
    Stav lnu : idealne 1413 kusu (1009/den ), mam 3069 z 6050 (50% ).
    Zatim uplynulo 23% casu, zbyva 110 hodin.
    A vetrnik musi udelat : 230x kartonová dutinka + 425x raketokvět
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Ohňostrojový květ dopěstovaný a len setý dodělám příští rok :D :p. Chybí asi ještě polovinu. Zítra ráno dám mletí, potom dopěstovat len a pak jen doplňovat a odstřelovat ;).
     
  7. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ľan dopestovný, dutinky pripravené, ohňostrojový kvet - ešte 2x zozbieram a už len namlieť. Všetkým želám krásnu silvestrovskú noc.
     
  8. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    No, z TStájí mám :
    1x Výběh pro ptakopyska, 1x Žlutá výrobna vajec, 1x Výrobna guána: Žlutá, 1x Oranžový kozí chlívek, 1x Příbytek pro krtka
    Co víc si přát na nový rok.
    -.-
     
    Naposledy upraveno: 1/1/16
  9. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Všem přeji šťastný a veselý Nový rok 2016
    tím že slavíme, já i v noci sklízím...akce pohodová...už je hotovo hotovo:D
     
    Naposledy upraveno: 1/1/16
  10. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    Přeji všem vše nej do Nového roku a především zdraví !!!!

    Kolem poledního budu mít akci hotovou - nebourala jsem ani stromy ani chlívky jinak bych to už měla dřív, ale není kam spěchat, akce
    je pohodová a tak věřím, že bude pohodový celý rok 2016 ;)
     
  11. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Vše nej farmářům a farmářkám do Nového roku 2016.
    Ještě umelu posledních 20 raket a hotovo.Akce super hlavně proto,že se nemuselo čekat kolik napadá vypadavátek.
    Víc takových akcí v tomto roce.:DxD:p:DxD:p
     
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Šťastný nový rok všem.
    Odpálil jsem ohňostrojové baterie a nic. Žádný efekt. Nezapnul jsem to, co mělo být předem
    zapnuto. Jenže co? Odpověď jsem nenašel ani na otázku spoluhráče, je to asi děsně tajné.
    :D
    Na farmě jsem se ošidil, dobře mi tak. Za to v reálu jsem si toho užil až až.
    Tassadare, co jsi nakonec zapnul, prozradíš mi to? Také vím kde, ale nevím co.
    xDxDxD

    Tisíceré díky, čarodějko, ale ty já zapnuté měl, teď jsem tam mrknul.
    Že by jiný zakopaný pes? Teď už je to stejně jedno.
    Říkáš nic moc z toho? Potěšilas mě, už nebrečím.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 1/1/16
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Mikeš musíš mít v "dalším nastavení" aktivované speciální efekty. :)

    EDIT: Barolande, když ho z té misky, vezmu, bude i na dlani....
     
    Naposledy upraveno: 1/1/16
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ze začátku počítáme,počítáme a stejně je to zbytečné.Zbylo mě kytiček na další otočku (no tak né,ale dost.) Oni jsou důležité jen ty "mletítka",popř. "padátka", na políčko přesně asi nikdo neseje.
    Jak na Nový rok-tak po celý rok = hotovo. TCH,TS zmiňovat nebudu,kdy by se dnes rozčiloval,že áno ?

    Hele,čaro,co to srdce v chirurgické misce ? Neměla by jsi ho míti na dlani ?
     
    Naposledy upraveno: 1/1/16
  15. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    tak já namelu ještě 160 raket a mám hotovo:)
     
  16. Magduška56

    Magduška56 Rádoby autor

    Ahojte, prajem všetkým pekné novoročné ráno , akcia úspešne dokončená, prajem všetkým aby ju úspešne dokončili
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Mikeš no k tomu musíš mít zapnuté i ty ostatní animační kraviny, včetně sněhu....což akorát bere kapacitu a nic moc z toho
     
  18. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Ahojky, domleto bude za hodku a květy kolem poledne, pak asi ještě jedna otočka a bude hotovo, krásná pohodová akcička, bez adrenalinu, když nejsou padátka, ted nevím, jestli mi chybí, ale tentokrát spíše ne, nahradí to vnoučata;):););):)
     
  19. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    Ahojky,mám dotaz.....kde najdu ohňostrojové baterie? Děkuji
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jsou v liště u vázičky. A baterii umísti někam ke spodnímu okraji pole, zapni animační efekty, jinak nic neuvidíš. Ty květy půjdou do ztracena...Nasázet se dá kombajnem, ale vybrat ručně.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.