Psí přehlídka (22.5. - 28.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak tečení do žabek asi nevadí ( bo to zase vyteče druhou stranou ;))

    Do akce jdu, ptž na farmě mám stejně už cochcáky. Puntíky jsou motivace, třeba bude činčila :D
    Akční je hezounká a Arašíd, Máslík, Keksík a Smetánek mě dostali. Navíc potřebují nové hadry.... No není vo čem
     
  2. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    To je nízká akce? 27900 akční? a 900 padátek?, jestli jsem tedy počítala dobře, nevím, jestli má cenu tuhle akci dělat, nemám kombajn a klikat na malá pole to je na hoďku práce,nechce se mi pořád sedět u počítače, rozhodnu až zítra,jinak, kdo akci dělají, držím palečky.
     
  3. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Hezký keřík,do akce půjdu,ale předpokládám,že to bude klidná akce,když je to nízká obtížnost,balení dárků,na to moc nejsem,alespoň se budeme mít jako při balení dárků na Vánoce :sleepy::sleepy:
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    ... jééé pejsci :p konečně ze sebe setřepu pavučiny a pavouky ze sklepení xD Jsem zase nějak pozadu se čtením, nejdříve že je zítra zkrácená akce na poledne a tak s tím musím dneska pohnout, protože mám ranní a konec neuvidím. Ale zase v klidu rozpěstuji psí živé ploty a na kartáčování pejsků bude čas. Do akce jdu, je vážně roztomilá a plochy plné zelených hafanů jsem ještě neměla :p.
    Zvířat z baha mám hodně, ostatního méně, ale můžeme si vybrat, co plnit. Jdu do toho, se nějak k tomu stonečku došplhám ;)
     
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Nezdá se vám ten Arašíd nějaký nenažraný? Neumím si představit, že bych delfína, gazelu, nosorožce
    a jaka mohl narvat do krabice, natož pak po 40 a 30 a k tomu ještě 4x.
    Kolibříci, humři i ti jeřábi by možná šli, ale ty velké obludy? To bude makačka.
    :D
    Prý Puntíky a kdy je mrsknu na plochu? Pět jich už dlouho předlouho mám v liště a pořád se utěšuji,
    že tam mezi nimi někde je moje milá činčilka. A tak je to asi lepší, aspoň se nekoná žádné zklamání.
    :DxD
    A zase padám.
     
  6. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    o_Ooo, ďalšia akcia, aby sme sa nenudili. Samozrejme idem do nej. 8)
    Niečo som nakúpila, napriek tomu nemám dosť. Finančne by som to zvládla, ale trh je preťažený (dopyt prevyšuje ponuku)...:music:
    Inak už by nám aj mohli platiť za prácu hráča na plný úväzok... Žeby sme na RT poslali inšpektorát práce? :DxDxD
     
  7. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Mno......tak tedy dobře, pustím se do další akce. Ale kdyby tam nebyly ty puntíky, tak to fakt už vynechám. Puntíkatých taj.chlívků už jsem pár měla, ale činčilu nevydaly. Třeba se zadaří tady...i když jediné štěstí které na farmě mám, jsou žluté výrobny peří z kola "neštěstí". Ty padají pravidelně a vůbec jim nevadí, že už jsou nežádoucí...
     
  8. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    To je ale překvapení, akci jsem čekala až ve čtvrtek. Rozhodla jsem se tentokrát vynechat a zase na chvíli vyvenčit zvířátka. Činčilu sice nemám, ale ona si dříve nebo později ke mně cestu stejně najde. Denní dárky samosebou posílat budu a přeji všem úspěšné pěstování ;)
     
  9. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Tak mám pocit, že nás chce RT uštvat, nebo tímto způsobem hráče otrávit a farmu zlikvidovat. Jinak si ten nátlak neumím vysvětlit.
     
  10. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Konečne som sa zaradoval, že pribudnú psí kamaráti :inlove:, keď je nízka náročnosť............kým som neprečítal množstvá ................. a ja som sa ták potešil, že bude aj stonka .
    Nebude. Nemám ani zďaleka také množstvá a niektoré plody, zvieratá, výrobky si tiež vyžadujú slušný level, tak aká nízka náročnosť ? Snáď na pochopenie.
    Takže ani banániky nebudú, ale nič to, raz sa k tomu dopracujem, nemusím mať všetko :eek:
    ale držím všetkým labky ;)
     
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ani jsem nečetl o čem to bude.
    Vůbec mě to nezajímá.
     
  12. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Do akce jdu s plným nasazením, protože ten řádek prostě chci. Dodávky jsou na skladě (sice to výjde jen tak tak), ale to se časem doplní.
     
    Honzulka05, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  13. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Běžte s takovou hromadou akcí do guanového háje:DFarma byla relax a pohoda a nyní jste si z toho udělali zlatý důl na naše prašule a ještě i na naše zdraví:mad: To je jen stres a honění se, nic víc a nic míň, o_Oduch farmy nadobro vymizelo_O
     
  14. papulice

    papulice Veterán fóra

    řekne mi někdo proč tohle honění???jestli ještě někdy dám farmu do normálního režimu a budu si klidně hrát?A propo tolik akční rostliny a padátek rozhodně není obtížnost nízká,mohl by se už konečně někdo nad tím zamyslet!!!!!!!!!!!!Vždyť to byla hra pro pobavení a moc mě bavila,teď už jen zuřím...ach jooo
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No tak tú akciu nerobte!Ja som vynechal štyri po sebe a všetkým odporúčam,ale ozaj je otravné,keď píšete 6-7 príspevkov za sebou,že je toho veľa!Vypni počítač a vráť sa o týždeň!
    K akcii: Ja to teraz skúsim,ale či dám 28 000 ks akčnej,to neviem.:p
     
  16. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    taky mi to vadí, člověk hledá něco k akci o akci a musí přečíst 10 příspěvků stejných o hře (a prakticky o všech akcích ne o této konkrétní, pro kterou je vlákno zřízeno) pod sebou?
    škoda, že tyto příspěvky se nehodnotí, bylo by forum přehlednější a možná i konstruktivnější.
     
    Peto121 a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. raddre

    raddre Baron fóra

    co udělám tak udělám, už dávno se nestresuji, nebourám farmu a jedu na 188 políčkách a zatím jsem vše stihla i když někdy na poslední chvíli, je fakt, že pravidelně kupuji malý košík, abych nemusela rozpěstovávat, jinak už nic nekupuji, dá se říct, že jsem soběstačná:D
    kupony na pomocníky mám ještě na dva měsíce a úkoly mi neutečou, většinu jich stejně mám hotových
     
  18. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Na to, že je další akce jsem přišla právě včil. Supr. Prostě nestíhám... Taky by mohlo RT drobet zvolnit...:sleepy:
     
  19. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Peto121:(znalec fóra) jsi admin že tu dáváš rady a je toho na Tebe vela? o_OTak to nečti , forum je tu od toho aby se tu psalo, kdysi tu byl i chat který ovšem zrušili.:sleepy:Jsi tu muže psát kdo chce co chce pokud je to dle pravidel , tak si ty své rady schovej, pro někoho jiného, tady na to nikdo není zvědavý:p
     
  20. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Peto121
    Jsou hráči, kteří se snaží plnit každou akci. Asi to bude tím, že hrajeme téměř od začátku a byli jsme zvyklí akce plnit. Proto se nám je nechce vynechávat.
    Všem hezkou hru a tomu, kdo se rozhode dělat tuhle akci, hodně štěstí a ať vám to padá a ať vás psi nepoukoušou.
    Já myslím, že diskuze je od toho, aby hráči vyjádřili svůj názor. Pak je možné, že se sejde několik stejných názorů.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/5/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.