Prohlídka podvodního města (6.2. - 12.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Opäť animácie nádherné
     
    kiki2305, Pitrýsek47 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  2. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Akce dokončena :) Moje první úspěšně zvládnutá šlechtící akce a 7. řádek na magickém stonku :)
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Akce dobrá, ale trvá dlouho, jen tak pro nás, kteří ji zmákli za pár hodin mohl být přidán ještě nějaký bonus, klidně bych se potápěl dál ,-)))

    Edit: DANKA, taky jsem šlechtil žraloky, po splnění akce, a co s těmi odznaky, které lze pořád získat v tulidomku? vím, promění se v cosi, ale mohly být využity jinak. Zbytečně dlouhá akce.
     
    Naposledy upraveno: 12/2/20
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Pitrýsek47, moja reč, a nielen pri šľachtení;)

    u mňa žraloky vyzerajú na vymretie, a toho posledného Megalodona som nechytila..

    [​IMG]

    prešľachtila som nejaké to SK
    [​IMG]

    s parfémami deluxe sa mi darilo tak nejak podobne aj pri vysokých šľachtencoch, mixoch, jednom druhu, tentokrát mi to nevychádzalo..
    [​IMG]

    ale aj tak fajn, verím, že suseda sa má lepšie:p, ja tie moje hodím do Haly a ona mi pošle najnovšiu výrobňu8):inlove:;)
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    ... ona mi pošle najnovšiu výrobňu

    Danka
    stačí naznačit.... ten fígl jsem přece na Tebe použila při předminulém OD u mravenců, i krmivo jsem si předem připravila. xD:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 13/2/20
    DANKA722 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.