Proradné vody (13.10. - 2.11.2021)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Proradné vody ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 13.10.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 2.11.2021 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • dle souběžných akcí
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.


    Tak hurá na to...
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak uvidím ty související akce, jestli to budu dělat a nakonec když ano, tak mi stačí řádek 3 ;) a ostatní mít nemusím, vyzvedla bych si jen bednu Pikolo a kupon na pomocníky, ostatní je mi volné
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zase ty perly!o_O
    Jsem zvědavej,jak nám to od minule vylepšili!?!:wuerg:
     
  4. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    No teda,,asi sa tie perly budu sypatxDxDxDa tie stonky,,ze zalostne odmeny,,,a za tou jednou piccolkou sa hnat..a 10 perly za nu dat..no uvidime...a vobec ci sa mi podari robit kazdu akciu,,,drzim vam palce..a fajn hru:p
     
    Naposledy upraveno: 12/10/21
  5. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    to zase bude nářku, že nejsou perly! xD
    Do akce samozřejmě jdu, co bych taky jiného dělal. A každá Pikolka dobrá. :D
    Farmaření zdar! kája53
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    rád bych upozornil, že na rozdíl od minulé akce máte tentokrát možnost získat určité množství perel i přímo za žetony na herním plánu. Pokud tedy chcete mít jistotu, že získáte alespoň 2 řady na magický stonek bez ohledu na vaše výsledky v minihře, vyplatí se tentokrát získat v akcích všechny potřebné žetony.
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Stihla jsem upéci švestkový koláč, udělat k obědu špagety s pórkem a nivou a akce můžou začít xD, jdu do všech. Ale až zítra, já vím, jsem trochu nedočkavá, nemám na farmě co dělat, tak proto asi
     
  8. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, tak tuto akci budu brát jako bonus k ostatním, takže co bude, bude jen dobře, jak se znám, tak na tuto akci si vzpomenu až v poslední chvíli, ale snad ji zdárně dokončím. Všem přeji ať se vám daří
     
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Zdravíčko. Pozrel som si rybársku akciu aj tú na tej desivke čo bude a musím povedať, že nejdem ani do jednej. Neoplatia sa jednoducho. Nič dobrého tam nie je. Ja som spomínal už na fóru, že teraz sme dostali 2 super riadky ktorá dávajú skvelé bedne a ukázalo sa, že som mal pravdu a teraz dlho nebude nič poriadného. Ostávam mimo, šľachtenie pohanky a zber komodít na dožínky mi je prednejšie.
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak tuto akci moc nemusím, protože pak musím ostatní spojené akce a když vidím tyto stonky ... xD
     
  11. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    A jéje zase akce na náhodu:D Hodnotit jí budu až nakonci, jak budou padat perly:p
     
    Kostejnesmrtelny333 tohle ocenil(a).
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jajvajkimišaj, to bude záhul, střídavě noční a denní dvanáctky, mezi tím brigády... To se budík uřve, když budu občas spát xD
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No dobře se mi plnilo v akcích, když jsem měla dříve na střídačku ranní a odpolední směny. Na mobilu jsem ještě nehrála, ale šlo sklízení dobře rozvrhnout. Teď pravidelně vstávám se slepicemi a taky se společně vracíme navečer do kurníku xD kdyby mě zeťák nevybral slušnější mobil, kde farma jede, zůstali by mě už jenom ty slepice :D Ynočko 12tky na střídačku ti vůbec nezávidím, ale ber to tak, že se ještě naspíme až až a to už asi farmička nebude :D :p

     
    babako, moncicak7070 a Y_n_O tohle ocenili.
  14. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    tak vůbec nevím co s rybářskou akcí. kde a jak se začíná.
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    cipísek53: mno, to je dobré si návod přečíst znovu ;) pochopíš.
     
    Kostejnesmrtelny333 tohle ocenil(a).
  16. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    čtu ho asi po 10 a jsem z toho jelen.
     
    miloun tohle ocenil(a).
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    cipísek: Tak jo: bubliny a perly v proradných vodách je vlastně doprovodná akce k dalším akcím na děsivce (máš je vyjmenované v tabulce), kde získáváš mj.žetony, první tuším žeton dělníka, ten dodáš a otevře se ti bublina a z ní vyskočí bedna a z bedny nástraha atd......chápeš?
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Svižná nápaditá akce,plná adrenalínu!:wuerg:xD
     
  19. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    Pitrýsek moc děkuji za ochotu . opravdu jsem se v tom motala. díky
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To tedy jo kaolíne, hlavně adrenalinová, když si ulovím samé čudly a co pak, až nebudeme mít perly, to bude... :)
     
    Naposledy upraveno: 13/10/21
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.