Proradné vody (13.10. - 2.11.2021)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekne nedelne ranko,,tak cakala som na posledne 2 perly nech vyberiem tu piccolku a uz tronia na ploche..snad nieco daju a potesia.Prajem krasnu nedelu a dusicky:p
    [​IMG]

    tak vysledok..nic zavratne sa nekonalo:sleepy:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 31/10/21
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,já ještě nehodil udičku a snad to pujde, vypadá to na zítra, doufám že to bude stačit na 3 stonky a piccolo,nějak mám dost smulu na všechno tak uvidíme.
    [​IMG]
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už vybírám ZB z krámku za perly a vůbec je nepotřebuji, akce splněna a bavila ;) perly padaly skvěle
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    I tady je vše už hotové, pouze zítra odlovím poslední nástrahy z beden.
    Proti loňsku to byla příjemná akce bez stresu.
     
  5. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    akci mam hotovou, jen z těch piccolo beden zase ani jeden florenovník, ten se mi opravdu vyhýbá velkým obloukem
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoja,tak nevím jestli mám jásat nebo brečet,kolik vám padlo perel já měl tak to.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    smoulinek123 a to ti je málo?Tak ja som mal,zatiaľ polovicu z tvojich a v pohode.
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    smoulinek123 tak se rychle pusti do rybaření a teple se obleč xD
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To jásej, perly mě vystačily na bednu Pic., kupón a 3 mám, 10 jsme jich získali z bublin.
     
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Peto121 nu 40 perel, myslel jsem že bude víc a když tu písaju jak to padá,nu stonky su,piccola taky a tím jsem spokojen to jo ale jak jsem to tu čítal ,nu a co taky s nima že,mám co jsem chtěl a šmitec.

    evainfo tož to byl výsledek co stého padlo z beden a rybaření padlo.
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Konecne uspesnej lov, z 9 dnesnich beden napadaly ty dolni a stredni navnady a z nich perly ze jsem konecne koupil par odmen a tak snad do zítra se ještě něco padne :)
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne ostali v obchode uz len ZB a vecer si pred spanim este pojdem naposledy zachytat ryby,rybky,rybicky ;):p Ozaj aj tato akcia na pohodu :):music: Pekny den prajem ;)
     
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Z dnešních 9 beden konečně padly i dvě de luxe návnady a z obou 3x marlin - odměnou podivuhodnosti, párty lístky a SH. Asi se se mnou chtěl medvěd rozloučit v dobrém. V obchodě vybráno vše mimo banánů.
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja zabúdam už na rybolov,ale je mi to jedno_Odmeny som vybral okrem ZB a neón stajňu,lebo tie neónky nemusím tie mám v lište.Tajné čo mi padajú tak isto,lebo na tie mám vždy smolu dostávam iba lištovky.
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak dolovena poslední rybička a vyzvednuto krom 3 ZB všechno a ty nepotřebuji, ani nevím co s těma co mám :p
    na vedl. ještě jednou chytat budu a tam perly tolik nepadaly, tam ještě něco chybí k vyzvednutí, ale můžu bez toho být
     
    Naposledy upraveno: 3/11/21
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Vyzvednuty poslední bedny s návnadami, odloveno posledních pár ryb. Po zakoupení stonků, piccolo a neonové bedny perly už tolik nepadaly. Koupila jsem už jen dva party lístky. Ale to mi nevadí. Tímto tuto akci definitivně končím. Na rozdíl od předchozích akcí tohoto typu, mě tato docela ubíhala. Důležité bylo, že jsem neměla problém s perlami. Takže chválím.
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nakonec jsem dal i par dalších odmen, ale nahody nejsou to pravy orechovy... nastesti v posledních dnech se perly ukazaly vic nez na zacatku...
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.