Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ach jo. Opravdu je úplně každá činnost časová?!? I to vyzvednutí sazenice?!?:wuerg:
     
  2. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    2500 hvězd???????? Vy tam snad jedete lajny jako Volodymyr. To už vám opravdu hráblo? Pro koho to jako má být? Pouze pro zasloužilé hráče? To jste se zase opravdu předvedli. Díky vám všem. Akorát že není za co.
     
    maribeja, Helena1313 a ivetakuc tohle ocenili.
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, taková rychloverze jak na to ;)


    Na začátku je dostupný jediný strom a to Meruňka alpská. V tesařství uvidíme potřebné předměty na její výrobu.

    upload_2022-12-7_16-56-48.png

    Po kliknutí na zelené + se dostaneme na Pilu, kde se tyto předměty vyrábějí. Po dokončení výroby potřebných předmětů se vrátíme do Tesařství a zvolíme výrobu stromku, která trvá 5 minut. Stromek vyzvedneme a zasadíme. Zasazení stromu provedeme kliknutím na kupku hlíny, tím se ukáže nabídka
    upload_2022-12-7_17-2-7.png


    Po zvolení se zobrazí secí tabulka stromů a vybereme ten co jsme vyrobili.

    upload_2022-12-7_17-4-9.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tomudle teda zatím nerozumim. V té levé liště mi běží dloooouhý čas, aniž bych ho nějak spustila. Přepnula jsem nahoře na humus a i tam mi běží čas rostlin....nevím prostě jak vyrobit ty předměty, kdyyž mi tam běží od začátku čas asi 100 hodin!!! myslela jsem si, že čím dýl do toho FAQu budu mžourat, tím spíš to pochopím a opak je pravdou, už jsem z toho jelen.
    Tak přemýšlím, jestli to chci hrát....:p:(
     
  5. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Byla jsem z toho jelen, proto jsem koupila.
     
  6. babi49

    babi49 Pilný autor

    Kanystr, misku i krabičku s hvězdičkou jsem vyrobila, vyzvedla, ale v dílech se mi části neobjevily
     
    maribeja, Helena1313 a ivetakuc tohle ocenili.
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    kaolín: to víš, tam je to rychloběh
    Jasně, tam je vše naplánované, načasované...:D to je tak pro rychlíky, kteří budou mít akci na farmě dnes splněnou a můžou rubat v Severním lese.
    Edit: Jedna farma jeden les.
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,kúpil som aj po 3 ks tých alpských zvierat,ale prečo ich máme chovať dole na farme? Už som ich aj nakŕmil. Výbehy sú,ako z Mníchovského vidieka,tak sme ich mali chovať v Alpách,nie?
     
  9. burds

    burds Titán fóra

    Pitrýsku ráda bych četla aleš píše mi to nevím proč když vyjedu nahoru anglicky.Ve savých 72 letech bohužel anglicky neumím.Tento předmět jsme ve škole neměli.Zasela jsem strom a tím končím.Počkám jestli to někdy bude psát česwky
     
  10. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    no "prospech" je ten, že prečistíš lištu a vybieliš stodolu a grajciarove konto :cry:
     
    lenak67, mariejosefa a ivetakuc tohle ocenili.
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Ahoj, zkus restartovat hru. Vyrobené předměty by jsi měla vidět buď v Tesařství nebo Skladu.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    kamienka, maribeja a ivetakuc tohle ocenili.
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj burds: ve FAQ je super návod česky, dlouhý, ale když pojedeš myší dolů i k Jak začít? se dobereš;) a Dave Lister již zde naznačil jak na to.
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ještě že nemám hvězdy na odemčení a dlouho asi mít nebudu :music: Zatím se vychytají případné mouchy xD
     
  14. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    ano musis vyrobit a na to musis zamenit protihodnotu stajní z farmy za hnojivo, prihodnotu rastlin za humus a protihodnotu zvierat za naradie, a ten pomer je teda brutal

    TIP: akciove rastliny maju prihodnotu oproti obycajným nasobne vyssiu, takze sa oplati teraz prebytky z akcie zamenit za hnojivo, uspora je desattisice rastlin za par stoviek prepestovanej akcnej
     
  15. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    Prosím, poradí někdo, dají se někde koupit hvězdičky? Děkuji moc.
     
    maribeja a ivetakuc tohle ocenili.
  16. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Zaplatila jsem,vyjela,viděla a vrátila se.... stejně tam foukalo,počkám na příznivější počasí ;)
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak materiály na meruňku mám vyrobené, teď jdu zjistit jak zasadit. Jen mě dost vadí, že suroviny na výrobu seřadím dle protihodnoty, otevřu podruhé a zase jsou podle názvu. Navíc nemohu požadovanou protihodnotu zadat a musím se k ní pracně proklikat, kdyby se dalo aspoň jezdit posuvníkem.
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Anglicky umím Dobré ráno Dobrou noc a Kde je nádraží atd. To je mi platné jak mrtvému galoš- říkával dědeček. Počkám a uvidím:(;)
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, koupit se dají za farmářské mince v obchodě.
    dasa: přihlaš se znova budou i české názvy, k návodu jsem už odpovídal burds

    Nové pozadí, jen ten les při načítání je prořídlý jak po kůrovci :).
    Edit: polacka: restart
     
    Naposledy upraveno: 7/12/22
    moncicak7070, burds a bačkora85 tohle ocenili.
  20. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak jsem asi negramot. Otevřela jsem za hvězdy hru, a můžu se dostat pouze na plnění zakázek. Nepomohlo ani video, jak se dostat na pilu a nějak pokračovat. Mačkám na vše a nic. Poradíte?