Psí přehlídka (22.5. - 28.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ajajaj, stonek nebude, od včerejšího odpoledne jsem se k netu nedostal, až teď. Zelení pejskové pěkně odpočívali na ploše a poslední pesan zůstane v originalních "šatech" čili ve své kůži ,-)))).
    No nic se neděje člověk míní ....
    Tajemno dám na plochu a budu se těšit ,-)

    Edit: jsem se dotěšil: 2x oranž.výběh paví, žlutí bizoni, ale jasan je jasan ,-))))
     
    Naposledy upraveno: 28/5/19
  2. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Akci jsem dělala jen na dvou plochách na mýtině byly chlívky a já byla lenivá to všechno zase bourat. Cíl byl si vzít dárky s tajemnýma chlívkama a pak co stihnu. Činčila opět nedorazila. O víkendu jsem to flákala a v neděli večer mě najednou napadlo, že stonek z téhle akce strašně moc potřebuju a škoda beden, které z něho nedostanu:oops: Takže jsem to zase všechno zbourala a začala pěstovat jak divá:p 6 minut před koncem akce mam splněno a stonek stonkuje;) Tahle hra ze mě dělá cvoka:D:D
     
  3. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    stonek jsem nestihl chybělo přes 1000ks akčních rostlin.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Zabalil jsem 3 krabice,někomu by to bylo málo,ale já jsem spokojený (alespoň nálepka + dekorace)
     
    kiki2305, Pteranodon a Pitrýsek47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.