Psi a rakety (30.12. - 5.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    dandi - ja osobne si myslím, že keby to bolo v jednej jazykovej verzii pre obe krajiny, asi by to bolo lepšie. Len tomu českému prekladateľovi treba pristrihnúť krídla. Skutočne je neúnosné, aby sme my Slováci hľadali názvy plodov stromov. A to čo dokázali s touto akciou je neuveriteľné. V jednom fóre - niečo úplne iné. Nech som kura - neviem, neviem ako by som reagovala.Ide o to, aby to každému z nás bolo jasné. Skutočne nevidím problém - aspoň u Slovákov - aj u mladšej generácie - s Češtinou.Môj 2 a 1/2 ročný vnuk rozumie českým programom v TV bez problémov.Neviem, či by s tým súhlasili aj ostatní Slováci, ale toto by bolo najjednoduchšie riešenie.
     
  2. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Všechno rozpěstováno - úkol plním a všem přeji do nového roku hezké farmaření.A hlavně vydržet!!!:)
     
  3. darkkorbyx

    darkkorbyx Zelenáč fóra

    Tak jsem vybrala všechny dárky z adventního kalendaře a nenaběhla mi balírna dárku tak by mně zajím proč jestli někdo mi poradí budu moc ráda a předem dik:eek:
     
    AnMaDi, alaska.1 a babako tohle ocenili.
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Lubica, zdravím, ani česky ani slovensky :) ale anglicky a kdo neumí bude se učit, jdu si vyhledat slovník xD nebo pro mě (a třeba i pro jiné) francouzsky ;) a vůbec kdo chce tak si správné názvy vyhledá sám (a ty obrázky jsou stejné pro všechny).
     
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, jaké jazykové mutace budou ve hře stejně neovlivníme a pokud můžeme, snažíme se vám zpracovat FAQ jak CZ, tak v SK verzi. Pro lepší orientaci obou herních komunit. Bohužel příprava FAQ akce je opravdu náročná a proto je jenom v CZ jazyce. A přiznám, že moc slovensky moderujících spolupracovníků nemáme, abychom je na to mohli vyselektovat. :(
    Jsme moc rádi za to, co máme a můžeme vám nabídnout

    příjemnou hru danda
     
  6. Mísankov

    Mísankov Rádoby autor

    Krásné ráno,tak já rozpěstováno,zasazeno a letím do práce ještě ostříhat pár hlav.Jinak všem farmářům veselého Silvestra a šťastné vykročení do NOVÉHO ROKU 2016
     
  7. bill

    bill Pilný autor

    pekne dobre rano dnes je Silvester a ideme na to najprv farma a potom zabava :p:p:p
     
  8. milenatrutnov

    milenatrutnov Pisálek fóra

    Dobré ráno, na co je ohňostrojová baterie?
     
  9. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    ahojda tak já už mám první dva ukoly hotové a pěstuju dál:) všem farmářum přeji pěkného silvestra8)
     
  10. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj milenatrutnov,
    ohňostrojová baterie ti dá 4kartonové dutinky, potřebné do úkolu a ještě 200BZ/BBZ podle místa kam ji postavíš.
     
  11. -Jiřulka-

    -Jiřulka- Pisálek fóra

    Krásné ráno, krásný poslední den roku všem farmářům, poděkování moderátorům. Přidávám se k těm, co si přejí ponechat
    len i po akci, je moc pěkný.
     
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Přeji krásné ráno posledního dne starého roku, akcička rozjetá, bude pohodová a modrá pole lnu jsou kouzelná! Mohl by zůstat ve hře, také by se mi líbil. Třeba se ho v novém roce dočkáme! Krásný a pohodový den a ať se nám všem daří i v tom příštím roce 2016!!!;););)
     
  13. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    tak hurá do toho
    už je rozpěstováno
    krásný poslední den v roce všem - a hpdně štěstí do nového roku
     
  14. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Zatím akcička pokračuje docela zdárně,jinak přeji všem farmářům a farmářkám veselého silvestra a hodně štěstí a zdraví v roce 2016.
     
  15. PepanPM

    PepanPM Pisálek fóra

    Zdravím vás farmáři. Mám první úkol hotový a 30 ohňostrojových baterii nikde. Kde je hledat? Díky.
     
    bill, maribeja a babako tohle ocenili.
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    PepanPM baterie jsou v dekoracích - zadej Ohňostrojová baterie a jsou tam.... zasadit se dají na volnou plochu kombajnem, sklidit musíš ručně. A máš možnost si vybrat, kde je odpálíš - na farmě dají BZ, na baha BBZ a působí na ně mazlíci i marmeládky a věnec na přidání bodů :)
     
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, včera večer jsem zjistil, jaký jsem IQ tykve. Jen tak pro jistotu jsem se koukl na stav ovcí(v domnění, že jich mám kolem čyř stovek) a málem jsem spadl ze židle. Stav 167! Pokud bych jich dal 100 do hry, tak mi na neonky zbude minimum. No, hodil jsem 26 chlévů na plac a stav ráno 196. Do konce akce bych se měl z toho kolapsu zmátořit. Jinak jsem farmu neupravoval, mýtina je i nadále plná zvěře a stromů a na ostatních plochách zůstal mix. Dal jsem mlít prvních 40 trubek, ať to odsýpá a za 20 min sklízím nějaké ty ohňokytky a dám další. Na baha sklidím pohopole až za 4 hodiny - nemíním plýtvat SH.
    Všem farmářům a farmářkám krásný zbytek dne a noci a v příštím roce 2016 mnoho zdraví, štěstí i lásky přeje Trepifajksl:);):)
     
  18. rybka123

    rybka123 Rádoby autor

    Akcia celkom o.k., nech všetkým farmárom sa darí a rok 2016 nech každému prinesie iba zdravie, šťastie a krásnu a pohodovú hru. najrybka
     
  19. PepanPM

    PepanPM Pisálek fóra

    čarodejka007 Díky. Po zadání jedné dutinky ve mlýně se tam objevili.
     
    bill, maribeja a babako tohle ocenili.
  20. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    :DTak hlavně přeji všem krásný vstup do Nového roku 2016 a všem lidičkám mnoho štěstí a úspěchu nejen ve hře, ale hlavně v životě.:D

    :DZdravím všechny farmáře a farmářky:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.