Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Vůbec jsem to nepochopila a ni nemám chuť se těmito kombinacemi před vánocema zabývat.Budu raději péct cukroví s čistou hlavou.
    Bez této hry se ráda obejdu
    Jedno plus to má,že jsem se zbavila hvězdiček,ještě jich mám přes 9 tisíc
     
    Naposledy upraveno: 7/12/22
  2. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak jedna marhula je simbolicky zasadena a viacej som to neni ochotna zivitxDxDvobec ma to nenadchlo...nech sa vam vsetkym dari zveladovanie..
     
  3. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak první strom jsem zasadila
    sice jsem musela řásně číst a potom pochopit jak to funguje ale povedlo se zatím zasadit strom
    jak dál musím opět študovatxD
     
  4. dencice

    dencice Stálice fóra

    Taky jsem z toho jelen, čas mi tam taky nějaký běží, aniž bych cokoliv udělala, tak nevím, kde je chyba.....Meruňku nikde nevidím....
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    hansicek
    Nějak nerozumím,jak si došla na ty šílený počty rostlin?!? Momentálně tam cpu chřest a bere si to jen 12 ks!o_O
    Jinak už mám dva stromy. Váhám zda vysadit další?!? Má to cenu? Už někdo vykoumal nějakou strategii? Jo a trhovec chce po mě ještě i nějakou haluz!?! Du nastudovat kde ji vezmu!:wuerg:
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    Pitrísku to jsem četla ale když vyjedu nahoru tak si na všechno v tu chvíli nevzpomenu.Už mám poněkud sklerozu.To víš 2 dospělé děti a 3 vnoučata.A je to oproti farmě hodně rychlé.To na bab ku jako jseem já není,Ale je to fuk budu hrát jen normální farmu.Svět se nezboří
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Po týždni v Alpách budem mať stodolu,ako po Dožinkách,ktoré som neplnil.:D A to som už poriadne preriedil všetko,kým som nahrabal,takmer 1000 hviezd.No,uvidíme...
     
  8. Spozy

    Spozy Pisálek fóra

    Tak zatím jsem v klidu, než se dostanu na ten šílený balík hvězdiček, tak si tak rok počkám.... takže zatím pá pá...
     
  9. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no taky asi nebudu stíhat se zásobama
    za 1 výměnu dávám 650 mrkve nebo 27 slepic no uvidím je to nové tak kouknu a jinak to může čekat
    a vadí mi že ty nové chlévy musíme mít na normální farmě patří to do alp není na ně místo na normální farmě
     
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Přečetl jsem si návod. Něco jsem někam dodal, nic jsem za to nedostal, a přestalo mě to bavit -.-. Zatím to ukládám k ledu, zájem nula :cry:. Hlavně, že farma díky tomu jede rychlostí chromého šneka :wuerg:.
     
  11. hery75

    hery75 Zelenáč fóra

    Ahoj. Prosím a kde koupit ty hvězdičky? Nemohu najít. Děkuji.
     
  12. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Já dodám, když se vrátím, píše mi to stále chyba serveru. Tak nevím.
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    wallik68
    Dávám:
    2 žlutý chlévy koal
    12 ks chřestu
    3 včely
     
  14. Bizonka68

    Bizonka68 Pisálek fóra

    Já dávala hvězdičky do stromu moudrosti průběžně, takže jich nemám ani stovku. Zato banánů, ty není kam dávat, tak se kupí a kupí. Kdyby se daly teď použít, byla bych ráda, protože jinak jsou mi naprosto k ničemu. A takhle je pro mě nová plocha prostě nedostupná.
     
  15. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nedalo mi to a asi jsem toho pár pochopil. Vyrobil jsem humus a palivo, ale teď musím skoro 40 minut čekat na výrobu nářadí. Zasadím 1 meruňku a celé údolí se může jít zahrabat. Nechuť trvá...
     
  16. dencice

    dencice Stálice fóra

    Už jsem pochopila, jak na to aspoň u stromů, hurááááá, tak ještě ten zbytek:)
     
  17. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak jak tady čtu, takže vlastně farmou budu dotovat údolí o_O No potěš koště :wuerg:
     
  18. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Tak jsem se také nechala vyvézt lanovkou do toho alpského vysokohorského střediska. Myslela jsem, že mě vysokohorský vzduch rozproudí moje mozkové závity a já to nějak pochopim. No nepochopila:wuerg: Něco jsem naklikala, zchudla o nějaká zvířátka a plodiny a něco mě měří čas ( teda nevim na co?:eek:) S pompou jsem vyjela nahoru a s hanbou jedu dolů :D Zkusim to dole ještě nastudovat, ale nevim, zda to všechno nezapomenu, než dojedu zase nahoru:p Notebok mě hučí jak zběsilej, jako když zavedli klienta. >:( Já tomu moc šancí nedávam, jen tajně doufám, že tady dole na farmě, nebudou chtít dodávat do akcí i ty stromy a zvláštní zvířata zezhora, to bych byla v ...-.-
     
  19. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    hlavně si nezapomente vyzvednout bonus;)
     
  20. milteska

    milteska Expert fóra

    tak já to taky vzdávám,nějak jsem to nepobrala-hlavu mám z toho jak střep a jak někdo výš píše-farma běží,jak chromý šnek