Psí soutěž v chytání frisbee (16.5. - 22.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    A nepsal to už náhodou dřív? Nebo to byl Rondon? No od někoho jsem tu už jakýsi postup četla, ale kdo to byl, už nevím. Asi z farmy blbnu, včera jsem dokonce zapomněla, že jsem za babi do DD jela autem a domů vyrazila pěšky. Tedy v půl cesty jsem si vzpomněla, tak jsem se pro auto vrátila.
     
  2. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    matla: Spíš přemýšlím co tou "taktikou" myslíš? Předpokládám, že jsem jel jako každej jinej co to chtěl udělat bez nákupu a byl v 11 nebo 12. Kybych to tu měl popsat přeeně, tak je to půl strany ,-) Prostě základ byl odhad kolik bude třeba (ten jsem měl 600-650.. na foru jsem uvedl 627). Ideál by bylo na poho 4 otočky, ale to by mně hodilo cca 430?... už si přesně nepamatuju, ale bylo to málo. Tak jsem si to propočítal na 2x1 a 1x1... s norm spánkem, dopo klídek, započetl bonus od kubíka abych byl na 650 frisbí a věděl kolik potřebuju SH... podle toho se rozhodl zda do toho půjdu a s jakou rezervou. Nepočítal jsem do toho pondělí dopo a pořád jsem měl ještě kdykoliv možnost "zrychlit" (přejít na 1x1), kdyby to jelo rychleji než jsem předpokládal. V začátku jsem si udělal náskok... to jsem čekal a bylo mně jasný, že se bude zmenšovat So+NE výprodej SH a v Po panický dokupování košů těch co "ztrácejí dech" ,-) Hlavní pro mě ale bylo držet se virtuálně v horní 1/4 tabulky. Bylo mně jasný, že Po bude masakr a že se budu propadat.... tam jsem taky zazmatkoval a raději oproti plánu přihodil 2 otočky na 1x1 (SH + ZSH... cca 41fr)... stačilo bez ZSH na 2x1, ale jistota je jistota ,-) Prostě to bylo o tom, že jsem měl dostatek SH, udělal si dobrej odhad a naplánoval si podle toho jak mám čas... pak jen hlídal zda to odpovídá ,-) Jasně šlo to napálit naplno, ale nechtěl sem zbytečně vyplácat všechno SH, když není potřeba. Není to žádná taktika... prostě tak jak by to jel každej jinej.... jenom to tam dávám vždy poslední den.... síla zvyku z norm TOP ,-) Nevím jestli čekalas nějaký rituál jako hrát TOP v žabkách a zmijovce ,-)
     
    Naposledy upraveno: 24/5/17
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Casey27 xD Zabky a zmijovku jsem necekala, nicmene obdobnou kulturni vlozkou zajiste priste nepohrdnu, takze az do toho pujdes, prosim foto ;) Za ten zbytek diky. Nevedela jsem, jestli jsi jel od zacatku naplno se vsim komplet, pres noc a na jakych polich... resp. kdyz jsem videla ty sileny pocty, tak jsem premyslela, jestli fakt povalite celou dobu na 1x1 s H+SH+ZSH a bylo mi z toho uplne spatne :wuerg:;)
     
  4. abc23

    abc23 Komisař fóra

    zdravíčko pejskaři :-D
    Pročítám náhodně pár stránek zpět.. tato akce mě minula s koncem, byly jiné starosti, takže jsem bez stonku, dekorky asi budou ještě někde v liště.. ani nevím, kam jsem stihla doházet frisbie, možná nějakých 50-60 kousků.. i tak to bylo nadplán, protože původně jsem si myslela, že to stihnu jen po dekorku :-D

    No a při pročítání příspěvků s výsledkama v posledních hodinách a minutách TOPky jsem si teď připadala jak při poslechu nějakého zápasu na Radiož*rnálu xD :D mazec lidi.. tak gratulace všem, kdo se do toho vůbec pustili.. i těm, kdo utráceli, aspoň snad vedení má na pár měsíců na provoz :))) ale doufám, že příště dokáží tam nahoře zkrotit svoje vášně a vypustit ty blikající doláče z očí..

    a motorkář v žabkách a ve zmijovce :cry::cry:xD no tady bacha, aby to fakt nebyl něčí rituál :)))
     
  5. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahojky, pročetla jsem si výsledky TOPky a toto u některých nicků farem 8) je co, jako že vypadli nebo nejeli fér? Já jsem mopslí akci vynechala zcela záměrně už jenom proto že máme dvě tyhle potvory doma!!! a z tohohle slova neustoupím protože v poslední době hodně zkoušejí obě jak jsme my páníčci ochotní nosit aportky na jejich povel takže o řádek i kvůli obrázku. Ne, to kecám, ale nechtělo se mi do akce a tudíž jsem jí nevěnovala skoro žádnou pozornost. Díky za osvětlení, inu jsem trochu pomalejší co už. Martina
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj rampusak,

    8) je bohužel vyvolán kombinací znaků 8 a )
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.