Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak jsem si to nechala projít hlavou a závěr? Hvězdy na aktivaci zatím nemám a hrotit to nebudu. Je to jako bych měla začít hrát novou hru a vůbec nevím jestli chci. Už takhle je farma velký žrout času a bez kombajnu nehratelná. Všem kdo do toho zítra jdete přeji pevné nervy ;)
    Tato plocha vůbec neřeší problémy s umístěním současných stromů, chlévů, dekorací a mazlíků, kterých stále přibývá :sleepy:
     
  2. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Zatím jsem z toho jelen, budu to muset přečíst v klidu ještě jednou. Ale těším se, mám ráda nové věci a vypadá to zajímavě;). Modíkům velký dík a obdiv:inlove:
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Z určitých zdrojov viem už 2 dni,že bude treba 2500 * (čo som vo Farmorákulu aj písal),tak som za dva dni pozbieral 490 ks *,ale stále mi treba 450 ks! Včera som otvoril xy bední a bum,až celých 7 ks hviezdičiek mi z nich padlo,ako keby to práve teraz priškrtili. o_O;) Tak asi idem ešte raz prejsť celé družstvo. :(
     
    Naposledy upraveno: 6/12/22
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Diskuze od slova diskutovat!:p
    Jinak tedy spousta herních prvků se muselo z nějakých záhadných důvodů zrušit a nyní se zavádí nový! Nemohu si pomoci,ale celé mi to připomíná komiks. Také se do toho všichni hrnuli s nadšením a nakonec u toho zůstalo pouze pár nadšenců. Samozřejmě,že to vyzkouším také,ať mohu hodnotit!8)
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Také pamatuji když se přestalo létat a Bahamarama se začala odemykat za hvězdičky, jejichž počet byl časem snížen ;)
    Tenkráte jsem cca 150hvězdiček dostala zpátky :p
    Třeba se tentokráte také smilují :music:
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak já se také moc těším na něco nového ;). Sice mi jde z toho všeho zatím hlava kolem, takže si za chvíli udělám kafíčko a ještě jednou si to v klidu pořádně pročtu ;):). Hvězdiček mám dostatek, takže za mě novinka ano a hurááá do toho.
    Také se připojuji a posílám velké děkuji našim moderátorům a vlastně celému týmu .... díky všem.
    Přeji hezké odpoledne :)
     
  7. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym,,,TAK JA DAKUJEM TVORBE FARMY,,,len neviem ci este po tolkych rokov sa mi chce zacinat nieco nove,,,ale dopadne to tak,ze skoro na vsetko nove sa casom zvykne..musime to najprv obkecatxDhviezd mam na rozdavanie [​IMG] ,nieco pootvaram,ale nic nekupujem;)budem sa skratka hrat,,,vsetkym nech sa dari a fanatikom horsa na novu pracuxDCakala som nieco ine.....:cry:
     
    Naposledy upraveno: 6/12/22
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Peto, 150 hvězdiček se dá koupit za 1.150 farm. mincí, ale možná už je máš.

    Koho omrzelo věčné pěstování a plnění úkolů na farmě, může začít nový život pěstováním stromů, kácením, výrobou prken, prodejem atd. na ploše Severní stromy v Protěžovém údolí. Určitě se nechám nahoru vyvézt lanovkou.
     
    Naposledy upraveno: 6/12/22
  9. burds

    burds Titán fóra

    Jediné co jsem pochopila je že hvězdičky na lanovku mám.A pak uvidím kolik toho zkazím než si na to zvyknu.
     
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mám k tomu stejný postoj :), na otevření mám a zbytek se uvidí.
    Stejně jsem to hned naponejprv nepobrala, jelikož jsem to nečetla nikterak pozorně, jen tak prolítla, abych honem honem věděla, oč se jedná.:p
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Chtěli jste novou plochu, kam by šly uložit zvěřince a výrobny? Další na stromy a obrstromy? Ještě stále by ste uvítali něco na způsob mixeru? Ale my si řekli ne, dáme vám něco lepšího, úplně novou hru. Takovou dvě v jedné, když se budete na farmě nudit. o_O
     
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, tak toto jde mimo mě, moc hvězdiček,jak tu bylo psáno určeno jen pro hráče co hraju už dluho, začátečníci aj pokročilí nemaju šanci tak za X let si to otevřít.
     
  13. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hvězdiček spousta tisíc, ale nějak jsem po přečtení FAQ nepochopila smysl Protěžového údolí.
    Je tolik věcí ke zlepšení na Farmeramě o které žádáme již tak dlouho a nic, pak přijdou s takovou ptákovinou. Těch několik tisíc hvězdiček nebo ZB bych ráda investovala do něčeho na farmě, toto mě prozatím nechává v klidu. Pro mě je prioritní farma, do 300. levelu je ještě daleko, tak nač se trápit s novou hrou.
    Věnovat se problémům ve hře, kterých je stále dost a dost - to ne. Vymýšlet hlouposti, to ano, na to je užije. Zase další ždímačka farmářských peněženek...

    Potřebujeme plochy na dekorace, chlívky a výrobny, stromy (muzea , arboreta atd. jsou k ničemu)....ale na to RT neslyší, z toho si kapsy nenamastí.
     
    Naposledy upraveno: 6/12/22
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Hvězdičky mám ale nemám runu na stromě. Potřebovala bych obrázek kde je:(;)
    Opět blbnu nahlas:mad:Asi neumím číst-nebo se mi nechce?;)
     
    Naposledy upraveno: 6/12/22
  15. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Je fajn,že bude něco nového,ale při pročítání mám v hlavě guláš.Až za pochodu se budu učit v reále.Tak snad to půjde.:);)
     
  16. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Základ bych měla [​IMG] , ale to je zatím jediné, čemu rozumím :sleepy:. Zítra snad budu trochu moudřejší, i když nevím, nevím. To čemu se říká mozek, už používám hooodně let tak snad to všechno poberu.
    Jinak také se připojuji k těm, co Moc děkují všem zúčastněným, měli s tím spoustu práce a ještě mít budou, až se na ně pohrnou otázky. Je pravda, že potřebujeme další normální plochy, ale toto bude myslím zpestřením hry. Zítra snad všechno klapne jak má a holt se budeme učit něčemu novému.
    Hodně zdaru všem, co se do novinek pustí

    dasa1143 Runa bude až zítra
     
  17. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    Já už dlouho žiji mezi hvězdami,mám jich 26 852.Vyvezu se lanovkou na kopeček a dál se uvidí.Všem přeji hodně úspěchů.
     
  18. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    V rýchlosti som prebehol FAQ na novinku, ale nebudem to lúskať podrobne, pretože 2.500 hviezdičiek nemám, tak sa budem učiť ako doteraz na chybách :) (radách druhých). Cca pred dvoma týždňami som rozmýšľal, čo urobiť s 500 hviezdičkami, tak som rozšíril hnojisko. Takže mi chýba presne 2398 hviezdičiek a jediná možnosť ako ich rýchlo získať je družstvo. Je ich tam toľko? Verím, že novinka bude spestrením farmy a už sa teším, keď sa prvýkrát vyveziem lanovkou na nové plochy, hory mám rád. A nakoniec veľká vďaka moderátorom ;)
    Tipovačka, stihnem to do Vianoc?
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Richards76 ja som za 3 večeri nazbieral 940 ks, [​IMG] ,to dáš! Dúfam len,že o týždeň nebudú chcieť 200 ks niekam inam.:p Úlohy v družstve som si predsplnil na 3 roky dopredu!
     
  20. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Peto121, Richards76 a ostatní s nedostatkem *, jak ráda bych je vám věnovala, ale bohužel to nejde :(. Neustále mi padají z KŠ a z beden, stálé úkoly už dlouho neplním, pokud tam není něco zajímavého jako odměna.