Psí přehlídka (22.5. - 28.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    hubabuba1968:(velvyslanec fóra) ako rozkážeš!:)
     
  2. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Peto 121: sranda musí být:p

    PS: Příjemnou hru přeji;)
     
  3. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Dávám si volno,na plochu dám stromy a něco si přečtu.Alespoň týden klidu od farmy je třeba.
     
  4. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Já jsem zase ráda když jsou akce jedna z druhou,něco se děje a v nejhorším si vyberu co budu plnit a co ne :)
     
  5. papulice

    papulice Veterán fóra

    peto 121,nedávej nikomu rady,já si můžu napsat názor jaký chci a kolikrát chci,postěžovat si neznamená že mě bude někdo peskovat,když to tobě nevadí tyhle dostihy,tak nepoučuj jiné pane chytrý...:(
     
  6. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Nezobrazuje se mi stonek v návodu. Teda z návodu nepoznám jestli je pro funkci stonku potřeba mít i dané dekorace z akce nebo ne. Jak to teda je?
     
    Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tribeca*Borghski - a takhle to vidíš ?

    bbbb.png

    A ano, je potřeba do stonku dekorací z akce - tak jak to vidíš na obrázku.
    Pokud by tam byly libovolné dekorky, byly by na stonku jen prázdné obláčky.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kruciš, tady je zase dusno, i když venku prší xD Já jsem si, blbka, sklidila krom zbytečné minulé akční samozřejmě i stromy, páč kombajn... to bude rozjezd... njn, jak pro hvězdy 8)
     
  9. Sirovodik

    Sirovodik Rádoby autor

    Ahoj, další akce kvůli které nebudu předělávat farmu a dál budu za nekřesťanské prachy prodávat hnojivo :D:D:D:D:D.
    Těm, co do akce jdou, přeji hodně štěstí ;);););)
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Krabice vypadly na všechny "Puntíky" a ještě něco navíc, teď jen napěstovat psíky ;)
     
  11. vladca

    vladca Stará škola

    na úvod padlo 200 škatulí ... 400 minipolí štvorlístok + chlievy/dielne na rúbanisku,
    uvidíme ako to bude padať z akčnej

    predpokladaný zisk stonky (bez bonusov a hnoja) ... na prelome pondelok/utorok ;)
     
    Honzulka05, evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Zahájeno!
    Radost mi udělalo 403 dárkových krabic (44,7%) ...
    Tak ať mají důvod k radosti i ostatní!

    Pozn.:
    Ale co mi radost neudělalo, je má neschopnost správně propočítat, co mám osít jako vyrovnávací plodinu (jindy se na to připravuji poctivěji). Aspoň ušetřím SH i ZH (celková spotřeba pouhých 43 kousků obojeho vzácného hnojiva). Inu změním plány a nasadím hned po první akční sezóně 33 pohodlných polí a následně jednou pidipole. Sklizeň pak budu mít těsně před 22:00...
     
    Naposledy upraveno: 22/5/19
  13. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    Vypadlo 221 škatulek uvidíme jak to půjde hrotit to nebudu a vsávat k tomu také ne. Co bude to bude.:)
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Vypadlo 37 krabic, dobrý začátek:p;)
     
  15. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Mám dotaz. Nebude hra zase zkrácena?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Když zvolím šedou krabici u ovčáka měla by být odměna z jakýmkoli dárkem 800x level BZ.
    Ale není to tak, když změním dárek tak se změní i tato odměna, která by se měnit neměla.
    To je něco špatně ne? (asi tabulky)
    A je to u všech psů.
     
    Naposledy upraveno: 22/5/19
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    252 krabic, to jde, no uvidime jak bude padat z akcni... tentokrat skusim radeji napocitat prubezne jak jsem na tom :)
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    aamperzg - zatím žádné takové informace nemáme.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    V reálu to je tak, že dárek "monokl" můžeš u německého ovčáka zabalit do jakékoli krabice a dostaneš ten tebou zmiňovaný 800 násobek levelu BZ...

    dementos.dementni
    (níže): Jojo - to už jsem si ráčil ráno též všimnout. Ono je to v popisu akce napsáno poněkud nejasně, takže si člověk myslí na jistý přísun BZ a pak se ukáže, že se mýlil...
     
    Naposledy upraveno: 23/5/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    jan.svatek Ano ale dárky musíš měnit Takže BZ dostaneš u jednoho psa jen jednou.
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.