Prohlídka podvodního města (6.2. - 12.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    scorpius50 pozri prispevok od Skali c.69,tam je to pekne vysvetlene kde zmizli zraloky ;)
    zlate banany -pozri dake ulohy,nieco tam urcite najdes ;)
    a slachtencov ziskas pri bb ;);)
     
  2. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tyhle šlechtící akce mám ráda.Taky se těším.Snad vydržím do BB.Žraloků mám 1601 a SK 3208 a pořád melu další.
     
  3. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Žraloky jsem si vychoval a aspoň ted budou dobrý taková oddechovka.
     
  4. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Připojuju se k jana563,žraloků mám asi 1200,to by mělo stačit snad a ještě nějaký budou ;)
     
  5. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Žraloky jsem aktivovala a ve velké vyhodila na plochu už když se zveřejnil kalendář na únor, takže těch mám již zásobu celkem dostatečnou ( nějaké jsem měla ještě dokud byli žraloci speciální výběh) , co mně ale zaskočilo jsou členovci - já vím mělo mně to napadnout, ale prostě ty včely a motýly nijak moc nevyužívám takže ve stodole jich je pomálu - ke všemu mi došlo krmivo pro včely takže až umelu tak zítra vyhodím včely přes 2 plochy a snad to stihnu i pošlechtit , kupovat na trhu nebudu
     
    evainfo, burds a -migos- tohle ocenili.
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já mám všeho snad dost, ale mám zase strach, že mi nepůjde sklízet to šlechtění, už přes dvě akce s tím mám problém, jinak jde vše docela dobře, občas se mi ale začíná i sekat nebe, a to počítač průběžně čistím, budu ráda, když půjde vše hladce, přeji všem veliké přeskoky při BB, žraloků mám 1573,ryb 5032,včel 3021,motýlů 2418, a na plochách se to včelami, rybami a žraloky jen hemží.
     
  7. Podrazec

    Podrazec Rádoby autor

    kdo bojuje o kazdej banan .. je mozny ze 20 bananu nebude stacit .. pokud mate v pate mistnosti neodemceny vsechny slony tak jak ja :) pokud teda zraloci budou az za slonama :)
     
  8. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    budou odznaky vypádávat z každého šlechtění po jednom nebo občas
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 - ahoj, počkej si pár minut na začátek a uvidíš sám :)
    V předchozích podobných akcích vypadávalo z každého chovu.

    Edit: příslušná odznak vypadává z každého chovu (vyzkoušeni zatím členovci a savci)
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Sochu k aktivaci chovu žraloků v 5. místnosti lze odemknout, i když přeskočíte dvě předchozí sochy (startovací balíček pro chov slonů a chov slonů - dárek )

    odemčeno.png
     
    Naposledy upraveno: 6/2/20
    -migos- a modro.ocko22 tohle ocenili.
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak hotovo, párkrát vypadly odznaky 2
    Edit: Upřesňuji: pouze při šlechtění žraloků vypadl vždy odznak ryby + sem tam pro savce a členovce.
     
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Takové akce mám moc ráda, řádek je v nebi, ale aktivní bude až ráno, abych ho využila.
    Na plnění akce nepadl ani jeden šlechtěnec - prostě super.
    Tak ať se všem daří a pokud možno co největší přeskoky.
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    Se zásobami žraloků a dalších (zejména Baha) zvířat to šlo i bez použití šlechtěnců (chobotnice, krabi, včely, pásovci a tak).
    Jdu se podívat, co jsem dostal a co to provedlo s probíhající Sezónou... :D

    Edit: Tak mi chybí už jen 48 sezónních bodů... no to by bylo, aby to (zítra) nebylo! xD
     
    Naposledy upraveno: 6/2/20
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    I když jsem si vše otevřela za zlaté banány ;), tak nešlechtím a akci nejedu. Určitě růžové žraloky získám i jinde a laciněji, raději šetřím SK a zvířátka
     
    maribeja a vladca tohle ocenili.
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    tuto akci miluju:inlove:docela se daří i přeskoky
    zde
    tady a tady
     
  15. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :) [​IMG]
    a este sa pochvalim ,som spokojna aj so slachtenim zralokov
    [​IMG]
    este nieco poslachtim a padla
    nech sa aj vam dari ,zelam vela uspechov ;)
     
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Hotovo. Ani to nebolelo. Všeho ještě zbylo dost.:p;)
    Všem držím palce.:)
     
  17. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    stala se mi neskutečná věc - ze šlechtění základních žraloků mám i toho nejvyššího,
    něco takového jsem tu ještě nikdy neměla
     
  18. vladca

    vladca Stará škola

    ja mám zatiaľ len motýliky na pochválenie ...
    [​IMG]

    a idem poodkrývať žraloky
    EDIT: u žralokov sa žiadny zázrak nekonal .. zopár škvrnitých je u mňa maximum :sleepy:
    tak isto ani slony sa nepochlapili ... no čo už, aspoň ten virtuálny motýľ ma potešil
     
    Naposledy upraveno: 6/2/20
  19. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Tak mám hotovo.Vyskočili mě 4 kladivouni.Výš už to nešlo.Šlechtila bych furt,kdyby to šlo.:);)
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Mal som dodať článkonožce: [​IMG] Tak to sa na to pozriem,ako rýchlo na tých dlhých nohách uteká slimák!!!:DxDxD;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.