Psí soutěž v chytání frisbee (16.5. - 22.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Casey27 Jj, je to stejna otazka (hlavne me nebij do hlavy) xD, ale ja se neptala, proc lezete do TOPky, ale proc lezete do TOPky s kosikarema :)

    EDIT: xDxDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 16/5/17
  2. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    matlafous: pšššt neruš.... kreslím stydkou kost i s obalem.... ta se snad bude kuželce líbit a bude s ní spokojený ,-)
     
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD přesně jak jsem předpokládala - ještě nemám rozpěstováno a někteří mají skoro hotovo - proč někdy neudělají TOPku s omezením nákupů, aby i ti, co si nemohou dovolit nakupovat hafo košíků měli šanci?
     
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Casey27, a kolik těch "košíkářů" tam máš teď? Já jen pro srovnání, abys to měl i z jiné kategorie - jsem lvl 90, tj. 5.skupina,
    a u nás je v této chvíli jeden jediný - jako upřímně myslím si, že tam ty košíkáře člověk pozná na první pohled a i když vůbec nechápu, proč je topka při možnosti košíkového nákupu, tak třeba to srovnání nakonec nebude tak v neprospěch vaší skupiny? Kdoví, jestli hráči "nižších" levelů nenakupují nakonec víc, protože v těch levelech stagnují a aby hru postíhali, neb ji nemají tak v malíku jako ostřílení a přemýšlející hráči? No, každopádně u nás v páté skupině to teď vypadá takto:
    [​IMG]
    Já sem chodím odpočívat a soutěživost jsem si realizovala v době, kdy jsem potřebovala víc adrenalinu (teď bych potřebovala opak), ale pokud by z dvouset možných míst pro výhru bylo několik, kteří košíkují, možná by mě to ani tolik nekrklo? Ona i klasická TOPka je taková zvláštní - hlavně hráči s multiúčty mají cesty, jak si během roku situaci značně vylepšit, nejen dotace reálem, tady je to krátká, časově omezená akce, pořád si myslím, že těch košíkářů možná nebude tolik...
     
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Naivko Sovinko, z celého světa že by se v každé skupině nenašlo 200 proutníků? Tedy košíkářů? Těch bude mnohem víc. Uvidíš na závěr, jak se to tam bude sypat. Závislost na farmě je jak závislost na automatech, prostě jen aby už ta výhra padla!
    Nakonec na tom nejlépe bude 1. skupina, tam typuji největší šance. Ovšem pokud si někdo v předstihu pozakládal hafo farem, tak pak opravdoví začátečníci stejně nemají šanci. To se zas vylíhne kuřat; mentoři, těšte se.
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, psí závody zahájeny ,-) 137 nalepovacích kostí. Líbí se mi skákající boudička na ploše ,-)))))
    TOPka? V té nemám šanci jsem líný něco kupovat a líný cokoliv složitějšího vymýšlet ,-))))
    V tabulce žádný topkař, jejda píšou ,-) jsem lvl 99
     
  7. Filipov

    Filipov Pilný autor

    Jsem na tom podobně - 135 kostí - teprve začínám rozpěstovávat. :p
    A v tabulce už je jich 5 - první místo s číslem 76. :cry:
    Tak to musel být pěkný ranec za košíky. >:(
     
    Naposledy upraveno: 16/5/17
  8. Manažerka

    Manažerka Pisálek fóra

    Čautě hafani, tak já z karafiátů, pár stromů pookol a jednoho dárku 125 kostí. Nvm, jestli to jde, zatím nic moc dle toho co jsem tu četla. Mám teď 90 ks Friska na 2x2, za hodinu budu rozhazovat na pidi.
    Pěstění musím nějak naplánovat, bo 5,5hodiny či co to roste s vodou je dost na prdlačku čas přes noc i přes den. Hnojivo u nás včera za 330, teď už to vylítlo na 500 a bude hůř. :eek:

    Na Baha jedna plocha zvířat, uvidím, jestli dám i druhou, ale to mi zas tak moc nepomůže, spíš doplňuju mizivé zásoby. Konečně jsem se dostala po dlouhé době na 2x2 a ulevím alespoň trochu karpálům.
    Ať to padá!
     
  9. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    U mě Topkařů zatím 7, ten sedmý je schovaný. Ale chybí mně u toho vlaječky či zkratka státu.
    [​IMG]

    Sem stěží rozpěstovala na všech plochách na pidipolíčka. Dala jen vodu a hnůj. Ve 22:30 můžu čekat první úrodu ze všech políček. Kostí 454 jen ze sklizní bez kaštanového řádku.
     
  10. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Manažerka, já mám startovní várku 134 kostí, hraju s Legendou 27/30, bez JC, měla jsem jako přípravu na mýtině stromy v základu celou plochu plus zvěřinec, zbylé dvě plochy pouze pidipole s karafiáty. Tak on to bude asi takový nějaký průměr, s vlastníky JC to nejde porovnat, ale tentokrát to neřeším, rozpěstovávám prvních deset, další dny mám pracovně dost rozházené, moc tu nebudu, na víkend si moc přeju lepší počasí a doufám, že tu už vůbec nebudu, tak možná mi ty kosti nebudou ani platné. Tak ať to všem padá přiměřeně úsilí a požadavkům, já ač akci nesabotuju, nemůžu se chytit něčeho, abych se začala strukturovaně snažit.

    Krakoramaja, pošlu holuba. EDIT: Májo, s tou naivkou jsem to pochopila a vůbec nic ve zlém, ničím ses mě nedotkla. ;) I já zapomínám použít nápovědný smajl nejednou.

    Označení herní lokace by se pozdávalo i mně, čistě pro představu.
     
    Naposledy upraveno: 16/5/17
  11. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, tak pěstuji a pěstuji. Pro farmáře s horším zrakem a rozlišením monitoru sděluji, že pejsky na ploše pustí odfajfknutím hůře viditelného čtverečíčku na kolečku s hafanem na začátku linky pro splnění (na konci je řádek). Asi budu potřebovat novou optiku, ale doopravdy jsem to hledala dost dlouho. Bílá se světle žlutou pro mne nejsou výrazné barvy...
    :cry:Jára
     
  12. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    prosím, prosím, musím mít nutně fotografii výtvoru motorkáře, ono namalovat takovou stydkou kost :))) Cha chááá :))

    začala jsem s hodinovým zpožděním, prostě povinnosti....
    hodili po mě 180 kostí z béru
    něco od sousedů a za chvilinku sklízím a hned nakrmím jednoho pesana :D

    abych se podívala jak ta topka vůbec vypadá
    když vidím jak naši košíkáři jedou, co se divím je po výplatě :D
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Andulííí, myslím, že motorkář načrtne spíš jen ten obal ;)
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak druha SH otocka bude az za nejaky cas, nicmene dve plochy jsou cisty, k tomu mytina na vypadavatka, melo by to vyjit... ovsem nahodny odmeny jsou jako vzdy o nicem, takze ani se moc na to netesim... dumam jen zda hned ted dat na noc taky akcni a tim nevyuzit cas - ale ono padatka se daji hodne urychlit, staci na baha dat chlivky a bobky pak pouzit na ne-akcni dlouhodobky ve finisi...

    Vypadavat ma 167 kosti/den, v tuto chvili ma byt 29 (nebo chybet 971 ), mam 211 (chybi 789 ), mam 21% hotovo.
    Stav kulatiny : idealne 310 kusu (1834/den ), mam 0 z 11000 (0% ).
    Zatim uplynulo 2% casu, zbyva 139 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn 100* Frisbee, celkem za 8,4 hodin.
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Kde jste kdo? To u nas neni zadny velkonakupcik v 98 lvl? xD
    Celosvetove jsou na seznamu 3 hraci: 20, 23 a 40 koni (pardon, psu). Btw Nissan zavadi nove jednotku vykonu jeden velbloud, ale ani ten tam nejni :D
     
    Naposledy upraveno: 16/5/17
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak jsem vyplácala něco SH aby se to rozpěstovalo a nakrmila pár hafanů. Padá to zajímavě na ploše políčka 2x1 - 17 kostí a na ploše 1x1 - 9 kostí. Tak snad to bude padat :p Od zítra jsem v práci a délka rostlin mi vyhovuje, ale co se mi nelíbí,
    že mi ten mopslík stále běhá za lasičkami [​IMG] xD už dostal nažrat a objevil se tam znovu:D

    P.S. Právě jsem sklidila a na 1x1 kde mi předtím padlo 9 kostí mi právě vypadlo 16 kostí ... vážně divné asi jako vždy ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/5/17
  17. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    matlafous
    nojo, náhled - to bylo vlastně minule také ..... zapomínám [​IMG]
    díky za připomenutí

    Jinak tedy 10 celkem a z toho 1 CZ
     
  18. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Start o 4 hodiny později, 160 kostí na skladě. Začínám rozpěstovávat.
     
  19. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Dodatek k mému příspěvku č. 105:
    Sovinku jsem nazvala "naivkou" z důvodu, že mi přišla různými farmářskými kejklemi nepolíbená, prostě taková sladce naivní poctivá farmářka. Vůbec to nebylo myšleno pejorativně, pokud by si to tak někdo vykládal.
     
  20. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Mám dotaz. Byla jsem na trhu a v produktech je trezor. Tak ted nevím co mě uniklo, ale fakt si ted nemohu vzpomenout, která výrobna a zvířátko má trezory nasvědomí :) Jinak akci jsem rozjela později, vypadávátek 146 v mé skupině zatím 3 topkaři jsem ve skupině 97-98 level. Protože ty akce jsou tak rachle zasebou, jsem nějaká unavená, takže pojedu lážo plážo a uvidim. V topce ale určitě nebudu :)
     
    bursuk59, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.