Psí soutěž v chytání frisbee (16.5. - 22.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Krasne rano vsem! ;) TOPkari uz snad vydychani :p Tak nez zacneme slechtit... hodnoceni akce (jako ve skole): 3
    - dalsi po sobe jdouci unavna pestovaci akce na jedno brdo (mily RT co takhle nejake pauzy nebo obmeny?)
    - otravna sedmihodinova kytka (ani kratka, ani dlouha)
    - TOP200 s dopingem, ktera se rovnou mohla jmenovat "nakup kose, ziskej odmeny" (s farmareni nemela nic spolecneho)
    - dost me zklamalo pestovani modre PVC kytky v pampeliskove sezone (opravdu by se nedala farma priblizit vic realite?)
    + slusny radek a zbytek odmen take usel (mnou pobavenych 100+41 psu vydalo celkem: 190 tis. kr., 150 tis. BZ, 250 tis. TBZ, 10 TS, 3 TCH, 3 SK, 33 SH, 7 MJS, 2 Pinkie, 4 valent.kvetinace, 5 ponozek, 4 vrtule a 2 hod. kombajnu)
    + s padatky nebyl absolutne problem (TOP jsem zamitla okamzite, a ani tentokrat nebylo treba davat na noc dlouhodobky)

    A tesim se na tyden relax farmareni! :)
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nevím proč zrovna tahle TOPka způsobila tolik pozastavení (a vlastně i velmi tvrdou kritiku) nad tím že se musela dotovat z košíků.
    Všechny předchozí TOPky na tom byly stejně ale jen u této bylo potřeba to neustále připomínat.

    Když tady čtu že se gratuluje nejvíce (a v první řadě)těm kteří to zvládly bez dotací (což u žádné předchozí TOPky nenastalo) mám na sebe vztek že jsem se vůbec zůčastnil - nebo spíše že se ví že jsem se účastnil - protože mi 80% lidí dává dost okatě najevo že mi tu výhru vlastně nepřejí.

    Tak vám všem děkuju.
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný Patrim mezi ty, kteri gratulovali nekosirakum a aniz bych chtela rozebirat system ostatnich TOP akci a jejich dotovani nebo nedotovani, tak ti muzu uprimne rict, ze jsem si doted nevzpomela na to, ze jsi v teto TOPce vubec byl, takze bud v klidu - vyhru ti urcite preju uz jen proto, ze jsi ji mel tezce zaplacenou, ale gratulovat ti k provedeni platby nebudu.
     
    GordonSargent a petaM2001 tohle ocenili.
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Bezejmenný - já ti ji přeju :D A fandila jsem všem, co se odvážili a to bez ohledu na level. Protože to riziko nacpat do toho všechno a pak před koncem vylítnout jak papír, bylo dost velké. Takže klobouk dolů přede všema ;)
    Nižžší levely měly sice menší konkurenci, ale taky mají omezenější možnosti - už jenom co se SHáčka týče a co si budeme povídat - to hrálo dost důležitou roli ;)

    O rovnosti ve hře víme všichni své....Ale zase na druhou stranu - možnost k nákupu košů jsme měli všichni relativně stejnou :pxD:eek:
     
    Naposledy upraveno: 23/5/17
  5. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahoj, akci jsem nejela ani základ ani TOP a v podstatě jsem top zasklila úplně. Akci jsem vynechala z prostého důvodu. Nechtělo se mi a kvůli podstavu všeho jsem si s dovolením doplnila i ta blbá jablka. Gratulace všem, odměny neznám, jenom jsem si stihla prostudovat řádek a tentokrát jsem usoudila že lepší plná bedna jablek než větev v nebi. How Martina
     
    petaM2001 a farmík84 tohle ocenili.
  6. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Ahoj, je vidět, že si se žádné předchozí TOP asi neúčastnil ,-) Pominuli nějaké rozdělení na skupiny ( už se to tu probíralo dost ), tak předchozí TOP byly opravdu jiné. Nejpodobnější byl kočičí chaos, kde se dodávalo kočkám. Na jedno dodání byla potřeba vyrobit v mlýně vábnička ( 110 akční + 6 padátek). Velký koš za 129,- obsahoval 350 akční + 145 padátek... takže kdo zakoupil koš pomohl si k 3 vábničkám, které musel semlet a nahnal si padátka. Výhoda "košíkáře" byla minimální a akceptovatelná... proč ne. U této TOP zakoupením košíku hráč získal rovnou 20 frisbíček + další komodity na výrobu 4 frisbíček.... obrovská výhoda platiče ,-) Pokud to srovnám s kočkama byl platící hráč zvýhodněn osminásobně ,-) Ano je rozdíl v ceně košíku, ale pokud vím, tak se zdražovalo o 25% .. tím pádem po přepočtu se dostanu na 161: 179 což rozhodně není osminásobek ,-) Takže zde máš odpověď proč tahle TOP měla tvrdou kritiku a byla označena jako záměr získat z hráčů finance nákupem košíků. Z toho stejného důvodu byl neplatící hráč odsouzen ve vyšších skupinách k nezdaru v TOP. Prostě ta výhoda platícího byla tak markantní, že ani velkou pílí a zásobami ji nebyl z 99% neplatící hrač schopen dorovnat. Ostatní TOP doposud byly úplně jiné... dodávala se protihodnota zboží ze stodoly... takže o tom jak se daný hráč snažil po celý rok ,-)
     
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Všem našim československým hráčům k úspěchu a třeba i částečnému neúspěchu. Už jen to, že jste dali všanc veškeré své těžce nasyslené produkty stojí za poklonu.:):):):):):):):):):):):);):p;):p:p;):inlove::D:D Já si spočítal, že mé 3000 SH stačit nebudou, zvlášť, když nehodlám vstávat v noci. Včera jsem si v práci říkal, že se juknu - byl jsem rád, že jsem si v obědové pauze - díky jedněm klientům se mi smrskla na 12 minut, stihl sklidit a poslat expresčistírnu. Stav topky jsem kontroloval dnes.
     
  8. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Tak já už můžu s čistou hlavou hodnotit akci jako velkou honičku, několikrát jsem i v noci vstávala, abych neměla prostoj, což obvykle nedělám. Dekorku mám i z kočiček a tam to byla taky pěkná hoňka, tak jsem chtěla i od pejsků. Dokonce jsem mně i napadla myšlenka, že se pokusím o první místo. Ale když zaútočila Kerryhill, tak jsem se chtěla dostat aspoň na bednu, tak lítaly vrtule a zelené kapky co to šlo. Nakonec jsem byla pátá a jak tady někde Tavos7 psal, tak moje ego dostalo co chtělo i když jsem nebyla první:p. Škoda jen ,že neumím dřív přestat, protože tu samou cenu bych asi dostala i kdybych přestala v neděli hrátxD
     
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Tentokrát to byl fofr... už ani ta kontrola není co dřív ,-)

    [​IMG]
     
  10. Rondon

    Rondon Perspektivní autor

    Casey, jestli to nebude tím, že tentokráte si pushingem člověk zrovna moc pomoci nemohl. A to kolik jim od hráčů přišlo money si v klidu dopočítají později, jsou jimi teď určo doslova zasypaní, tak že jim to možná chvilku potrvá, než se tím prohrabou jak strýček Skrblík. Každopádně v této soutěži je největším, nebráním se říci drtivým vítězem bezesporu BP.
     
  11. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Uf, já jsem nestíhala se kouknout na forum do této chvíle a i teď sem letím hlavně kvůli specifičnosti topky, výsledky skupiny 86-90lvl zatím nikdo myslím nevkládal (pokud ano, tak velká omluva, prolítla jsem to fakt cestovatelsky, neb zase ještě chvátám jinam), tak jen pro doplnění:
    Ve skupině 5 - lvl 86-90 se končilo s minimem 49 psů, zvítězil český nick kojetice14 s počtem 410 psů, náskok před druhým místem 80 psů. Celkem ve skupině uspělo 7 hráčů české lokace, od vítěze po 166.pozici. Já jsem nakrmila celkem 167 psů, z toho pouze 11 bylo nahnáno superhnojenou cibulí - na padátka, hodnoceno po ukončení by to ani nebylo třeba. Můj náklad byl cca 200 SH plus relat. časově poctivá hra, což ve srovnání s jinými bych snad raději nepsala, je mi líto, že mnozí vynaložili nesrovnatelně a neuspěli a doufám, že jiné Topky budou zase víc kopírovat hráčský výkon.
    Všem úspěšným Topkařům přeju výhru a Bezejmenný, nenech si ten pocit přerůstat, taky jsem trošku bojovala s nic moc pocitem, že díky skupině mám výhru nezaslouženou, ale my jsme to nebyli, kdo ta pravidla nastavoval a nákup patřil k regulérní možnosti plnění, tak ať ti dekorka nese radost. ;)

    A jak jsem se dočetla, tak Casey27 se bez přímého nákupu udržel v poslední Topce? Tak to teda klobouk fakt smekám, protože tohle teda musela být dřina těžko představitelná, to teda koukám. Všem obrgratulka a kdo tentokrát neuspěl, snad si spraví chuť v nějaké lépe nastavené Topce někdy v budoucnu.
     
    farmík84, matlafous123 a petaM2001 tohle ocenili.
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Sovinka Myslim, ze neni treba se tak divit... zvladli to i jini, kteri si treba i narizovali budika a Casey je navic klasicky dravec.
     
  13. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím, do topky jsem se nezapojil.
    Akce taková "normální" :)
     
  14. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    matla: Nn nemáš pravdu Casey není dravec.... je ryba... tichá, plachá, nesmělá jen tak proplouvající životem... mám to v horoskopu, tak to musí být pravda ,-) A teď ještě navíc ospalá, protože od včerejších 22:00 čeká na info o ježení ,-) Jinak máš samozřejmě pravdu... zvládlo to víc hráčů ve 12. bez nákupu.... tuhle "reklamu" jsem si neobjednal... byla spontánní ,-)
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Casey27 No tak...nejez se hned, ufone... ;) ... ja jen spontanne reagovala, aniz bych ti chtela delat reklamu. Proste to tak je, verim ti dokonce i tu rybu (ted uplne beze srandy) - jsi ryba, coz nevylucuje stiku v rybnice (chapej s lehkym cukanim praveho koutku, ale receno uprimne). Souboj s kosikarema, ve kterem se kdokoliv z lvl smrti udrzel ciste se svou vlastni cti.... je obdivuhodny! Ted ti ale uplne nevim, jestli tady muzu zverejnovat info o jezeni, pac mas desne studeny ploutve...xD
    Tak a ted vazne: lehce jsi tady prubeh nastinil, kazdopadne mi to nejak ze studijnich duvodu uplne nestaci - muzes trochu rozvest svou taktiku?
     
  16. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Casey27, ty budeš taková tichá plachá nesměle plující parmička nebo štička mezi rybiškami ;), tak krátko tu zase nečtu, abych to v té rybí říši spolkla na návnadovou bělici :).
    Doufám, že to nikdo z dalších hráčů necítil jako odsouvání zásluh, ale já jsem pár stran zpět četla zprávičku o tom, že Casey už v top není, tak mě to dneska upřímně ohromilo. Ono z mé herní pozice už jen pohled na ten šílený počet psů - a bez nákupů, i když někdo zásoby SH měl dobře odhlídané a pro tohle uvolnil hodně - pro mě je to skoro nepředstavitelné. Kdokoliv se udržel v téhle skupině bez nákupů, je pro mě nedostižný vzor, tím nesnižuju nakupující, v téhle skupině všechny zbraně povoleny, ale snad je pochopitelné, jak to myslím.
    A ta taktika by mě zajímala taky :).
     
  17. Manažerka

    Manažerka Pisálek fóra

    Tak já jsem přispěla 4 nad limit ;) Jen mě teda mrzí, že jsem ani jednou ze 104 pokusů nedostala kombajn - trochu divné :(
     
  18. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Je Topka pro lev. 200 a více? Všem moc gratuluji i když třeba za koupené koše, kdyby nikdo nic nekupoval, tak by možná tato hra zanikla. Takže poděkování všem hráčům :D kteří tuto hru dotují ;) přeji všem krásný den
     
  19. Podrazec

    Podrazec Rádoby autor

    akce povedena .. mopslik potesil .. mjs a pinkie se vratilo vic nez bylo investovanych .. jen ti pomocnici sou v minusu .. :)
     
    petaM2001 a kiki2305 tohle ocenili.
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Casey27 Zacinam te podezirat, ze mi odpoved resp. neodpoved na otazku stran taktiky davas sezrat za to nevyspani xD;)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.