Psí přehlídka (22.5. - 28.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ja som ale blb! :(
    Ja som to včera študovala len v rýchlosti a pospočítala som si všetky možnosti darčekov ako potrebné množstvá a následne som nakupovala. Pár desiatok miliónov Gr preč (aspoň som trošku zaplnila stodolu) a teraz vidím, že nemám dodávať všetky varianty, ale mám si vybrať len vlastnú možnosť zabalenia, takže potreba doplnkových zvierat, produktov, rastlín a plodov je omnoho menšia než som si pôvodne narátala. xDxD
    No čo už? Akcia vyzerá zaujímavo a teraz keď konečne uzamkli desivku, je to celkom fajn. ;)

    PS: Vypadlo 264 škatuliek, peckááá
    F215
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řekl bych ,že stonek vůbec není k zahození,protože z bedýnek na kolo štěstí VI,padá docela dost PL!! Což je placený prvek!:eek:
    Nyní na zkoušku ze 6 beden padlo 12 obyčejných lístků a 5 PL! A bývá to i mnohem lepší!
    [​IMG] :)
     
  3. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Když se mi akce nelíbí nebo je pro mě moc drahá, nemám problém ji ignorovat. Tato mi přijde spíš lehčí, bez minihry, bez mletí (jen napěstuj a dodej) a hlavně tedy dostat denně šlechtěnce (3. v řadě) tím rozhodně neopovrhnu.
    Krabic vypadlo z hortenzie 296 (jeden JC sedí na stromě), tak ani padátka by nemusela být problém, možná nebude nutno dávat přes noc dlouhodobky. Uvidíme.
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásný mokrý den přeji :) tak to já začala teprve před chviličkou, ráno sklizeň i s obr stromky, volných jen 385 políček a vypadlo 207 krabic. No ještěže neprší na farmičce, bych měla z těch krabic jen mokrý žvanec a co s tím, že jo xD. Za den musím pro stonek dát 4 650 psího plotu (počítám 5 dní) což je na tři sklizně a něco navíc určitě bude :p. SH už budu šetřit, bobky mi dají zadarmo zvířátka z bahamky i tak myslím, že na trhu cena klesne a dá se to celkem stihnout i bez stresu, tak ať jsou hafani pěkně načančaní ;)
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dementos.dementni - ahoj, je to nějaké "čudné", už na to koukám. Necháme to prověřit ;)
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Z 2,5 ploch chryzantén vypadlo 349 krabic. Přijela jsem domů až před 17 hod, tak začínám s malým zpožděním. Faq jsem jen přelítla, abych věděla, co sázet, tak si teď jdu naštudovat, co po nás vlastně chtějí.
     
    radyn.m, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  7. vladca

    vladca Stará škola

    dementos.dementni & Skali ... tiež pozerám, že mi môj excel nejako nekorešponduje s potrebami akcie
    ... asi sú prehodené darčeky a obaly v prvom riadku a prvom stĺpci každej tabuľky xD

    kaolin11: presne pre tú bedňu (KŠ IV) oprava KŠ VI túto stonku chcem ;)

    thnx kaolin11 za opravu
     
    Naposledy upraveno: 22/5/19
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je to bedna s farmářským kolem štěstí VI.Zatím nejlepší ve hře!;)
     
  9. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Tak tuhle akcičku musím vynechat, hodně zvířátek mi chybí :-( No ale nevadí, stodola zeje prázdnotou, tak budu doplňovat. Všem, kteří do toho jdou, přeji úspěšné dokončení akce.
     
    maribeja, Trepifajksl a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Safra, napsal jsem si barvu+nazev radku pro kazdyho psa a ono je to jinak?
    No nastesti tady na rychlosti nezalezi, takze dodam az si to nastuduju znova :)
     
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    142 krabic,dobrý začátek,teď jen pěstovat akční a sbírat padátka
     
  12. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Že je akce jsem se dočetla dvě hodiny před jejím spuštěním.Takže mám málo padátek, měla jsem málo i červů a suchých listů. Mám stále málo píšťalových kytek a mám stále méně elánu pěstovat tisíce akčních kytek.Všimli jste si, že ty počty akčního kvítí jsou stále vyšší?Myslím, že tuhle akci zkrátka neudělám, už nemam sílu opět zbourat chlívky na lesní mýtině.Jedu na dvě plochy a vyberu puntíkaté tajemno, pak se uvidí.
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak z pěti získaných TCH "puntíky" činčila nevylezla, nicméně názor na to, že akci nedělám to nemění.... Budou v jiné akci, že...
     
  14. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte,
    tí, ktorí ešte zvažujete, či sa do akcie pustiť alebo nie, odporúčam: Pustite sa... ;)
    Akcia je naozaj pohodová, môžte si vybrať, čo zo stodoly použijete na zabalenie a aká cena Vás láka viac.
    Toto mi vyhovuje.
    2 balíky sú už zabalené, farmárčim ďalej... 8)
     
  15. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Po ranní sklizni mám 440 dárkových krabic. Akce neběží ani 24 hodin a já mám skoro polovinu potřebných pajdátek na celou akce. Rajčeho výpravu a Viva la rajce jsem nedokončila, chyběly vypadávátka. Přípravu na akce mám stejnou, ale přesto každá z akcí má dost odlišný průběh na vypadávání akčních předmětů.
     
  16. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Stonek se mi líbí, jdu do toho naplno. Raděj jsem ani nenakoukl do stodoly, bo by jsem si to ještě mohl rozmyslet :D. Teď teprve pomaličku rozpěstovávám, škatulí napadalo 220 kousků.
     
  17. vladca

    vladca Stará škola

    sa to nejako vlečie :) ... zatiaľ 450 škatulí ale iba 3700 akčnej ... chcelo by to bonus aspoň 200%/24h

    EDIT: heh :D .. KŠ mi ponúklo 200%/24h a 200%/12h ... padol ten druhý ... aspoň že tak
     
    Naposledy upraveno: 23/5/19
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Je už, prosím, prověřeno?
    :)
    S O S - Beskydy nám bere velká voda.

    Edit
    Děkuji převelmi. Na tabulky jsem znovu nekoukal.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 23/5/19
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mikeš - ahoj, ano, tabulky jsou opravené (od včera)
     
    scorpius50, Honzulka05 a spuntka tohle ocenili.
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Všechny "Puntíky" v liště :music:
     
    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.