Psi a rakety (30.12. - 5.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Shanigan : ale ja vim kde, jenze CO, je tam toho o animacich az dost a zkoumat kazdej extra, to se mi nechce pro jedno kouknuti...
    no tak holt nahodim vse a pak zase vse vypnout, to preziju :)
     
  2. Dominiček82

    Dominiček82 Pisálek fóra

    Ahoj chci pochválit za tuhle pohodovou akci a popřat všem farmářům mnoho úspěchů a bohatou úrodu v příštím roce. ;)
     
  3. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce hotova ;) pospíchám slavit silvestra a Nový rok
     
  4. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Zaseju, naleju, naleju, naleju, sklidím xD Joo, takhle akce je dobrá. Líbí se mi hlavně ten čas mezi sklizní :p Jen doufám, že to takhle nebudu provozovat do třetího ledna. Nerada bych měla 4837 navíc od každé kytky xD

    Jo a hezký Nový rok všem zdejším bláznům, takže i moderátorům :p
    [​IMG]
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ... a máme hotovo...žádný další ohňostroj nebude :music:
     
  6. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Koukám že všichni mají hotovo a já jsem zatím tady :
    [​IMG]
    Ale akce není něják složitá, a to já oceňuju. :D :)
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    lubin1234 neboj, sousede, to zvládneš, času je ještě spousta :) a jde ti to skvěle...
     
  8. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Akci ještě hotovou nemám, nebylo tolik času na sklizně, ale zítra dopoledne by už mohlo být hotovo. Zatím jsem na své farmě trochu naladil silvestrovskou atmosféru, našel jsem v liště také nějaké pět let staré ohňostroje, tak snad budou ještě fungovat, abych to mohl v noci odpálit. Všem přeji do nového roku jen to nejlepší, hodně zdraví a úspěchů.
    [​IMG]
     
  9. silviec

    silviec Mistr fóra

    lubin1234- také nemam hotovo, casu dost a je silvestr ten ma prece prednost)))
     
  10. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Klídek, není zapotřebí se u této akce zapotit;). Času je habakukxD. Přeji všem závislákům do Nového roku mokrá pole, sucho v chlévech a hlavně pohodu na reálné farmě života:p;).
     
  11. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Ja nestíham:mad:, silvestrujem:p. Prajem Všetkým veselého Silvestra a všetko dobré v novom roku a pripíjam NA ZDRAVIE!:)
     
  12. babajaga.x

    babajaga.x Pisálek fóra

    Také nemám hotovo a navíc mi nějak nechce fungovat kalkulačka, takže ve finále určitě budu mít kytek ještě víc, než Twinulka xD
    Přeju všem úspěšný konec starého a začátek nového roku bez nehod a kocovin :wuerg: a v tom novém jen to nej.
    Modíkům velké poděkování za celoroční práci a hlavně trpělivost ;)
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    [​IMG]

    Pro ty, kdo rozumně zvolí spánek, přeji už teď.
     
  14. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Ahojky, tady čtu jak už někdo má akci hotovou :)
    Tak to já si žádné násilí nedělám, do 5.1. 2016 času dost.
    Jinak všem hráčům a modíkům přeji krásný Nový rok 2016 a hlavně hodně pohody na farmě :)
     
  15. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    No ani ja sa neženiem :) naviac posledný deň, treba si pokecať so známymi :) hotová tretia úloha, teraz ešte raketky spraviť a napestovať ohňostrojový kvet :) ten ohňostroj je fajn. Ach jo ,aj u vás tak strieľajú vonku ? Je to hrôza :( nechápem zmysel , keby to bolo o polnoci , nepoviem, ale len takto lebo sa nudia ... no nič ...
    uvidím ako sa mi bude dariť v novom roku pestovanie :D
    Príjemný silvester Vám všetkým :)
     
  16. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    [​IMG]jedu si na pohodu, žádnej stres....Milí farmáři přeji vám všem krásný a šťastný nový rok [​IMG]
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hotovo o_O ? Ani náhodou :D A proč taky, času dost...:music:... Ale už trochu melu ;) (ve mlýně teda)
     
    Naposledy upraveno: 31/12/15
  18. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Shanigan: S tím střílením to máš tak: Borci se nacamrali už odpoledne, pak hodili chrupku, probrali se, nevědí ani kolikátého je an kolik je hodin, tak pálí po všem, co se hýbe. A ti, co vydrží až do půlnoci, začnou pálit zase zítra, přece ty rachomejtle nenechají vyčichnout..... Což o to, já to vydržím, ale štve mě to kvůli zvířeně a naší malé holčičce....>:(
     
  19. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Něco málo udělám, ale nebudu dělat pořád. Víte, jak to je: "Jak na Nový rok, tak po celý rok.", mj. se mi nechce, flákám se.
     
  20. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) lehce se pohybuji mezi sklenkou, chlebíčky a klávesnicí ... a již jsem u plnění úkolu číslo 5 ... letos to nedokončím, ale neva, příští rok je času dost xDxDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.