Psi a rakety (30.12. - 5.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    První tři úkoly jsou komplet hotové a už se melou rakety :music:
     
  2. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    Príjemné ráno, tak tie batérie vyzerajú prekrásne, aj keď sa hneď vystrieľajú :) Keďže potrebujem Baha body, umiestňujem ich tam :D a nezabudla som marmeládu :D som na seba pyšná :p
    Čo sa týka tých prekladov, mno ja síce nemám problém s češtinou, a napriek tomu som už pri jednej akcii bola zúfalá, keď nie a nie nájsť strom .musela som prepnúť na českú verziu aby som zistila, o čo ide.Ale čo už preklady vždy nevyjdú xD
    Tu je prekrásne slnečné, ale mrazivé ráno.Tak úspešnú hru všetkým :)
    Ako čítam, mnohí ešte stále hľadajú vypadávatká , ja som len rada že nie sú, aspoň jedna z akcii,keď sa v kľude hrám a nestresujem ;) .
    PS: len tak mimochodom, posledná dekorácia do mikulášskeho stonku vyzerá tiež dobre,a to BS či grajciare sa tiež zídu.Delo je v záhrade . Hm, nebude vystreľovať sneh ? :p
     
  3. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    No nevím, já bych ocenila spíše tu narážku na Big Bang Theory než nic neříkající "Psi a rakety"
     
  4. Maauu

    Maauu Pisálek fóra

    Prosím, asi neumím číst, nebo jsem slaboduchá, kde najdu ty ohňostrojové baterie? Splnila jsem úkol a teď je nemohu najít. Děkuji za podnětné připomínky :)
     
    1robinsonka1, maribeja a babako tohle ocenili.
  5. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Maauu,
    podívej se do lišty k dekoracím, měly by tam být.
     
  6. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Čauky, akce pro vyšší levly možná nudná ale zase proč ne, někdo Silvestra slaví někdo na něho dlabe, v kalndáři byly kupony a MJS, nižší levly mají docela šanci udělat o dost víc a hlavně celkem poskočit na bahamě, je rozdíl sklizet ananas za pár BBZ nebo akční, že ;), tedy jestli jsem ten rozdíl počítal správně samozřejmě. Jedu lážo, něco na pohopolích něco na 2x1 růčo, zatím jsem zvířata nestřelil, pro mě nízká cena. Tak točme ať to máme za sebou a co nejlepší Nový rok pro každého z vás, každý má svoje trápení tak ať se mu ho daří zvládnou co nejlépe. Pučmelounci.

    Kuželky se chladí,
    Silvestr se ladí,
    noc to bude dlouhá,
    po pivečku touha. Tak pozor na to :).
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Krásný den všem farmářům i farmářkám, ať se daří zvládnutí všech následujících akcí na farmě v příštím roce, a jedno velikánské poděkování našim Modíkům za jejich trpělivost s námi. Hodně zdraví v roce2016 přeje fany2020
     
  8. Maauu

    Maauu Pisálek fóra

    Děkuji, našla jsem je tam. Asi chvilku trvalo, než to naskočilo.
     
  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) tak rozpěstováno mám od včera, dne začínám dodávat, první úkol splněn, další akční zaseto ... akorát musím to časově skloubit s přípravou oběda a také dalších pochutin na večer ...
    všem přeju hezký poslední letošní den, modíkům díky za jejich trpělivou a často nevděčnou práci a hodně sil do dalšího farmářského roku a věřme, že se RT skutečně probudí a hra bude zajímavější a s méně chybami
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Krásné ránko všem farmářům :) a určitě všem hezké prožitky i nové zážitky v tom dnešním vstupu do dalšího roku :D
    .. jinak názvy v této hře by měli být stejné, protože máme stejné forum a jsme zde jako jedna velká farmářská parta, která si pomáhá, radí, kritizuje, nadává i chválí .. a tak to je dobře;)
    . I když mi slovenština nedělá moc problémy .. jsem kdysi byla nucena si udělat na rychlo řidičák právě na slovensku a po pár rocích žití na "záhoří" to pro mě byla vážně výzva xD ... holka z Brna, která "záhoráčtině" vůbec nerozuměla a natož ani neuměla pořádně slovensky o_O .. jsem to nějak zvládala a měla při sobě hodně úžasných lidiček, kteří moc pomáhali a zkoušky jsem udělala na poprvé :p. Nechci zde zahlcovat forum, jen je mám moc ráda a je to pro mě i mé děti opravdu druhý domov :inlove:.
    Tak ke hře .. vyplýtvám asi všechno SH, abych se rychleji posunula .. ho už moc nezbylo :sleepy: a potom nasadím chlívečky na "neonovou akci" ... zvířátek nemám až tak velkou zásobu :oops: a teď ztratím hodně ubečených oveček ... se mi to snad ani nevrátí :wuerg: v těch odměnách ... i tak se mi pohodová akce líbí a přeji všem zdárný konec ;)
     
  11. maxikov

    maxikov Aktivní autor

    Akci jsem rozjela,zbytek až zítra a v dalších dnech,jdu totiž na noční (sloužím zdraví lidu).;)

    :inlove:Všem farmářům a farmářkám přeji krásného silvestra a šťastný vstup do NOVÉHO ROKU,farmičce a jejím tvůrcům hodně zdaru a dobrých nápadů.xD
     
  12. kuratkonela

    kuratkonela Zelenáč fóra

    přeju všem kdo farmaří hodně štěstí a pevné nervy do dalšího roku
     
  13. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    První úkol mám hotový, ty rakety jsou úžasný:):):):):)
     
  14. ostrásekačka

    ostrásekačka Rádoby autor

    ahoj s akci jsem začala později, rozpěstovávám kytí. Času je snad dost (hlavně že nejsou vypadávátka).
     
  15. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Teda tomu se říká *****, přehlídnout se na závěr a hodit tam všechno (bez těch jištěných deseti kousků).
    Tak teď zas rychle znovu rozpěstovávám.

    [​IMG]

    p.s. ufff.... konečně :p

    [​IMG]

    Přeji hodně štěstí Všem do nového roku a pohodové dokončení tady.
     
    Naposledy upraveno: 31/12/15
  16. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    ahoj,akcia sa mi páči,je to zábava,veď je silvester,všetkým želám veselo na silvestra a hodne zábavy na farme
     
  17. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj farmáři a farmářky všem přeji mnoho úspěchu v roce 2016,to samé i našim modíkům za někdy až svatou trpělivost na některé dotazy,a užijte si všichni Silvestra se vším co k němu patří.Abych nebyla top akci jedu na pohodu času dost.xD
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Safra, mam vypnuty vsechnu animaci a ted nevidim nic - no nevi nekdo ktery z tech nastaveni zapina aby byl ohnostroj videt?
    jindy se na akcni veci nastaveni nevztahuje, je to jen docasny a skoda o to prijit, ze?

    Stav kvetu : idealne 1579 kusu (1521/den, [2.ukol]+104 kusu ), mam 1377 z 9125 (15% ).
    Stav lnu : idealne 1047 kusu (1009/den ), mam 1462 z 6050 (24% ).
    Zatim uplynulo 17% casu, zbyva 119 hodin.
    A vetrnik musi udelat : 230x kartonová dutinka + 425x raketokvět
     
  19. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    [​IMG] Nový rok je lepší než starý..
    a pohoda vládne mezi námi..
    Každý den si užívejme..

    radujme se a smějme..
    Akce se mi líbí;) jsem ráda, že nejsou vypadávatka.. ale upřímně:)trochu mi chybí .. jinak chci všem poděkovat.. ať jsou to sousedi, modíci, prostě všem..;)
     
  20. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    pozri v nastaveniach / dve ozubené kolečká / a pod hudbou je klapka a klúč na matice , tak tam :)
     
    ell1956, evainfo a maribeja tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.