Proměnlivé listí (13.9. - 19.9.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. goro19

    goro19 Pilný autor

    Rozhodně neříkám o akci, do které narvu xy SH, vrtulek a množství bonusů jako je Jack, 100 % z KŠ. rostlinný nebo i 200 % atd., že je to pohodová akce. Pohodová by byla, kdybych to nadměrné množství rostlin v daném čase napěstoval na jedné ploše jen s vodou a hnojem.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    goro19, ale to je opravdu hotovo v pohodě, od toho to máme, abychom to používali :p na co jiného bychom měli na plochách stromy se SH a vrtulkami? Abychom v pohodě a co nejdříve ukončili akci
     
  3. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Tak jsem dala na plochu druhou dávku taj.stájí.Doufám,že mě z nich zase vylezou žluté stáje pandy,/ mám 3 růžové/,manty a jiné vykopávky.O stromech ani nemluvě,opět nechyběly 2 cukr.javory.

    Takže 2x žralok žl, a or,,andulka a agama,takže další lišta.Fakt špica!
     
    Naposledy upraveno: 15/9/23
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ono je to tak - pokud použiješ SH a úspěšně točíš na Kole štěstí, je to akce na pohodu i pro nás "rychlíky".
    Nicméně i s vodou (bez hnoje) šlo tuto akci splnit cca za 76 hodin (čili bez stresu za 4-5 dní, když nebudu vstávat v noci).
    A jak dlouho má tato akce trvat? 148 hodin!
    Čili i v případě, že člověk pěstuje akční 5hodinovku jen s vodou a přes noc ji dá bez vody, má spoustu času na to, aby akci v pohodě splnil.

    Pozn.: Samozřejmě to chce pěstovat i přes den (to ne každý může). Ale jak tady mnozí psali - v takovém případě máme k dispozici pohodlná pole. Sice jsem to nepočítal, jak to vychází, nicméně očekávat akci na pohodu ve stylu "ráno a večer oseji a sklidím z běžných polí, jinak se o to nestarám" je přece jen poněkud iluzorní... To bychom my, rychlíci, museli takovou akci být schopni splnit snad během dvou hodin...
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Konečne mám aj ja hotovo.Včera som mal doobeda napestované,ale chýbali mi pajdátka tak som musel sadiť dlhodobky.A z tajných z oboch akcií mi nadelili 1xčervený žralok,1x oranž.papagáj a zvyšok žlté surikaty.Odmeny ako hrom.Keď sa darí tak sa darí:(:(.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pajdátka dopajdala, řádek fachá :)
     
  7. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Tak jsem si myslela, že jsem sebrala poslední sklizeň a bude hotovo. ALE nenenene. Na kontě 10 593 ks akční.o_O:music:
    No nějak jsem to nedopočítala, tak jsem dala pár políček se vším možnám a za chvíli je sklidím a bude hotovo.;)
    S padátky problém nemám. Mám jich zatím 793 kousků.:)
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky bych problém s kaštánky neměla, kdybych pěstovala na pidi. Ale protože jsem měla pohopole, ani s první velkosklizní z laskavce to na těch 43 polích moc rychle nešlo a potom jsem sela a sklízela krátkodobé, ze kterých to moc nepadá :)
     
  9. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Akci pomalu dojíždím, chybí poslední úkol.
     
    Naposledy upraveno: 15/9/23
  10. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezký páteční večer, čtu tady neustálé dohady, zda je akce náročná či nikoli, už jsem se tady sice jednou vyjádřila, že ji řadím k pohodovým, ale nedá mi to a přidám ještě jeden důvod proč a to ten, že její součástí není žádná zdlouhavá a únavná minihra, která zabere spoustu času, ale je to jen můj osobní názor ;)
    Mějte se krásně a užijte si víkend :)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dinoalesi a kupodivu má spousta farmářů v oblibě vrhací husu a ta je asi nejotravnější :) Po kostkách, které mám ráda iá xD

    EDIT: nepočítaje s náhodou u truhlíků a spojování příšerek, skládání pizzy, nově zmrzlin a podobných vychytávek...
     
    Naposledy upraveno: 15/9/23
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj jana151049
    ráda si od tebe vykopávky typu manta vyměním při obchodování a darování
    Včera akce dokončena,řádek jsem aktivovala až dnes.
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Souhlasím s dinoalesi - do konce akce mi chybí dvě sklizně, zásob ve stodole je poměrně dost, tak proč bych spěchala. Jenom mě překvapilo, že tentokráte nám žádný atak hru neznepříjemnil. Ne, že by mně to chybělo.
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Chybí mi 14 kaštanů, abych zprovoznil větev. Zasel jsem chřest -špargl, tak to doufám ráno bude. Zkusím sklidit ještě před odchodem do práce. Na K chybí 60 kaštanů a kolem 2000 akční, ale mám tam 100%, tak bych to mohl dát ještě dopoledne. Na E je to horší, tam chybí 74 kaštanů a 3500 kytí. No jo no, nepadl žádný kloudný bonus. Tak si počkám do večera, žádná křeč( však mám Alpu).
    Ježíšku, Jaro05, nezakřikni to!, Tfuj, tfuj,tfuj...
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásné sobotní ránko :) na divoké mám Jacky a podobné dekorky, tak trochu místa chybělo na pěstování, ale akcička za

    dvě hoďky hotová. Moc PL jsem neměla (asi 120) přesto bonusky z kola létaly (jak jsem četla i u jiných farmářů ) a pokud nám RT chtělo udělat radost, mohli by to štědré kolo nechat tak :p teď počkám na slevy a jdu na okrasné stromky ;)



     
    Naposledy upraveno: 16/9/23
  16. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    jó, tak to já akci ještě hotovou nemám... a to jsem měla kupodivu v terénu občas čas, takže jsem třeba sklidila i 2x přes den, když se zadařilo tak 3x. Ale KŠ je škrt a vytočila jsem si jen 1x +1 z pole při sklizni do stodoly na 6 hodin... a světe div se, bylo to ve 21 hod. Takže jsem ještě 1x pohnojila, a pak už jsem odpadla do postele. Ráno budík do práce. Tím chci napsat, že jsem bohužel úspěšné zatočení KŠ téměř nevyužila...
    Jdu si ještě zatočit teď. Třeba uspíším dopěstování akčního kvítí.
    Na dokončení akce potřebuji: 122 akčního kvítí + 15 misek (a tam zase akční kvítí 2.250 a padající kaštany 150, ale těch už 139 kousků mám),
    takže mezisoučet mi dal jasný pokyn: pěstuj a pěstuj...

    Časomíra do konce akce 85 hodin

    EDIT:
    Škrt KŠ povolilo. Opět +1 z pole při sklizni do stodoly na 6 hodin :D
     
  17. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Ráno hotovo . super akce !:D
     
  18. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    bezevšeho,budu ráda pak se ozvi.Mám jich 51ks
     
  19. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Ráno akce hotová, jupíííí ;):D
     
  20. GreenShadows

    GreenShadows Pisálek fóra

    Dá se to vůbec stihnout? :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.