Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nakonec jsem po prohledání a proklikání všeho,vše potřebné dohledal.8)
    Hned mi bylo divný,proč můžeme vyrábět tak moc paliva.:wuerg:
    .macca.
    Nejprve si vyrob 11.000 paliva a pak už to půjde samo.o_O
    No tak nevím jestli sem ti poradil dobře.:cry:Tak je to ,jak píše Danka.
     
    Naposledy upraveno: 9/12/22
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    na odomknutie čerešne/višne treba vyrobiť odznak na ceste múdrosti - dodať marhule v protihodnote 11 000..
    [​IMG]
     
  3. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Díky moc za radu, už jsem myslel, že mi z toho hrábne. Hluboce se ti klaním.
     
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Neporadil jsi dobře. Na výrobu Odznaku arboristy 1 jdou použít jen plody alpských stromů. ;)
     
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Danka Právě, že jsem je dodala a nemůžu sadit nemám u nich vyrobit

    [​IMG]
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    .macca. klikni na Konvertovat.
     
  7. dasla

    dasla Rádoby autor

    Zdravím všechny hráče a zvláště ty, kteří si s novým regionem dokázali poradit. Lanovka je úžasná, graficky je to moc hezky udělané. Jinak mě to trochu zklamalo, špatně se v tom orientuji, nedaří se mi to celé nějak pochopit. Pravda je, že jsem již poněkud starší ročník. Více bych uvítala rozšíření na stávající farmě, než přidání vlastně "další hry" do stávající farmy. No, třeba se s tím časem nějak prokoušu, ale nevím, nevím...
     
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Dob To jsem taky odklikla mám to takhle

    [​IMG]
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    macca: Zdravím, koukla jsi na video od migose? jen abyste v zápalu hry nekonvertovali někam jinam:D
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    .macca. to znamenám že jsi danou runu již aktivovala. Nicméně je to nejspíš jiná runa, než kterou jsi chtěla. K runám třešní se dostaneš vpravo nahoře a konkrétní runa pro odemčení Višně obecné je tato.

    upload_2022-12-9_16-53-17.png
     
  11. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    macca - jestli jsi dala ten odznak k té meruňce, tak musíš znovu vypěstovat protihodnotu 11000 a dát ke správnému stromu - třešně.


    babi49 - ahoj, zkus dát ty stromy do oblíbených, jako to je u rostlin na farmě
     
    Naposledy upraveno: 9/12/22
  12. babi49

    babi49 Pilný autor

    Zdravím, mám dvě sazenice meruňky, ale nejdou mně zasadit-co dělám špatně, včera to bylo bez problémů
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Asi nebylo v silách RT,napsat zde i důvod,proč nejde skladiště rozšířit,případně někam nasměrovat!:wuerg: https://1iq.cz/i/tgH6W/3KmwB.jpg
    Takže opět zbejvá dementní dotaz,či prokousat se fórem.:cry:
     
    modro.ocko22, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  14. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Dob Díky to jsem tomu dala to mě nenapadlo tak teď jdu od znova
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Mám pocit, že potřebný level bude do toho tooltipu v budoucnu přidán, ale zatím se to nestihlo. Vše o požadavcích pro rozšíření skladu najdeš zde.
     
  16. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Tak jsme se všichni vrátily o rok zpět.Zase tady jsou problémy a zase problémy .Restartujeme a nahráváme již nahrané.Kouše se to nebo vlak jezdí jako zběsilý a nikam so nepohnete dál.Horní tabulka nefunguje.Chlubíte se že jste na lanovce pracovali několik měsíců.Jestli by nebylo lepší na ní pracovat ještě dalších několik měsíců a pak to spustit bez problémů.No on by to zase nebyl až tak velký zážitek jen klikat a hrát!!!
     
  17. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Když si cvakneš na hromádku, kam to chceš zasadit, objeví se ti lišta ze stromy->musíš si meruňku přetáhnout nahoru mezi oblíbené. Nevím proč, už včera večer z oblíbených stromy zmizely.
     
    -Jara05-, bačkora85 a dinoalesi tohle ocenili.
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Sázení aplských stromů bylo společně s několika dalšími problémy před chvílí opraveno. Takže nyní by to mělo všem jít i bez přidání do oblíbených. ;)
     
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Už mě nebaví pořád aktualizovat, strom je pokácený a nejde zasadit nový dokud neaktualizuju stránku a tak je to ale se vším, prosím dejte to dohromady už ať to šlape normálně.. díky
    [​IMG]
    Tak teď 18:13 už to jde aspoň ručně bez aktualizování, ale v tom případě lituji toho že jsem koupila kombajn, páč kombajnem to stále nejde o_O
     
    Naposledy upraveno: 9/12/22
  20. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Zdravíčko. Tiež sem čosi pridám. Akože :D za mňa je to somarina a teraz to prosím neberte ako kritiku farmy ako to často vidím v akciách, že zlý riadok, zlé odmeny, zlá novinka. Toto je absolútne, že o ničom. Nehovoriac o tom, že táto novinka zaťaží na dlhé mesiace celkovú hru. Ako to myslím? Jednoducho. Už len v ozname, že na tom "dlho a usilovne pracovali" prosím pekne nerobte si z hráčov somárov. Od prechodu na novú verziu farmeramy RT "dlhodobo a usilovne pracuje" až tak silno, že doteraz nie je poriešené oad, vyhľadávanie stále seká, skladiská ako arboretá, zverince a výrobne sekajú, nastaviť ich trvá zbytočne dlho a to nehovorím o tých čoraz vyšších a vyšších požiadavkách na zariadenie pre normálny chod hry čiže vyššie požiadavky ako silnejší notebook, počítač atď. Prvá vec čo mi hneď vyskočilo, je, že táto novinka extrémne zaťažuje chod hry aleže extrémne a pochybujem, že to RT vyrieší lebo na chod hry kašlú odkedy skončil program flash. Čakajte dlhé mesiace, že hra bude sekať, vyššie požiadavky na jej chod a ďalšie chyby v hre. Čo sa týka nejakej tej zábavy tak mne to príde ako šľachtenie stromov (stará akcia). Ja len dúfam, že keď už pridali túto novinku, že hra bude fungovať normálne a nebudú žiadne zbytočne navyše problémy lebo za pár rokov sa dočkať toho, že aj na hernom notebooku čo je určený na vysoké zaťaženie aby si mal ako hráč problém to zapnúť tak to je teda riadne mizerná vyhliadka do budúcnosti.
     
    Naposledy upraveno: 10/12/22