Psi a rakety (30.12. - 5.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka77

    Farmářka77 Zelenáč fóra

    Já nemám akční rostlinky....nedostala jsem ani jednu.....:cry::cry::cry::cry:auuuu....:(:(:(:(
     
  2. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj čarodějka007,
    děkuji za upozornění, je to opraveno.

    Farmářka77,
    zrestartovala sis po začátku akce hru?
     
  3. KOLENO1970

    KOLENO1970 Rádoby autor

    Rozpěstováno,zasazeno a do rána klídek.Akce bude pohodovka.Přeji všem hodně pohodový večer.
     
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Ještě štěstí, že alespoň na foru se občas zasměju, když už tato akce za nic moc nestojí. I ta vypadávátka mně snad chybí, tohle alespoň po začátku akce je člověk napnutý, kolik je těch vypadávátek ze sklizně ve stodole. Tohle je taková klasická bezduchá pěstovačka, i když zpočátku ty počty kolik čeho tedy daly hodně zabrat.

    Zlikvidovala jsem jen část farmy, něco jsem na ploše nechala, pěstuji s SH a vodou na polích 2*1, ráda bych měla akci do zítřejšího večera hotovou. Na noc dám asi také akční, bude sice časová prodleva mezi dozráním a sklizní. Ale tady je to naprosto jedno, vypadávátka není třeba řešit a tak vůbec o nic nejde.

    Proč já se na tu silvestrovskou akci těšila!? Už za ta léta farmaření bych měla být dost ponaučená .....
    Ale náladu si zkazit nenechám [​IMG][​IMG][​IMG]
    Krásný večer všem
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Pozrel som sa aké tajné stajne boli v drakovi,ale pevne som sa rozhodol že toľko kôz a ovečiek aj keď s nich mám vyše 1200 ks za tie tajné nedám išli by do lišty za tými čo som dostal v minulej akcii kde sa mi ušiel aj indián.Keby tam boli ktoré nemám tak z radosťou ich dám ale takto nie a nie radšej ich hodím na trh.
     
  6. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Tak k tomu mám jediné: prosím, prosím, smutně koukám, neberte nám ten krásný len. Tak jsem byla vždycky smutná, že na farmě chybí, vzdor tomu, že je to jedna z nejstarších hospodářských plodin, a když se tady konečně objeví, tak s ním chtějí naložit jako z kteroukoliv sprostou akční kytkou a po akci nám ho zase sebrat. :cry: Taková škoda!
     
  7. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak rozpěstováno... a rozhodla jsem se, že nebudu farmu a Baha úplně bourat... času je na napěstování dost.
    A při tom nekonečném pěstování nejspíš i zasadím chlívky na kozy a ovce, a ač jich mám dostatek (i na prodej), tak vychovám další.

    Děkuji, že jste probrali správné potřebné počty ;)


    EDIT: A je to divné... nehonit BZ/BBZ a vypadávátka. Úplně zapomínám odklikávat sovičky a spol.
     
    Naposledy upraveno: 30/12/15
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Lubica i ostatní, ano hrajeme stejnou hru, ale ani z jeden názvů není správně, když už jsme u toho Akce se měla správně jmenovat "Big Barn Theory", což v překladu znamená Teorie velké stodoly (klidně by mohlo být Teorie plné stodoly) a kdo zná Big Bang Theory, tak ví, že Teorie velkého třesku je přesně to, co co mělo jít zde. Do ostatních lokalit se rozběhli dva různé názvy akce, ale já vycházím z toho, který to opravdu měl být a to je podle té anglické verze a vidno to někdo v BP nezvládl správně zadat překladatelům. Žádné překvápko..... prostě zkažený vtip

    evalumar zmíním se v dneším feedbacku, ve vyšších levelech by možná hráči tuto pěknou rostlinu ocenili.

    Příjemnou hru danda

    [​IMG]
     
  9. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Konec roku a já nějak nestíhám o_O Je až neskutečné, že nemám příspěvek na první straně této diskuze xDxD
    No, stěží jsem rozpěstovala ty kytky, co se tváří jako ohňostroj a zítra budu nějak pokračovat, pokud to alkohol v krvi dovolí. Doufám, že s přibývajícími hodinami nebudu mít přehmaty, co sázím :p
    Kozy mám a ovce někde splaším.
     
  10. Detroit

    Detroit Pisálek fóra

    Až bude O/a, tak Ti pošlu několik desítek ovčínů, abys ovce nekupovala na trhu. Styd se, že nemáš ve stodole ovce v takovém vysokém levelu.
     
  11. lulualu

    lulualu Zelenáč fóra

    Ahoj všem . Omlouvám se , že jsem vnesl zmatek do Vašich výpočtů , vycházel jsem pouze z Pajdova shrnutí co je potřeba , ostatní text jsem četl velmi ( ne ) pozorně .
    Děkuji zejména skalaře.v a Casey27 za detailní rozbor .
    Akci samozřejmě dělám .
     
  12. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Dandi - a nedalo by sa niekomu poplieskať po zadnici? Veď takéto zmatočné názvy môžu byt tam, kde nie sú fóra spojené, nie tam, kde sme spolu. Mám pocit, že sme asi jediní, kto práve týmto trpí. Znovu navrhujem, aby to bolo v jednom jazyku - vôbec by mi nevadila Čeština. Myslím,že ani ostatnej komunite nie. Najhoršie sú názvy stromov a plodín. Často je treba pátrať po tom, čo vlastne treba dodávať.
    K akcii - meliem prvé tie veci... Samozrejme rozpestované a díky čarodejnici z Česka to budem búchať na Bahame.:cry:xD
     
  13. dkacka

    dkacka Rádoby autor

    Tak mám rozpěstováno. :) Zítra půjdu na pidipole a aktivuju si můj poslední kupón na pomocníky. :) Už těď se mi bude o ohňostrojových kytinkách zdát. :D
     
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Lubica, věř, že bych si s chutí máchla a velice ráda ho podusila, ale umožněno nám to nebude.
    Co se týče SK verze hry a CZ verze hry, pokud k něčemu dojde, tak by mohlo dojít ke zrušení celé verze slovenské hry a nejsem si jistá, zda zrovna tohle je řešení. Mimo jiné slovenský překladatel zdaleka nedělá tolik chyb, jako ten český -.-
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkný večer :) není nic hezčího, než přijít z práce a při čekání na sklizeň, si přečíst odborný postup průběhu toho, jak asi vznikají názvy akcí pro českou a slovenskou komunitu :D
    čarodějka007: si mě vážně moc pobavila a je to fajn se pozdě večer s chutí zasmát xD :p
    Tak ropěstované ... lnu 250 a ohnivý květ 2 285 .. jsem se rozhodla, že budu pěstovat jen na hlavní a Baha, protože nechci rušit chlívky ... tam mám samé vodní potvůrky a to jim přece neudělám :D. Akční květiny se mi líbí, len by nám mohli vážně nechat a ohňostrojový květ vypadá jako kopečky zmrzliny (tedy než dozraje) :p .. přeji hezkou hru a jdu na kuťě, ať to zítra zvládáme xD
     
  16. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    Tak zasiate , zajtra ráno bude čo zbierať. Takže ohňostroj pôjde na Baharamu :D potrebujem tam BBZ , keďže som sa pri poslednej chybe zadlžila, ale už to pomaly klesá :D no aby som zajtra nezabudla na tú mrkvovo jablkovú zmes . Občas sa mi to stane :oops: ten ľan je fakt pekný, keby nám to nechali, to by bolo pekné .A je to veľmi užitočná rastlinka ,mohli by sme z toho robiť plátno ,že :p
     
  17. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Na to, že jsem pěstoval jen na 3 plochách s minimálními počty SH, tak toho mám první den docela dost :).

    ohňostrojový květ: 2978 ks
    len setý: 593 ks (+ zaseto zhruba na 600 polích)

    Chtěl jsem původně uvolnit ještě nějakou plochu, ale vypadá to, že pojedu celý pěstování jen na těch 3 plochách, ono to půjde ;).
     
  18. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Vůbec mi to nepadá, takže asi prohraju ..... na tuhle akci to utáhli fakt fest o_O
     
  19. celebrian1

    celebrian1 Zelenáč fóra

    ahojky,tak po 3letech jsem se opět vrátila na farmu,pomalu se opět dostávám do tempa.At se všem daří při splnění ůkolů,ale hlavně v novém roce.
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    bbowling vo vlákne "Jak na vypadávatká" nájdeš cenné rady od skúsených hráčov xDxD


    Zatiaľ rozpestovávam
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.