Psí přehlídka (22.5. - 28.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    DandyV - nepřehlídla ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem zabalil ctyri darky... no a koukam ze vubec nestiham... pritom na noc jedu akcni, padatek mam dost... tak nevim, jak to mysli s tim "nizka" obtiznost... jak to testovali?

    Vypadavat ma 150 krabic/den, v tuto chvili ma byt 325 (nebo chybet 575 ), mam 1276 (chybi 0 ), mam 141% hotovo.
    Stav plotu : idealne 10074 kusu (4650/den ), mam 10350 z 27900 (37% ).
    Zatim uplynulo 36% casu, zbyva 92 hodin.
     
    burds, Honzulka05 a ašada01 tohle ocenili.
  3. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já zabaleno 7 dárků.Zatím pohoda,jedu jen s vodou a i přes noc,protože krabic mám dost.Za 4 dny to snad napěstuju(pokud se nic nestane) :)
     
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali a co si asi v tom farmářském obchodě nakoupíme, věčně je tam vyprodáno... po pravdě i já se ráno jsem se postavila do fronty:

    [​IMG]
    za 3O minut bude po akci : [​IMG] ale jako sadaře mně rozhořčilo, že mé zásoby acai bobulí jsou ohodnoceny pouze jako 9999+

    [​IMG] xD
     
  5. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte,
    táto akcia je celkom fajn. Idem si v pohode na MJZ (Jackovia došli pri minulej akcii :cry:) , v noci pestujem dlhodobky do "nezábudky" a už mám 6 balíčkov zabalených. Stonka je super, takže určite sa pokúsim dôjsť do cieľa. ;)
     
    evainfo, burds a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. Haannaahhh

    Haannaahhh Pisálek fóra

    ahoj farmáři, asi jsem slepá, ale ještě včera byl v mopsíkovi jako dárek puntíkatý výběh a dneska tam není, splnila jsem mopse celého a výběh nikde. jsem slepá nebo ne ?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Haannaahhh - pokud máš splněného mopsíka Keksíka, pak hledej v inventáři mezi chlívky. Pro lepší hledání použij vyhledávací okýnko

    puntíky.png
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. Haannaahhh

    Haannaahhh Pisálek fóra

    díky skali, on je místo toho jako obrázek růžový pytlík, vloudila se nějaka chybička.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Aha, tak se odhlaš a znovu přihlaš, mělo by to pomoct ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,právě jsem zabalila 9 dárků.A zase velkým zklamáním je pro mne výsledek puntíkatých stájí:
    holub žl.,sokol a páv or.. Co nadělám..
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ja mam z nekolika akci plno TS, cekam az "bude volno" mezi nima - a kdyz je dokonce i par hodin, tak zapomenu... no rozciluju se pak mene casto :)
    Akce mi teda nejde, opet pujde kolo stesti at se to trochu pohne... nejak malo akcniho kviti...

    Vypadavat ma 150 krabic/den, v tuto chvili ma byt 429 (nebo chybet 471 ), mam 1548 (chybi 0 ), mam 172% hotovo.
    Stav plotu : idealne 13277 kusu (4650/den ), mam 14193 z 27900 (50% ).
    Zatim uplynulo 47% casu, zbyva 75 hodin.
     
  12. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    Děkuji...ne....
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, s krabicema je to v pohodě, 915 ks a padají a sousedi posílají (tak asi budu muset rozeslat poštu, ať posílají potřebnějším). Horší to bylo s to těma plotovýma hafušákama - ale povedlo se mi 100% na 24 hodin, hnojím kapkama, které jsem nasyslila ze stromů a z ramakrámku i kola štěstí, zatím stav 16.027 ks. Zraje urychlená sklizeň č.2, ještě dám třetí, přes noc už normální jen tak. Ráno stihnu ještě jednou rychlou, pak už nevím, kdy se k netu dostanu, tak ať mám dost na těch dvanáct balení. A pak už jen budu doufat, že stihnu i dekorace na spešlploše, čas se krátí a já nikdy nevím, jak dlouho budu bez netu...
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    [​IMG]
    Všichni pejsci obdarováni... nasazuji oranžovou macešku.
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Tak ještě zabalit 2 krabice tak snad zítra bude hotovo.
     
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ráno sklidím (krabic je dost, tak netřeba na noc dávat nějakou dlouhodobku), zabalím poslední krabici a pak už jen honem něco doplnit do stodoly nebo do úkolu ... taky bych mohla vytáhnout nějaké "tajemno", mám toho nastřádáno dost z posledních akcí :p
     
  17. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Sice jsem na začátku akce zvažovala, jestli do ní půjdu
    ale nedalo mi to :D
    právě dokončeno a po odtajnění 3 puntíků
    se dva proměnily v činčilu
    prostě wau a na baha padla z minulé akce z 6ti tajemnic 2x sigillaria
    a mám vybráno farmářské štěstí za další pětiletku :D
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Malá úvaha, jestli jsem fakt tak blbá a neschopná, že mi takhle "lehká" akce vázne..... a to na akčním psím keříku..:eek:
     
  19. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Hotovo, akce v pohodě ,padátka bez problémů a stonek není k zahození.
     
  20. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,ráno poslední [​IMG] Pohodová akce:inlove:
    Z TS to bylo lepší-skvrnitá vrba a tulipánovník!Krabic mám na rozdávání,ale trpajzlíci se někam schovali,padá jich fakt málo-38 ks z 520 pidipolí 10 hodinovky s 2 JC-to není ani na jednu hru.
    První bedna ze stonku dala [​IMG] xD Tak kde jsou ty párty lístky?Asi někde s trpajzlíkama.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.