Psí soutěž v chytání frisbee (16.5. - 22.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    duna.duna - moje akční sousedko ze Slovenska, přijmi ode mě gratulaci
    k umístění v TOPce a můj obdiv.
    Gratulaci posílám i krajance s ovečkami kerryhill.
    :inlove:
    Gratuluji všem topkařům, kteří úspěšně vybojovali umístění bez reálných peněz,
    zvlášť v přetěžkých skupinách 11 a 12.
    :)
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak posledni dve jsem mlel po jednom, ale uz jsem je nestihl dodat - ona ta animace chvili trva...
    V moji kategorii je posledni s 465 kusy, takze absolutne nedostizny, at bych do toho dal SH nebo ne... teda kdyz beru ze mam trvale 5 obrstromu, protoze jaksi neni cas "mezi akcema", kdy bych ostatni vytahnul na plochu...
    Beru ty odmeny, sice zadny velky uspech, nicmene dobre se hodili do expresu :)
     
    petaM2001, farmík84 a anickamalirka tohle ocenili.
  3. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Dakujem Mikes, za prianie aj za podporu pocas celej akcie.
     
  4. milteska

    milteska Expert fóra

    tak v mé skupině ( lvl 113) na 1. místě měl někdo kolem 1300 dodáno-neskutečnéo_O já splnila základ a dál nevím-něco málo navíc jsem dala,ale ty ceny žádná sláva-většinou body nebo krejcary
     
    petaM2001, Trepifajksl a farmík84 tohle ocenili.
  5. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Tak jsem se taky umístila v TOP, ale jaksi se nedostavila patřičná radost a pocit úspěchu. Mám skvělé sousedy, dříče a proto taky jsou v 11. a 12. skupině. V mé skupině stačilo dodat 99 psů, v jejich nestačilo 654 a tak vypadli. Nemyslím si, že jsme byli rozděleni do skupin, aby byli úspěšné i nižší lvl, jak tu někdo psal. Kdyby byla jedna skupina a rozděleno 2400 odměn, které budou rozdány teď, bylo by nakoupeno tolik košů? Ty nižší lvl by určitě nic nekoupily, protože by bylo jasné, že nemají šanci na úspěch a ty vyšší by taky tolik nekupovaly, protože do 2400 by se snad vešly. Tak vidím ten důvod rozdělení od RT právě v tom očekávání nákupů a je mi líto těch, kteří dřeli a investovali a přesto nebyli úspěšní.
     
    Naposledy upraveno: 22/5/17
  6. natram54321

    natram54321 Rádoby autor

    pro casey -děkuji za reakci a hlavně za styl...
    vím,že nejsem jediná,kdo si tvých rad,postřehu a názorů cení,jen mi občas přijde,že sice napíšeš -přeji všem,ale ...já tam slyším -ne na můj úkor a dle mého to nikdy nebude spravedlivé /jak já tohle slovo nemám ráda,vždy mi zavání ukřivděností /pro všechny.
    ale je dost možná,že jen čtu mezi řádky co tam není
    k tvému "deníčku"-1. ozvat se -určitě,že si nízké levly stěžují do omrzení? ať,kdo má tu potřebu ať tak činí
    2.kdo o tu dekorku stál a měl na to -finance či šikovnost ten ji získal
    3.hlášky s...nemůžu se vyjádřit,moje znalost pokulhává protože už 10 let nemám televizi
    4.i když fórum čtu stylem rychločtení,tak tvůj příspěvek si nikdy nenechám ujít,jak už jsem napsala na začátku,je pro mě vždy přínosem
    a to vlastně i tenkrát,když s tebou tak úplně nesouhlasím
    teď mě napadá,proč jsem na tebe vlastně reagovala?...,vždyť tím vlastně popírám mé přesvědčení,že každý má právo si říkat či psát co uzná za vhodné...tak vidíš,jak byla tvá odpověď pro mě přínosná,děkuji,opět si budu už raději jen hrát
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  7. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Mikešku,drahý příteli,děkuji a děkuji také všem ostatním ;).
    Hráči,kteří se zůčastnili Topky,mají můj obdiv,toto byla moje první topka za ta léta co poctivě
    hraji a musím říct,že to byl setsakramentský frmol a můj splněný sen.
    Gratuluji Vám a smekám,všichni jste do toho dali srdíčko a je vidět,že Vás hra baví :).
    Přátelé,hezký večer,já jdu syslit SH,co kdyby mě za pár let opět napadlo lézt do nějaké té Topky ;).
     
  8. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Gratuluji všem, kteří se umístili v POPce i všem ostatním, kteří měli odvahu a šli do toho, i když se nepodařilo. Hezký zbytek večera.
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Hele - zde malý TOp trpaslíček: Mám stonek. Co vy na to, břídilové?;)
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Casey27 Hele, rychlej a zbesilej....! Tys mi nakonec vlastne neodpovedel resp. odpovedel, ze se na takovou TOPku patri vy... (TV uz doma taky nekolik let nemame, takze jsem prisla o pointu reklamy :p ) a poslal jsi me k sipku, pac jsi se zrovna urputne zabyval Kuzelkovo stydkou kosti xD
    A uz se v tom nebudu ryt. Ted jsem docetla diskuzi a je mi trochu lito anickymalirky (i kdyz ona to, holka, statecne rozchodi), protoze do toho sla s chuti a po hlave a nedopadla uplne na mekky podklad. Tobe i ostatnim, kdo se urzeli v TOPce bez pouziti kosu velka gratulace, protoze to fakt chtelo asi hodne sebezapreni se na to nevyflaknout hned ze zacatku, kdy nastoupili kosikari v prvnich 10 minutach s nekolika stovkami psu. Ja takovou motivaci u sebe nedam nikdy dohromady, pokud budu mit stat na startovni care s nekym, kdo si honi triko pomoci bankovek. Nicmene je fajn videt, ze jste jim nekteri patricne nakopali konce zad! ;)

    PS natram54321: Nic si z toho nedelej, me se taky ze zacatku jezila z motorkare obcas srst nez jsem si zvykla na jeho zvlastni styl a prisla na to, ze to ten kluk usata mysli nejspis jinak, nez ja chapu :) I kdyz jeste porad mam nekdy podezreni, ze si z nas dela sprtouchlata xD
     
    Naposledy upraveno: 22/5/17
  11. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Ahojte ! Gratulujem všetkým slovenským a českým TOPkárom, aj tým ktorý sa neudržali. Boli ste vynikajúci
     
  12. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    natram54321: Klidně piš a samozřejmě si i hrej.... kdo si hraje nezlobí ,-) Je to diskuze tak diskutujem. Opravdu nemusíš číst mezi řádky... pokud myslím ne, tak ho i napíši. Nevidím jedinej důvod psát něco co si nemyslím... proč bych "virtuálním" lidem který (většina) se mnou kromě hry nemají nic společnýho mazal med kolem úst. I své rodině, přátelům, nadřízeným říkám to co si myslím a to jsou lidé s kterými pak musím nějak vycházet ,-) Dokonce bych jim tu dekorku přál i v případě že bych neuspěl. Rozhodně by mně to nebylo líto a nezáviděl bych. Líto je mi třeba to, že dnes odešel člověk kterého jsem znal osobně a byl to super chlap (Nicky 69) a jsem závistivý... závidím hodně lidem, ale jedinou věc a tou je zdraví ,-)
    p.s.: se Sovinkou jsme si to taky nakonec vyříkali po SZ... jsme lidi, tak se snad nakonec vždy domluvíme a pochopíme ,-)

    matla: Nebylo to k šípku ale jen pšt ,-) Nezabýval jsem se kuželkovou stydkou kostí (snad na tom nejsu tak zle), ale kostí i s obalem která by se kuželce líbila. Takže nezavěšuj seš v pořadí.... už to jen musím vystínovat... to víš musí být perfektní ,-)

    EDIT matla: Teď jsem si přečetl p.s.... sice ne pro mě, ale bylo veřejné ,-) Takhle mě pomlouvat... to se dělá. Ikdyž pokud se ti ježila srst... není to až po 22hod? ,-) Ale můžu tě uklidnit... chápeš stejně jak 95% lidí co znám... jen těch 5% je stejnej ufoun jak já ,-D
     
    Naposledy upraveno: 22/5/17
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Casey27 :D Njn, svicky mas dobry... chytas na brnk! :pxD
    EDIT: 15 min. vydrz, dam vedet co se mi z tebe zjezilo 8) Ale pomlouvat bych si te nedovolila, pisu jen pravdu (jednoho 5% ufona mam doma a verejne prohlasuji, ze je v 95% casu na zabiti a to predevsim pred 22 hod.) xD
     
    Naposledy upraveno: 22/5/17
  14. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak ani já se nakonec do TOPky nevešla - snažila jsem se a držela až do konce, ale během poslední cca hodinky tam pár lidí přihodilo pár čoklíků a měla jsem po radosti. Nakonec mi jich chybělo jen pár, ale už nebyl čas, a taky došla akční kytka. Dalo by se udržet jedině nákupem koše, ale penízky padly na floreny na nákup stájí s krokodýlem - bohužel ani tady to nevyšlo. Takže ani peníze, ani moje úsilí mi nepomohli - nemám nic. Jako vždy. Je to zbytečné, připadám si jak pes honící se za svým ocasem...
    Ostatním úspěšným gratuluji!
     
  15. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Ahoj gratuluji všem co se umístili i těm co se neumístili :)
    Byla to má první TOPka do které jsem šel naplno a jsem rád že to vyšlo nakonec jsem skončil 23 místě s 225 pejsky :)
     
  16. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Lenca_85 : tak to jsi moc hodná, že jsi mi tam držela flek ;) Já jsem od přírody lemra líná, zapomínám sklízet a zasít, nechápu, jak někdo si dokonce řídí budíka v noci, aby vstal a sklidil pole. To by mi šlehloxD takže ještě, že jsi mi tam držela, jinak bych to nedala xDxDxD
     
  17. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Matlafousová :)
    děkuji za účast a neboj se nic, já se z toho oklepu ;)
    s hrůzou jsem zjistila že na mě kouká 35 oranžových chamíků, a to je jen jedna položka...., tak na truc tvrdě čistím lištu...
    a hořkost pomalu odchází se vzrůstajícím počtem růžovek a skvrnitých mloků a s osiřelým trezorem :D
     
  18. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    povedlo se ,vyklubali se dva dráčci a dva hrošíci xD
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak, jsem ráda, že už ten blázinec skončil, bo jinak by mi brzy nejspíš hráblo. Na skaláře jsem to ukončila ráno se 100+139 pséky.

    Na ml. farmě jsem se rozhoupala až včera, že topku zkusím, bo furt nebyly pajdátka (lvl 95, ŽL 29/30, JC jen dva)...
    Drtila jsem to do posledního dechu, spotřebovala všechno SHáčko a ještě vycucala z družstva, co šlo.... Stav pséků jsem udržovala těsně pod posledním v topce, abych je tam moc nevyplašila a čtvrt hodinky před koncem to tam doházela.
    Nevěřila jsem, že se udržím. Ale vyšlo to. Košíkáři se nedostavili o_O
    Jsem ráda, že jsem se do toho pustila, bo mám aspoň novou zkušenost. A musím říct, že to ani pro nižší level nemusí být žádná brnkačka (bez nasysleného SHáčka, citrónů, eventuelně košíků). Ve stodole mám slušnej průvan, bo do družstva toho padlo dost.
    Takže teď jsem bez SH, zvířat, plodů, a produkty jsem musela taky dokupovat :cry:A ty nervy čtvrt hoďky před koncem...:wuerg:
    Gratuluju všem, co se udrželi a obdivuju všechny, zejména z posledních dvou skupin, kteří do toho šli na plno (byť se neudrželi).

    [​IMG] [​IMG]
     
  20. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Gratulu všem umístivším se v Topce a také těm co se podařilo získat stonek. A vlastně i těm, kterých se netýká ani jedno, ale jsou s tím co dosáhli spokojení. :)

    V levelu 81 - 85 žádné velké boje neproběhly. Stav po ukončení akce: hráč na 1. místě 320 psů a ten na 200. místě 20.
    Čechů 13 na 10. - 153. místě.

    Akce se mi docela líbila, odměny pro mě dobré, ve svém levelu ještě beru každý halíř i bodík. A když padne nějaká ta MJS či tajemno, to už je úplně super. Zvlášť když to je zadarmo. Takže s akcí jako takovou nemám problém, ale co mi vadilo hodně bylo to její zařazení do tandemu za ostatní vypadávací akce. To mi od začátku kazilo chuť se vůbec zúčastnit, natož se na akci ještě třeba těšit. Škoda. Snad to příště RT zaonačí moudřeji. Ale akci samotnou si ráda někdy zopáknu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.