Proradné vody (13.10. - 2.11.2021)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak dneska se chytalo špatně a čudle zklamaly, ale na druhý stoneček chybí jen jedna perla :p snad budou i další ..
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    jedna řada do stonku je doma a chytání jde taky dobře ;) ať se daří všem ;)

    [​IMG]
     
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Perly byly na řádek potřeba i minule. Nicméně díky kompenzaci dostali řádek i někteří hráči, kteří jich neměli dostatek. Tentokrát je rozdíl v tom, že máš alespoň část potřebného množství perel garantovanou, díky bublinám na konci každé sekce. Tudíž je větší šance, že při splnění všech akcí získáš všechny 3 řádky.
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám už Pikolku na obou farmách a stav perel: na hl. 13 a na vedl. 4, to by bylo, aby stonky nebyly ;)
     
  5. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Lovím ryby po jedné návnadě,ty nejvíc padají z beden,ty echt vůbec nepadají,takže mám 5 perel.Je to nějaký rozbitý,tady nepomůže ani svěcená voda.....:oops:
     
    kutilka70 tohle ocenil(a).
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké rybaření :) tak ploskozubec (39x), zase připsal perly a asi se dám na rybí obíračky xD je nachystaných 8 perel a další, i když docela žalostný stoneček bude, má to asi potěšit že jó :p

     
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tady už je taky mírný pokrok za dnešek ;) Ať se všem daří tak jak si přejete ;)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tentokrát si na nedostatek perel nemůžu stěžovat - mám jich už 26. Nakupovat stonky i věci z obchodu budu ale až ke konci, abych se mohla rozhodnout, za co nejlépe utratit. Na dokončení této části mi ještě chybí jeden žeton démona.
     
  9. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    Na stonek Proradné vody 2 potřebuji 5 perel, mám jich 7 a stonek nejde otevřít, ten 1. mám již otevřený, poradí někdo?
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    DandyV - ahoj, bublina s řadou na magický stonek se ti zpřístupní až po odemčení sousedních bublin (viz obrázek)
    [​IMG]
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Ráno jsem otevřela 5 beden. jaké bylo překvapení, že po 5 pokusech chytání jsem dostala 8 perel. xD
    Jasně, mědvěd je po noci odpačatým, tak má přesnou tlapu.
    Vyzvedla jsem si pikolku a aktivovala stonek. Syslím pikolky, v liště se mi pěkně množi - mám jich 7.;)
    Hodně štěstí na lovu a Petrův zdar ;)
     
  12. zkroftova

    zkroftova Rádoby autor

    Ahoj,
    prosím o pomoc...dokončila jsem teď "oheň a sýra" , ale u "Proradné vody" mi teď nejde otevřít zbytek a chybí dole 5 bublin na otevření.
    Mám 26 perel, co dělat, prosím....?
     
  13. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    zkroftova: Ahoj, bude ještě jedna akce při které se budou otevírat zbylé bubliny:)
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  14. zkroftova

    zkroftova Rádoby autor

    • Prosím nepiš více příspěvků pod sebe, jedná se o multipost, pokud chceš něco doplnit použij volbu Upravit - Dave Lister
    KAŠTANOVÝ FARMÁŘ - prosím , nemá někdo v nabídce, strašně dlouho nemohu sehnat:(

    Díky za zprávu:p
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/10/21
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Moc vtipny ty nahodny odmeny z nahodnych beden na nahodne perly... od posleniho se nic nezmenilo - mam 1 perlu a jeden stonek, na druhy to nevidim moc dobře a o dalších odmenach ani neuvazuju... fakt nejde pochopit, ze to s téma nahodama prehanej?
     
    k.vitek a malanek70 tohle ocenili.
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Náhodou, od minulé akce se dost změnilo, jsem spokojený. Minule to bylo jen o náhodě a stonek by mnozí nezískali, kdyby se RT neustrnul :) dají se získat perly z bublin atd. přesně jak píše Dob.
    Mám řádek a 10 perel.
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mam stonek ,picolku a este 10perli ;) este potrebujem 1perlu na 2 stonky a tu mi isti bublina z 5perlami :) a za zvysok mozem dalej nakupovat xDxDxD Tentokrat je to na pohodu a tiez som spokojna :music:

    Inak aj ja som zacala syslit pikolky,uz mam 2 :music: no neviem ako to dlho vydrzim xDxDxD
     
    evainfo a -Kuteno- tohle ocenili.
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vyzvednutý první řádek a chybí jedna perla na zbylé dva řádky ;), ale tu mám jistou v bublině, takže jsem chtěla stonek jeden a budou všechny tři, pokud budu mít stále štěstí na perly, tak ještě něco vyzvednu v krámku
     
  19. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak jsem vzala piccolo je z ní ingrid student
    mám ještě 7 perel čekám na stonek č.2 a potom uvidím
     
    Madulka_cz, sovicka64 a evainfo tohle ocenili.
  20. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Kuš, jak děláte ty horentní počty perel?!??? Já jen 8, a to 2 z toho mám z lastur... chjo. Budu ráda, když získám 1 stonek. Naštěstí jsem si všimla, že jsou tam potřeba perly, takže bednu Piccollo nechávám na závěr, buď bude nebo nebude.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.