Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer k novému údolí :) no nedá se to všechno hned zpracovat, ale jak to začne, se s tím postupně sžijeme. Je to jako další farmička, jen je trochu vysoko, tak se tam zítra nechám vyvést a uvidím :p všechno tam bude nové, ale platby jsou stejné xD

    Trochu se bojím, jak se to bude všechno občas sekat s akcemi i novou plochou a pokud ne, klidně můžou přidat i další potřebnou na tu spodní farmičku ;) :p


     
  2. evinana

    evinana Znalec fóra

    Výlet lanovkou bude určitě fajn, bude tam něco jiného, nového a to je také fajn. Bude se muset trochu více přemýšlet což každému z nás určitě prospěje:).
    Přečíst k tomu všechny informace bylo teda na dlouho a vše jsem nepobrala, ale nevadí. Musím si to číst a zároveň dělat a určitě to půjde. Těším se na zítřek, hurá na lanovku...
    Ale vytvořit celý ten elaborát ....smekám, to byla určitě práce na několik dní. Moderátoři jste SUPER, opravdu všem veliké díky;)
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Ahoj, Protěžové údolí bude zavedeno do hry zítra. Runa na Stromu moudrosti bude až úplně nahoře ;)



    upload_2022-12-6_18-44-22.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    S mým počtem hvězdiček (12488)) a s tím, že na Stromě moudrosti mám hafo věcí neodemknutých, mě tato nová herní plocha(y) nechává zcela v klidu. Než se na tuto plochu zmůžu, tak snad všechny informace poberu nebo taky bude všechno zcela jinak.
     
    Naposledy upraveno: 6/12/22
  5. larelay

    larelay Analytik fóra

    Mně se to líbí moc, a hlavně opravdu děkuji všem, co pracovali na FAQ a ladění nové plochy. Je to krásně popsané. Sice na hru nemám čas, ale přijde mi to fajn přijít s něčím novým. Plus myslím, že se to bude časem využívat i v akcích. Někdo to tu psal, co jsem rychle prolítla, frflání je prostě nutnost, co už... Navíc v jiných hrách se zvyšují požadavky na hráče, zdražují se ceny, Farmerama ne, to se mi líbí. Teď už jen na to najít ten čas :) Jinak hezký advent všem.
     
  6. babako

    babako Expert fóra

    Hezký a příjemný večer farmáři a budoucí alpinisté,
    Já do akce ve výtahu jdu,už mám připravené horolezecké botky a cepínek.. Sic se malinko bojím ale jdu na to..
    Ráno jsem poklízel farmu na pohodičku a teď asi budeme vstávat o malinko dříve..
    Farmáři a alpinisté...
    " Štestí přeje připraveným.. "
    Přeji všem hodně úspěchů a ať se vám daří..:inlove:;)
     
  7. rosik01

    rosik01 Perspektivní autor

    Ahoj, hvězdičky mám taky uvidím zítra až se to spustí. Hlavně kam se budou dávat ty nové chlévy na obyč. plochy se mi už nic nevejdeo_Ono uvidíme třeba to bude fajn
     
  8. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    babako
    Já vstávám v půl 4 k vůli farmě 8), mít klid na kafe pro rozjezd a na farmu. A pak od šesti do "Kolbenky" - Pražáci vědí ;)
     
  9. babako

    babako Expert fóra

    moncicak7070
    Tak zítra ráno budeme v akci od rána spolu..
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojky, tak hvězdičky mám, mohla bych obdarovat pár dalších farmářů i s nulovým počtem, kdyby to šlo.;)
    Otevřu a uvidí se. Buď to pude nebo to nepude. Dycky sou dvě možnosti :)
     
    Naposledy upraveno: 6/12/22
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    njn , hviezd mam dostatok , mna asi miluju :inlove:
    [​IMG]
    zajtra , ak bude cas , tak sa na to poriadne pozriem a bude ako bude , len aby nebolo horsie :oops:
     
  12. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Hvězdičky mám a tak lanovku aktivuju a potom se pomalu začnu rozhlížet
    .Nedělám si v mým věku nějaké iluze,ale zkusím.
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Radku, to bych musel jít do kódu Farmeramy - a nejsem si jist, že by se to shledalo s pochopením u RT... :p
    Navíc to neumím (a v tom bych viděl ten největší problém)... xD
     
  14. Evishka7

    Evishka7 Pisálek fóra

    Hezký večer :)Už teď vstávám ve čtyři,abych dala farmu i s kávičkou na pohodu,takže od pondělka to vidím na třetí hodinu;)do té doby se budu seznamovat s "farmičkou ve farmě" a trénovat chodit spát se slepicema,abych se od pondělí ráno vykopala z postele:D
    Moc se těším,je to jako Ježíšek už zítra:D
    A po Novém roce bych poprosila o ty místečka na stromy a zvířata,fakt jsou dost třeba a mohl by je přinést velikonoční zajíček nebo čarodějnice:D
    Moderátorům velký dík za všechno:inlove:jste šikulky a věřím,že se dočkáme:inlove:
     
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    babako
    OK ráno dáme kávu :)
     
  16. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Tak hviezdičiek mám 12 460, hlavu ako glóbus z čítania, takže počkám do zajtra a tak ako sa riadim celým životom: radšej raz vidieť a skúsiť to, ako 100x čítať a nepochopiť xDxDxD
     
  17. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak všechny zdravím a přidám pár pocitů do mlejna. Hvězdiček mám přehršle, moc se na novinku těším. Pamatuji se, když jsem se rozmýšlela, jestli aktivovat stonek. Nakonec jsem do něj šla a byla to fantastická volba. Tak všichni nováčci, kteří zatím máte málo hvězdiček, makejte a hlavně buďte trpěliví. Moderátorům posílám veliký dík a přeji pevné nervy, až začnou zodpovídat dotazy. A těch určitě bude!!!
     
  18. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Teším sa a ďakujem,
    budem to musieť naštudovať :D
    Len ak smiem môj názor, na mňa sú príliš "jedovaté" farby , čo trochu uberá z estetickej atraktivity ;)
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Copa hvězdičky, to je nejmenší starost. Ale nemám rád hory, tudíž ani lanovky- věčně to stávkuje, padá či hoří.;) A zase se cosi učit... Jako by mi to nestačilo v práci... -.-No tak si ten výlet do Alp zaplatím.>:( Mimochodem - bude mi stačit čeština a němčina? Nebo se , nedaj bože, budu muset učit francouzsky, italsky a rétorománsky? Anglicky prskat nemíním:wuerg::p;)
    Páni a dámy z řady našich moderátorů, kteří jste na tom makali a vy, co budete trpělivě sdělovat, co děláme hloupě atp. - DÍKY:D:D:D:D
     
  20. goro19

    goro19 Aktivní autor

    Po další farmě na farmě jsem opravdu netoužil. Hvězd mám skoro jako na nebi, ale Protěžové údolí neotevřu.
    Už tak trávím na farmě času víc než dost a je třeba se od počítače také někdy odlepit a normálně žít.
    Raději bych uvítal vylepšení současné farmy a odstranění některých jejich nedostatků. Protěžové údolí mě nenadchlo.