Psí soutěž v chytání frisbee (16.5. - 22.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zajic08

    zajic08 Rádoby autor

    Zase pěstovačka:sleepy:. Nenechají nás vydechnout. Člověk by se nemohl hnout ani z baráku. Takže vynechávám. Vždyť je to jenom hra.:D
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nechápu, že se tady někdo diví, že pořád makáme. Prvního ledna byla akce a staré přísloví praví: Jak na Nový rok, tak po celý rok. První květen jsme též oslavili prací na polích, tak prostě jedeme dál :)
     
  3. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

    Vypadá to velice dobře. Je to sice obdobné ostatním hrám, nicméně reálnější v tom smyslu, že to jde zvládnout i bez utrácení skutečných peněz za košíky. :)

    *odstránený obrázok, kt. sa nevzťahuje k téme*

    Farma- 80
    Baharama- 122
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/5/17
  4. iDavis

    iDavis Baron fóra

    No akcií je naozaj hodne a človek si musí vyberať. Ak by som do toho išiel, bola by to po sebe 3. pestovacia akcia a ak by to išlo takto ďalej, asi by som sa už z toho pestovania načisto pomiatol, takže tentokrát akciu vynechávam. :) Ide sa plniť do družstva, zbierať nové zvieratá získané z OaD a hlavne niečo na prípravu do šľachtiacej akcie. Nech sa vám darí. :)
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Opět napěstuji,SH jen na rozpěstování,za košíky neutrácím a dokonce došlo i ultra na obr stromy které také nekoupím .Nestačilo vyrůst tím tempem jedné akce za druhou.A protože jsem pod 200 nebudu soutěžit,ubude soupeř;)xDtěm lepším...
     
  6. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Ahojky...taky do akce vždy jdu...ať se mi líbí nebo ne, jinak by farma neměla smysl, jen bezduše pěstovat. Už mi je jedno, co je za odměny..prostě hraji. Jediná má investice byla a je ,co hraji, do pomocníků ( kombajn a sečka). Ostatní nekupuji, koš jsem nekoupila nikdy a zatím jsem každou akci splnila. Topky neplním, ale těm, kdo do toho jdou, fandím a držím palce.
    Tak ať se vám všem podaří splnit.;)
     
  7. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Top200 budu sledovat v roli diváka, docela se těším, kolik známých jmen z diskuzí se v ní objeví a udrží. I když jak to tak sleduji, tak skutečně dobří hráči se v diskuzích moc neobjevují. Jo jo, makají a nepíšou o každém prdu, který na farmě i mimo ni udělají. Začínám si z nich brát příklad xD
    Casey27 - věřím. Tobě to i věřím :), po těch letech hraní musíš mít farmu zmáknutou do detailu. Je to dobře vidět i na tvých radách ostatním. Ale tos nikdy nic nekupoval? Ani po dvou, třech, čtyřech letech ve hře? Ani floreny, za které prý kdysi byly i JC? Od začátku bez investic? Pak klobouk hluboce smekám...
     
  8. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    farma je delší dobu pouze pro pěstování s výjimkou multi chlívků, výroben a arboret. Uvidíme jak to bude padat, ale topku možná zkusím pokud tedy do toho nepůjde moc lidí ze skupiny po hlavě. Zatím co tady píšete tak většina, že se nezúčastní tak uvidím. Když jsem to počítal hodně zhruba tak mi dekorka mohla dávat při současné situaci cca 65000 BZ a 40000 BBZ denně což není k zahození.
    Jinak osobně mám rád akce tohoto typu (byly i dvě předchozí) - každý si může vybrat jak moc akci pojede - čím více úsilí tím více odměn.
    Jediné co trošku může upravit plány je Sázení maraton. Nedovedu si představit co by to mohlo být ale mohlo by to ovlivnit sázení rostlin na farmě tzn. množství akční
     
    Naposledy upraveno: 16/5/17
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    To já mám konec naprosto jasný - žlutá kozí mlékárna nebo jiná hodnotná žl. stáj z TCH za odměnu.
    A proto hurá do této akce.
    xDxD
    Casey27 - já nevím, čím to je, že ne všechno, co napíšeš, ti sežeru a ne všechno považuji za svaté.
    :D

    Edit
    Na to, že je to jen zábavná hra, na mě, Casey, působíš zbytečně "vědecky".
    A věřit přece není totéž co chápat.
     
    Naposledy upraveno: 16/5/17
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    krakoramaja: Bez reál bylo myšleno k té TOP. Jako že nekupuji něco co by mně pomohlo k získávání KR a následný nákup zboží do TOP. Pokud to vezmu opravdu od začátku, tak cca první rok jsem hrál opravdu zdarma. Další rok-dva jsem občas koupil nějakou tu TS, TCH po pár kouscích... max do 5, myslím že snad i asi 2x menší balíček SK, ale stále jsem hrál bez pomocníků. Nějaký ten FL, když byla dobrá nabídka jsem taky pořídil.... ale zase jen trochu. No a pak jsem si našel svůj styl hraní a kupuji jen pomocníky (bez těch bych to asi nehrál) a ostatní jde mimo mě. Prostě mám nějakou "normu"... cca teď těch 150/ měsíc a s tím musím vyjít. Když nekoupím pomocníky, tak třeba vezmu pár FL nebo něco co uznám za "potřebné". Rozhodně už ale několik let nekupuji nic, co by mně mělo nějak pošoupnout v TOP ..... tak jak si psala, že je také o penězích. Celá TOP je u mě postavena na trhu (to víš překupník) a efektivitě... viz můj první příspěvek. Levně koupit a ve správnou chvíli dobře prodat..... samozřejmě dle infa koupit co bude asi potřeba a na čem se dá vydělat. Teď třeba předpokládám, že mně jedno zvířátko ke konci měsíce zvedne kr konto.... tak ho za dobrou cenu vykupuji a pak půjde do světa ,-) Mmch k těm JC.... ano byly za koupi FL, ale pravděpodobnost byla tak malá, že na získání jednoho by člověk potřeboval úvěr ,-)

    Mikeš: Každý ať si věří čemu chce a co je schopen chápat ,-)
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem ale iba po 100 ostatné nechám plávať.Na Top-ku sa nechytám lebo nebudem sadiť do nekonečna keď mi treba pestovať do stodoly na krmivá a do úloh.SH dám iba na rozpestovanie viac nedám ani ho nebudem kupovať.Už by mohli dať z akciami do ktorých treba pestovať pokoj aspoň na týždeň.
     
  12. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Klasikááá :) Takže cíl je jasný: nálepka. A pak co půjde pro odměny od psů, zbytek nezájem. Honit se zas jak vzteklá včela pro stonek s pár BZ se mi fakt nechce :)
     
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mikeš, krakoramaja, Casey :
    Tak nevím co se na tom komu nezdá, nebo je z toho překvapený. Já v podstatě hraju úplně stejně jako Casey. V začátku (v mém případě asi jen cca půl roku) jsem nekupoval vůbec nic. Takže zadarmo.
    Pak jsem zjistil že vzácné chlívky nezískám ani v O&D ani v akcích (taková Sobí stáj, byla k sehnání maximálně za 20 chlívků a nebo půl inventáře stromů) - tenkrát jsem nic nestíhal a 80% akcí nedokončil - tak jsem začal kupovat TS a TCH. Když jsem začal jakž takž stíhat akce a už to vypadalo líp, začal jsem kupovat pravidelně pomocníky.
    A naopak jsem si uvědomil - po mnoha neůspěších - že kupovat TS a TCH se ani náhodou nevyplatí a tak jsem tohle tajemno nekoupil za 6 (a kousek) let co hraju, minimálně tak 4 - 4,5 roku. Od té doby kupuju pravidelně jen kombajn a nic jiného. Sem tam (hlavně v posledních pár měsících) koupím i výhodný balíček ve slevě. Zatím jsem koupil myslím jen 3.
    Nevidím na takovém hraní nic divného.
    Topky jsem se neůčastnil nikdy, protože si od samého začátku hraní dokážu sám určit co mi za co stojí a kolik jsem ochotný do toho dát.
     
  14. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Další akce, kde je stonek. Tak žádné uvažování, jestli dělat, nebo nedělat. Tady je odpověď jednoznačná - dělat akci. Tentokrát to bude hoooodně složité. Pozval mě můj vnouček Adámek do školky na besídku ke dni maminek. Překvapil i dceru, protože to udělal sám od sebe. To jsem prostě nemohla odmítnout a besídka je dnes. Na autobus jdu před začátkem akce a návrat domů kolem půl deváté večer. Dcera si potřebuje pak ještě něco zařídit. V pátek plánované hlídání do soboty do rána. Odpoledne další akce, taneční vystoupení vnučky, na které už mám měsíc lístek. Snad se mi to podaří nějak dát dohromady a stihnu nakrmit potřebný počet pejsků na stonek. Splnění této akce je fakt ve hvězdách. Do TOPky nejdu, na to se necítím. Těm kteří se rozhodnou opačně fandím a držím palce. Tak ať nám všem akce dopadne podle představ.
     
  15. Rondon

    Rondon Perspektivní autor

    Tak teď jen doufám, že nějakým nedopatřením nepatřím mezi dobré hráče, protože v mém případě to není práce na farmě, proč sem nepíši, ale čistá lenost.xD Jako takového mě tato akce zcela ničí a jestli nevyloupím u bbowlingových sousedů stodolu v které má SH (beztak říkal, že se kvůli TOPce o hnůj mazat nebude), tak jsem nejspíše v roli diváka a mohu se v klidu na peci převalit na druhý bok, páč já mám ve stodole jen 4ks.:cry:

    P.S. Jinak mě hrozně baví, jak se RT v dotaznících vždy ptá, jestli se nám zdá hra spravedlivá a pak daji tohle do pléna. Pokud bude možnost "dvourychlostního" hraní, tak tato hra nemůže být nikdy spravedlivá. To si nestěžuji, to pouze konstatuji.
     
    Naposledy upraveno: 16/5/17
  16. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Do akce jdu,jen z minulé jsem otrávená-stromy a stáje naprostý propadák.Za to Ingrid chválím mám od ní bizona.Jestli jsou i v této doufám,že padne něco užitečného,už mně ty ledvinovníky a oslí stáje štvou.
    FA110....BAHA342
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nebrblat a na start nebo za pec xD
     
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    První sklizeň 210 nálepek žvýkací kosti (z ploch osazených 23 stromy - 20 h, 16 obr. stromy - jistota vyskočení a 496 pidipolíček s protěží - 20:45 za pomoci aktivací všemožných stonků /nevím, zda na to mají vliv/ a hlavně 3 JC). To je dost dobré!
     
  19. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    134 kostiček, málo nebo tak akorát ? ;)
     
  20. emoušek

    emoušek Rádoby autor

    Tak já hlásím 145 kostí, nic moc, na to, že jich má být 1000.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.