Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nebylo by lepší dát Alpský výprodej lahůdek, až po znovurozjetí ABZ?!?:wuerg:Přece nebudu pořizovat něco,u čeho nemám jistotu,že to v budoucnu použiju!:cry:
     
  2. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    kaolin11 Zrovna ty by jsi to neměl ani kam dát, když toho máš plné skladiště.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zrovna sladkosti za FL bych možné pořídil.Po dosažení kapacity skladu na 4.000 ks, používám výhonkovače na duby.Tím dělám místo na cukrátka,urychlovače,hojnoplodiče a instantní stromy(pokud jsou jako odměna v úkolech).:)
     
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Balíčky za floreny budou dostupné jen pro hráče, kteří budou mít pro celý jejich obsah místo v inventáři v kategorii Spotřební zboží. Balíčky za reálnou měnu budou k dispozici pro všechny. Jinak by se mělo jednat o pravidelnou miniakci.
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Irinka ma sklamala na plnej čiare!!! Už 4x po sebe chce takéto chuťovky,ktoré nepestujem. :cry: 3x som to uhral florénmi,ale teraz už nedostane ani šišku! -.--.-

    [​IMG]
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A je to tady! 14.6 má dojít k rozšíření Alp.8)
    Jen aby došlo i k nějakému vylepšení!:wuerg:
     
  7. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    kaolín, díky za zprávu, už mi chybí jen 4 500 ABZ do 20 lvl, to mi bude super navazovat.
     
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Už mám nachystáno na druhý start:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    ašada01
    Pěkný!;)
    Ještě to chce něco i na recyklaci!
    [​IMG]
     
  10. mariana29011979

    mariana29011979 Rádoby autor

    ....no lasička Hamoun se nezapře.....
    Vzhledem k tomu, že jsem se dostala taky už na 20 level, tak jsem si sem musela jít načíst nějaké info co dál.
    Takže děkuji kaolín11 za konkrétní datum. Tak můžu jít taky "křečkovat" než to začne. Jen ty kleště na modříny moc nepadají.
     
    sovicka64, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ja môžem povedať,že to padá dostatočne,občas musím rozmýšľať,čo vyhodím do koša.

    [​IMG]
     
  12. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    ašada01
    wow, to je krása !

    Jsem zvědavá, co na nás nachystali v rozšíření :)
     
  13. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jelikož jsme se rozhodli kompletně přepracovat FAQ k Protěžovému údolí, budeme muset během dnešního dne provést řadu změn. Proto prosíme o trpělivost, jelikož ne všechny úpravy budou na fóru dostupné hned po vydání oznámení k updatu. ;)
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ja si myslím,že Alpy majú od začiatku problém s množstvom hráčov,ktorí ho hrajú a BP sa snaží všemocne udržať hráčov pri jeho hraní.Dajú novú plochu,na ktorej môžeme pestovať,chovať... čokoľvek,ale len tí,čo hrajú Alpy.Rozšíri si ju tiež len ten,čo to hrá........ Pri každej ploche iní pomocníci,ktorích si ,pravdaže,môžeme kúpiť. K tomu predaj balíčkov atď... Asi ten zárobok nie je taký,ako si BP predstavovalo.No,asi po ten lvl 25 odohrám,aby som mal aspoň kus plochy na dekorky a potom to už nechám.Celú plochu by som otvoril niekedy o 6-7 mesiacov.Aj tak je to veľmi náročné na čas.Je to len môj názor,uvidím,ako to pôjde v praxi.
     
  15. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím, předpokládám správně že ABZ se budou od zítřka získávat jak ze severních lesů tak ze zahrad, tak by to do 25. levelu mohlo jít poměrně rychle ale otázka je jak exponenciálně se bude potřeba bodů na levely zvyšovat. Aby to nebylo jak na farměxD. každopádně jakákoliv nová plocha pro dekorky je vítána:p.
     
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    máťochov ano, ABZ půjdou od zítřka získávat na obou plochách. Přehled levelů už je aktualizován ve FAQ.
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mě PÚ moc nenadchlo - nakoukla jsem, vysadila pár stromů, pak je zase pokácela a to bylo v podstatě vše. Pokud se nebude s novou plochou počítat do akcí, nic měnit nebudu. A stejně jako jsem dosud ignorovala PÚ, budu ignorovat i novou plochu.;)
     
  18. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Peto, naprostý souhlas a jinak jestli se bude dát otevřít celá plocha za 6-7 měsíců je i tak ve hvězdách, zatím jsou lvl jen do 35. Těžko říct, za jak dlouho přibydou levely nové.

    Nových informací je teda hodně, nebudu to zatím hodnotit dopředu, počkám si, až do toho zítra vpluju, i když nadšená z toho v tuto chvíli opravdu moc nejsem, ale uvidíme ;)
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    U mě je to běh na dlouhou trať. V Protěžovém údolí jsem se sekla v 6. levelu. Není čas stále vyrábět a přesazovat stromy, vyrábět potřebné suroviny...
     
  20. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, zatím to vypadá, že asi budu jediná, která se na to vše těším a jsem zvědavá na ty novinky;). Neříkám hop, dokud nepřeskočím a dávám tomu šanci ;). Však je to opravdu jen omalovánka, která mě vytrhne z reality a baví mě to :). Všem těm, kteří zítra do nového PÚ nakouknete, přeji ať se daří. Hezký úterní podvečer ;):)