Proradné vody (13.10. - 2.11.2021)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    cipísek53: To jsem rád, že si ze mě někdo nevystřelil a nepsal jsem zbytečně:), kdyby jsi dál nevěděla, tak se ptej ;).
    Jo a pokud tady bude víc jelenů, tak musíte napřed otevřít bublinu uprostřed za medvěda :D pak vás to pustí na žeton dělníka, který získáte v současné akci.
    Edit: Šel jsem na ryby, ze 2 beden 2 obyč.nástrahy a na ně jsem chytil makrelu a humra xD, jak výživné.
    Edit2: další bedna z ní obyč.nástraha a pozor, lepší se to: ploskozubec
    Dneska to balím, neberou.
     
    Naposledy upraveno: 13/10/21
  2. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj jsem dneska nějaká natvrdlá ,múže mně někdo poradit kde získám ty ostatní žetony ,nějak mně to vůbec nevychází žetonu dělníka je potřeba pět a já ve hře napočítla .jen 4 a ty ostatní žetony těch druhých potvor jsem nenašla vůbec ,jsem dnes nějaká necápavá i když ve svém věku už mám nárok .Děkuji za radu.
     
    babako, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    maribeja: na ostatní žetony musíš počkat až při dalších děsivých akcích, žetony jsem počítal, je jich i v akci 5.
    :D cipísek nebo Pitrýsek, to vyjde nastejno, ale já nemám věšteckou kouli a nevím kolik komu je, rád poradím každému ;), jsem rád, že už máš jasno.
     
    Naposledy upraveno: 13/10/21
  4. maribeja

    maribeja Stará škola

    Pytrýsek 47 děkuji moc už mi to taky došlo ,když jsem si to ještě jednou přečetla ,že jsou dvě akce ještě ,ale děkuji za tvou ochotu,že jsi ochoten pomoci staré babce
     
    Naposledy upraveno: 13/10/21
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Prvé nahodenie dnes a 2x merlín!?8) Z dvoch bední 2x * a 2x perla.Takto môže hra pokračovať...
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jasněě, pak mám něco chytit, když lepší ryby odplavaly za hranice :D.
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  8. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Kto tu písal, že to nebude padať? :)
    Edit: akciu nebudem hrať ako som písal, len si budem otvárať túto jednu bublinu s návnadami a snáď zarobím na piccolo

    [​IMG]
     
  9. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Na druhý pokus jsem chytila Marlína,než bude další návnada,tak chytím akorát tak rýmu :D
     
  10. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    xD [​IMG] :inlove: Potěšilo!
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce v tomhle formátu už běží poněkolikátý. Nešlo by nějak šetrně sdělit vrchnosti,že akce je opravdu ukrutně nudná?!? :wuerg: A tak dlouhá.:cry:
    Ať nám vrátěj tu původní!!!8)
     
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    súhlasím s kaolínom. Vtedy boli aspoň dobré odmeny nie ako teraz tieto odpadky.
     
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, chceš snad říct , že akce jsou jako nějakej výlov rybníka? To by přece RT nedopustilo. Přesně podle reality, čumíš měsíc do vody a pak odejdeš s pár mřenkami :)
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak po přečtení příspěvků jsem se taky rozhodla zkusit štěstí na rybách ;)

    Suma sumárum:
    4xbedínka = 3xobyč. a 1xdeluxe
    3x obyč. návnady = 2xMarlín a 1xPloskozubec = zisk 2x10hvězd (asi se jim zdálo, že jich mám málo):wuerg:
    1x deluxe návnada = 3xChobotnice = podivuhodný výběh Labe (třeba po Labi připlave medúza):music:
    A kde jsou perly :cry:
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kutilka70, ve škeblích. A my místo nich lovíme ryby... 8)

    EDIT: a hlavonožce a korýše... :)
     
    Naposledy upraveno: 13/10/21
  16. 14087

    14087 Veterán fóra

    První nához Marlín, ale neuložila se mi bedna tak že nevím co z něj bylo.. a 3x čtverzubec chycen a taky se mi neuložily bedny tak nevím co z něj :sleepy:
    [​IMG]
     
  17. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Nějak nechápu kde ty perly mám vzít a ty barevný žetony či co to je v rybách, tam u toho je nějaká napsaná akce a to nevím kde je a ten chrlič v úkolech se vezme kde? Jinak lovení ryb mám ráda, ale moc to nechápu. Díky.
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Chrlič je novinka v děsivém světě u Jacka v obchodě :), zatím můžeš plnit jen jednu akci na akční žetony a to na děsivce, další budou následovat Pindo-ado. Perly jsou tuším v akcích a také při lovení ryb vypadávají
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Žetony získáš v souběžných akcích. Momentálně jsou v akci Děsivý krok v čase. Perly můžeš získat buď v rybářské minihře nebo přímo za žetony u některých bublin.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěkný den, mám 12 perel a na otevření stonku je potřeba 5 perel. Když kliknu na bublinu, nejde otevřít. Má někdo tento problém? Nebo se opět jedná o nějakou chybičku jako minule? Děkuji za zprávičku. ;););)
     
    Zombunny tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.