Proměnlivé listí (13.9. - 19.9.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    U mě: 5 851 akční a 474 padátek. Umleto nemám zatím nic.
    KŠ bylo na nějaké skvělé bonusy lakomé.
    Přeji pěkný den.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo i na vedlejší farmě ;)
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Dobré ráno,ja hotovo ešte nemám,dnes som zase pretočil 130 lístkov a koleso si ide svoju ligu. -.- Už začínam podozrievať to opité prasa na traktore,že mi to naschvál roztáča pomaly!
     
  4. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]
    Dobré ráno, tak i já se řadím k hotovsonům ;). Akce dobrá, na pohodu. Všem rychlíkům gratuluji a těm, co pěstují přeji hodně úspěchů k zakončení ;). Hezký čtvrtek všem :)
     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásné ranko, zvířátka na farmě si užívají barevného podzimu a u nás od včerejšího večera leje, ptáčci lítají do krmítka jak o život, veverka maká v lískách déšť/nedéšť a tvoří si zásoby na zimu (a nebo sadí oříšky :D), všude šedivo a pošmourno, zkrátka ideální čas zapálit svíčky, dát si lahodný teplý drink, zalézt si pod deku s dobrou knížkou a přečkat tak, až deštík provede svou práci, spláchne prach, zaleje zeleň a znovu přijde babí léto :)
    [​IMG]

    Velká gratulace těm, co už mají splněno a ostatním, ať se brzy taky zadaří :)
    Úspěšný, pohodový den přeji všem ;)
     
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dnes mi začala dovolenka a frčím skontrolovať manžela do kúpeľov ;)xD Ks vedelo že nebudem mať čas a tak mi nadelilo 100% ;):p Už len posledná otočka a bude hotovo,keby som večer nezaspala u Tv,tak by som už bola tam kde sú rychlici, posielam gratulku ;)
     
  7. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkné odpoledne všem, dnes bude pokořen můj osobní rekord - mít akci hotovou druhý den. Včera odpoledne jsem párkrát otočila šafrán (kvůli padátkům a také s tím sfoukla i recyklaci), dopoledne protočila 140 PL - výsledek 4x +1 na pole a 2x 100% do stodoly (Jacky ani bonusy kvůli jednomu políčku nebudu utrácet). Teď ještě asi 2 sklizně na polopolích a finito.
     
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    [​IMG]
    Akce celkem na pohodu...
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak ještě jedna sklizeň na velkých polích a finíto. Včera odpoledne vehikl vydal 100%, přidala jsem z vlastních zásob rostlinný bonus do zlata. Na dvě sklizně vyšel řádek Faraonových bylinek místo vánočky, pak jsem sklidila ráno před odchodem do práce (cca 3.30), v práci o svačině, po příchodu domů (na pohopolích s SH a vrtulkama, 53 rostlinek z jednoho), pak jedna sklizeň na pidi s SH a vrtulkama do konce stoprocentního bonusu, teď čekám na ta velká pole. Pak ještě využiju 100% zlatý bonus na nějakou krátkodobou rostlinku, kterou mi žere zvěř...
    Gratuluji tradičně rychlíkům a těm, co se plahočí na polích, držím pěsti pro štěstí, ať to stihnou :)

    EDIT: ha, zrada, nezkontrolovala jsem pajdátka, ještě mi na pár mletí chybí. Žádnou šlechtěnou okamžitou kytku do skleníku rvát nemusím, mám tam trvale laskavec, ale ve zlatém slotu trůní místo vánočky ten rostlinný bonus... To dopadá i z těch ostatních plevelů, co zaseju ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/9/23
  10. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem tak se můžu přidat taky k těm co mají hotovo protočila jsem asi 150 PL lístku a kolo bylo skoupé to už je kolikátou akci dalo 3x plus 1 na 6 hodin i to bylo milé a pomohlo to ,při rozpěstování jsem použila zuzanku a SH.Jinak kolo u mně už delší dobu stávkuje co se týká bonusů.Přeji hezký večer .
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem to také dorazil.Tentokrát s 100 % bonusem do diamantu a zlata,nějaká ta vrtule a kapku SH. Prostě ,jak tady všichni píšou, akce na pohodu!:wuerg::cry:xD
    Někdy si tak připadám,že asi hraji jinou hru!:cry:
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No byla, kolo jsi pokoušel? Já jen že jsi třeba nešel, alespoň podle toho co jiní píšou, tomu štěstíčku trochu naproti. ;) Když mě předevčera Danka navnadila a na první pokus vytočila zbytečných 200,tak jsem to zkusila i včera. A zase, 2O pokusů a k tomu ještě nějaký +1. Nevzpomínám si, že by někdy bylo kolo tak vstřícné. Pokud by měla být kompenzace za problémy ve hře, že místo pár zbytných věcí trošku uvolní kolo, nebyla bych proti.:)
    [​IMG]
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No a je to :D Čeká mě pracovní víkend, tak jsem musela pohnout kostrou ;)
    hotovo.png
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je vidět,že jsme rychle zapomněli na doby minulé.Kdysi by tahleta akce byla skoro nesplnitelná bez prostojů.Moc dobře si pamatuju,kdy pro mně tahle "lehká" akce končívala!:wuerg:
    Teď to fakt byla brnkačka.Použito pár set zuzany,SH něco mezi 1000- 2000 kusy Kdo by to počtítal při tom množství ve stodole!:cry: Myslím si,že by nám tuhle akci,při stejných parametrech,měli vrznout na spešl plochu! Pak by se teprv ukázalo,jak je akce napohodu!:cry:
     
  15. ROBCAFARMAR

    ROBCAFARMAR Zelenáč fóra

    Je nějak možné obejít první úkol(600x hruška), tak abych mohl pokračovat dál? hrušek mi chybí zhruba 500 a dost pochybuju že to do pád dnů doženu.

    předem díky za odpověď.
     
  16. MarianoGirl2

    MarianoGirl2 Pisálek fóra

    ROBCAFARMAR, jedine nakúpiť na trhu alebo nakúpiť kopec hruškových stromov, vysadiť ich na hlavnú lúku, a používať vrtuľky a hnojivo na zrýchlenie. A podľa grajciarového konta/počtu stromov prepočítať, či sa ti to oplatí a či to stíhaš :)

    Presne toto som musela urobiť ja. Hrám len dva mesiace, grajciare som pomíňala, a zďaleka nemám také zásoby, aby toto bola len zanedbateľná položka, ktorú kedykoľvek môžem vytiahnuť zo stodoly.
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som využila čas keď ma manžel procedúry a obehla som farmy pri kávičke a cigaretke ;):pxD akciu mám hotovú :)bosorka ešte maká, uvidíme kam sa doplazi xD poobede ideme na túru :music: pekný deň prajem.
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Výpliv , díky vytočených 100%, se už také blíží k cíli, ale já mám před sebou cca 5 sklizní. KŠ jsem už raději nechala odpočívat, zdá se mně, že mu dělá radost plnit moji stodolu mlékárnou, střižnou a červeným kurníkem. Nevadí, není tak dlouho, kdy ten poslední jednomu farmáři udělal radost a já se zbavila cca 50 ks.
    Přeji všem krásný, slunečný den, nevím, kde zůstal předpovídaný déšť, tady spadlo pár kapek a o ochlazení se také zatím nekonalo.
     
  19. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Hotovo, řádek už je na svém místě. Pohodová a pěkná akcička. :)
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Zatím takto ;)
    [​IMG]
    Bez bonusů a urychlovadel, se ke zdárnému konci dohrabu v neděli :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.