Psí soutěž v chytání frisbee (16.5. - 22.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    stonek jsem otevřel a aktivoval. pejsánci dávali nejvíc krejcary a BZ. nejméně logicky jednou mrkvo-jablko a zlatý banán. ale mám hotovo.:music::music: JO A TOP 200 NEZÁJEM.xDxD
     
  2. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Tak na poslední místo v poslední skupině už je třeba 329 psůo_O je tu 9 čechů, 34. RaB2000, 44. -Zdenka, 63.dannger11, 88.marcipánka74, 89.tatkanas, 143.evainfo, 180.já, 195.Erča101, 198.Lyzarka, všem držím palce ať se udrží;)
     
  3. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    level 81 - 85 obsazených stále jen 157 míst, přičemž posledních 13 míst má jen jediného psíka navíc. První hráč má 265 psů k těm základním a čecháčků je zde momentálně 12 s umístěním na 153. - 11. místě.

    Stonek mám už od včera, ale plním dál, odměny mi za to v mém levelu stojí, každý bodík, krejcar či hnojivo vítáno. Navíc když se to sečte, nejsou to zas tk malá množství. Za 111 psů (celkově) mám:

    150 000 krejcarů
    165 000 TBZ
    185 000 BZ
    4 MJS
    10 podivuhodna
    4 ponožky
    SK 1x4 + 3x2 = 10
    1 bedna XXL
    + co nestojí za zmínku
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak už taky stonkuju a přihodila jsem jednomu pesanovi navíc. Až spadne ještě pár padátek, mám na pomletí ještě na pět talířů. Cokoliv zadarmo je fajn. A teď jdu utratit nasyslené floreny za potenciálního krokouše. Moc to není, tentokrát na balíček nemám. Můžu si dovolit 17 stájí, tak nakoupím po pěti s odstupem tak hodinky, třeba to vyjde. A ty poslední dvě si nechám na zítra :)
     
  5. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Dobrý den, trochu odbočím od tématu, ale neví někdo, co znamená avizovaná akce "sázecí maraton". Měla by běžet už od pátku, ale nikde jsem o ni nenašla ani řádku, tak mám obavy, že mi něco uniklo. Kdo to víte, věřím, že odpovíte. Díky a přeju mnoho takových krásných dní jako je ten dnešní.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  6. RozarkaAmalka

    RozarkaAmalka Zelenáč fóra

    Můžete mi, prosím, někdo vysvětlit tu TOP 200? Jsem v levelu 75, jsem až po 200.místě. To je mi jedno, ale jen nechápu ten poslední sloupek "přispěno" a každý tam má nějaké číslo a psí hlavu. Já tam mám nulu. Co to je?
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    RozarkaAmalka: to je to, že je zobrazený počet pejsků nad limit 100, který je potřeba k akci :)
     
    petaM2001 a RozarkaAmalka tohle ocenili.
  8. RozarkaAmalka

    RozarkaAmalka Zelenáč fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Děkuji. Tak tam já asi nedosáhnu :)
    Jdu spíš po banánech.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/5/17
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  9. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj ve spolek
    tak snažila jsem se, snažila...
    napěstovala přes 33 tisíc akční... vypustila 2500 SH z obr stromů
    a stejně jsem odstavena na vedlejší kolej
    Tentokráte jsem narazila na svou hráčskou naivitu
    jsem lvl 106, mít na začátku akce o lvl méně, pouhý jeden, jediný
    tak jsem v první polovině tabulky a vychechtaná jako racek
    takto jsem znechucená
    ač nerada uznávám porážku a dávám za pravdu motorkáři a matlafousové
    kdy jsem ještě z kraje akce doufala, že se mohu postavit na start i s handicapem nekošíkářky
    a bude stačit jen znalost hry a odhodlanost....

    [​IMG]
     
  10. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    Ančí klíííd, taky jsem byl před chvilkou odstaven. Alespoň v tom nejsi sama;)
     
  11. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    TOP 91 - 93

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/5/17
  12. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Chomajzlíku, příteli,
    nandáme jim to zase v topce, kde jim ani x y z ž košíků nebude stačit....
    tu roční přípravu za 5 dní nedokoupí ;)
    ale to nic nemění na tom, že jsem z počinu RT a možnosti
    koupě "Plzeňských Titulů vysoké školy" znechucena a nerovnými podmínky pohoršena

    PS: to není střelba do hráčů, každý hraje jak umí, aby to nevyznělo že někomu vyčítám přilepšení...​
     
    Naposledy upraveno: 21/5/17
  13. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Nesmutněte už jsem taky venku, na poslední místo už je třeba 360 psů, tak nevím jestli má cenu se ještě pokoušet dostat zpátky, myslím, že to číslo bude ve finále o dost vyšší.
     
  14. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    anickamalirka: Moc bych si tím nandáním nebyl jistej.... jakej je problém připravit "právníkům" na Dožínky "Velký košík mistra dožínek" (lze zakoupit opakovaně) za 179,- který bude mimo jiné obsahovat 10ks Speciálního žaludu... 1ks 5M BPH ..... a jsme v pér.eli pane hrábě ,-)
     
  15. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Motorkáři :D
    nemuč mě!!! :D
    víš jak se z této prohry budu dlouho vzpamatovávat?
    už zařvala tabulka čokolády a kdo bude další na řadě......​
     
  16. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    Synak, nestraš!!! :D
    anickamalirka, ja som to vzdala ešte predvčerom, hráč na 200.mieste mal stále cca o 50 psov viac, nemohla som ho dobehnúť ...ale prežila som to ;o))
     
    Naposledy upraveno: 21/5/17
  17. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Všem topkařům držím palce, aby se udrželi v topce až do konce. Já jsem skupina 8. a od začátku jedu na pohodu, sklízím jen dvě plochy na třetí mam chlívky. Stonek je doma a počet psů navíc bude cca 20. Já si myslím, že pořádně hra o topku začne až zítra, že spousta hráčů si syslí frisbee a nakrmí psy až před koncem. Já bych to tak udělala, jako taktiku hry, aby se ti hráči zhruba na posledních 50.místech tolik nesnažili. Jinak s odměnama jsem na tom bledě, samé BZ, krejcary, dvě bedny XXL, jeden chlívek, tři stromy a žádný banán. Ale přece jen dnes jedna VELKÁ radost, posun do 98 levelu jupíí, říkala jsem si hurá já se do té 100vky doplazím. No a pak jsem si spočítala, že mi do ní chybí 191 000 000BZ a mam po radostio_O
     
  18. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    Ono Ančí ne nadarmo zrušili anketu s otázkou, jak nám tato hra připadá rovnocenná pro všechny hráče. Už i tehdy byla na pováženou, teď by byla přímo výsměchem...
     
  19. Milik62

    Milik62 Rádoby autor

    Pro lvl99-100 už je potřeba na poslední místo 75 psů. Čechů je v této skupině 5.
     
    evainfo, skalara.v a petaM2001 tohle ocenili.
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mě to rozdělení nijak nevadí. Kdyby to bylo TOP 1000 tak bych se se svými 350 štěňátky ani neumístil, protože by to bylo 1000 ze všech hráčů. Takhle má šanci větší počet hráčů z rozdílnými "levly"
    Někdo to může označovat za špatný krok, někomu to vyhovuje, někdomu je to jedno. V 99% je mi to jedno. Této TOPky jsem se zůčastnil hlavně proto že jsem viděl šanci na umístění.
    Každopádně je to asi jediná TOPka které se kdy zůčastním. Jen jsem to chtěl zkusit :)


    No a jen taková poznámečka na okraji : kdybych věděl že na umístění bude stačit, řekněme 50 psů, počkal bych na poslední den (tedy dnešek) a podle toho bych koupil, nebo nekoupil košík.
    Investice mi nevadí, protože jsem si chtěl udělat naprosto jasný náskok. Upřímě jsem očekával že budu plavat někde uprostřed proudu TOPkařů, kdy budu pravidelně sledovat vývoj a kdyby bylo potřeba doplním potřebné množství pejsků.
    Ani ve snu by mě nenapadlo že se zůčastní tak málo lidí a bude potřeba takové malé množství pejsků.

    Pořád držím 3 místo. Uáááááu
    :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.