Psí přehlídka (22.5. - 28.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jdu neco dodat, ale nejak jsem si nevsiml v cem je zmena ve FAQ, tak asi nic dulezityho... tady muzu zacit kdekoliv, je videt co je hotovo, narozdil od predchozich akci :)

    Vypadavat ma 150 krabic/den, v tuto chvili ma byt 171 (nebo chybet 729 ), mam 791 (chybi 109 ), mam 87% hotovo.
    Stav plotu : idealne 5299 kusu (4650/den ), mam 5691 z 27900 (20% ).
    Zatim uplynulo 18% casu, zbyva 116 hodin.
     
  2. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak tohle byla opravdu pohodová akce. Akční přibývaly za pomoci 2 Jacků rychle a bedny také. Tedy chválím dopředu, chybí ještě poslední bedýnka, ale na tu mám 2 332/2550 a krabice 259/70, takže můžu tak nějak hodnotit. Chtěla jsem mít hotovo na víkend, je ještě dřív. Těch pár akčních plodinek napěstuje už na přestavěné farmě na okrajových políčkách.
    A hlavně, dávala jsem už i do úkolů, žádná záludnost a žádný problém, který jsem měla u minulé akce ... [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  3. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Já jsem ve třetině, za poslední půlrok jsem se dostala s SH na nulu a vrátila jsem se do dob kdy jsem využila jen asi 100 - 150 kousků na rozpěstování, dokud nenasyslím zase kapky do nějakého slušného počtu.. Náročnost některých akcí udělala vítr v zásobách :))))
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak se tak na to dívám, mohla bych zabalit jeden dárek... njn, nemám svůj pravidelný rozvrh na hraní a tak nestíhám xD Ale to pude, stačí napěstovat na dvanáct dárků a mám řádek na stonek s dekorkama. Takže od teď neplním, nekontroluju, seju a sklízím... v neděli se asi na ten stav mrknu, abych věděla, co a jak xD
     
    Naposledy upraveno: 23/5/19
  5. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak ze 2 TS "činčila" se vyklubal 17-tý sokol /nechápu proč tak stará stáj/ a několikátý oranž.ježek.Do dalšího úkolu mě chybí 2 rostlinky akční,tak uvidím zítra co bude z další TS.
    No a z třetí TS 5-tý poník,což jde.
    LV 211
     
    Naposledy upraveno: 24/5/19
    scorpius50, zejdy66 a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    jana151049: Proč tak stará stáj? Ještě moc dobře si pamatuju, z dob coby "kuřete", jak moc důležité pro mne byly staré stáje, získatelné reálně v podstatě pouze z tajemniček... (na výměnu za ně při OaD jsem prostě nic neměl), bez nich se člověk v úkolech v družstvu nehne... ;) ... A dnes jsem za ně leckdy také rád, když je víc stájí se stejným časem, nemusím tak moc hlídat časy"sklizně", když mi běží bonus "motýlý kukly"...
    ...Jsem občas žbrbloun, já vím xD...
     
    Naposledy upraveno: 24/5/19
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak z ,,Puntíku"oranž 3 pávy , stejné jako při koupi TS ,to asi jiné chlévy došly>:(Proč jsou v akcích za odměnu chlévy které se dají koupit mi nepřipadá spravedlivé.Nemusí to být zrovna novinka ale něco ,co musím vyšlechtit ...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ten je ale roztomilej [​IMG] :inlove::inlove::inlove:
    Krabic už mám dost,schovám si je na vánoce.Takže pohoda.
    Puntíky jsou také moje,i když tam budou zase čápi,krtci a holubi.
     
  9. monal

    monal Zelenáč fóra

    Nechápem, že píšete úroveň hry nízka, keď počty akciovej rastliny sú vysoké a nie možné to zvládnuť bez superhnojiva.
     
    Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tři krabice zabaleny, jinak ti hafani jsou dost příšerní. Ať žije karneval ,-)
    Chválím, že se nemusí plnit postupně od jednoho k druhému, ale můžeme si psa vybrat.
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jsem s velkou slávou zabalila první krabici. Ne a ne se popasovat s psím plotem - nemám ho ráda už od dob Střihorukého Edwarda, tak se mi asi mstí.
     
  12. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    ... Ta akční vůbec, ale vůbec nepřibývá..., ... teprve dvě bedny
     
    Apachie1, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Což o to, ona i přibývá, jenže ještě mnohem rychleji ubývá :(
     
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Krásné slunečné odpoledne plantážníci...
    Tak já zabalil čtvrtou a za chvilku půjdu balit pátou, už mě to balení ale nebaví, asi to brzo zabalím..!
    Ještě že není třináctého když už je ten pátek, no co se dá dělat, počkáme do zítra.
    "Kdo neskáče není Čech! Hop-hop-hop!"
     
    Naposledy upraveno: 24/5/19
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som zabalil iba 3 krabice a vzdal som to.Za chvíľu budú chcieť aby sme sadili milióny akciových však prečo nie?Pomaličky,potichúčky prihadzujú:(:(.
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zabaleno vše do bílejch krabic,bo PL není nikdy dost!:)
     
    elbedna, hanynkach a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. burds

    burds Titán fóra

    Mám zabaleno 5 krabic.Tedˇmusím vypěstovat 1 jaka.Mám jich jen 29 a kupovat se mi nechce když do rána vyleze sám.
     
    radyn.m, kiki2305 a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    Nepochopila jsem proč začal Baby boom, to se budou dodávat do těch krabic šlechtěnci?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    DandyV - pokud do těch krabic šlechtěnce nacpeš, pošlu ti mrkvošku :D
    Jinak občas se přihodí, že je BB prostě jen tak a není spojeno s nějakou akcí ;)

    Edit: můžeš vyzkoušet Deluxe parfémy a získat Farmářské mince
     
    Naposledy upraveno: 24/5/19
    radyn.m, Pitrýsek47 a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    Díky, myslela jsem si to, jen jsem se chtěla ubezpečit, jestli jsem něco nepřehlédla, jede jedna akce za druhou.
     
    burds, Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.