Procházka do nebe (5.7. - 11.7.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    žufánek jakmile budeme mít o této záležitosti více informací, tak se je dozvíte v oficiálním oznámení. Vystupovat na herním fóru pod více identitami je dle pravidel zakázáno, proto zde prosím piš jen z jednoho účtu.

    mariejosefa prodloužení se v časomíře projeví během několika hodin.

    EDIT: Prodloužení akce je již zahrnuto v časomíře.
     
    Naposledy upraveno: 11/7/23
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak jsem to zvládla i bez prodloužení ale tolik SH jsem asi za celou dobu hraní-cca 10 roků- nepoužila;):mad::p
     
  3. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Tak to si fakt dělají srandu. Člověk finišuje jako pitomec s použitím SH a oni to prodloužej. Když jsem koukala na časomíru, čas prodloužený nebyl. Absolutní propadák.
     
    anajavonuj, dasa1143 a tony13257 tohle ocenili.
  4. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Dob- děkuji mnohokrát za upozornění, toto jsem nevěděla, ale jsem důchodkyně a je mi 81 let, žiji pouze z důchodu a vydané peníze musím zase na něčem jiném ušetřit, tak se mi nedivte, že jsem se docela dnes rozčílila, že mi bylo odebráno něco, za co jsem nemohla a že chci vrátit co mi patří, přeji hezký den a nezlobte se!
     
  5. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Točí se mi kytka, nemohu vybrat odměny za hvězd.mince. Fakt skvělé, nejdříve neustále točit dlouhé kytky, abych měla padátka , pak se nemohu přihlásit, dopoledne dodělám akci a od té doby se snažím vyrazit z akce nějaké ty odměny za mince. zkouším to ze dvou PC a ...
     
    moncicak7070 a Kudrnová tohle ocenili.
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    eleanorelik1 napiš na herní podporu, aby tvůj problém s akčním obchodem mohli vyřešit.
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Děkuji, Dobe. V tuhle chvíli už na to házím bobana. Jsem přišla z práce umořená a už nemám chuť se touto akcí zabývat...
     
    moncicak7070, -Jara05- a Dob tohle ocenili.
  8. Kudrnová

    Kudrnová Perspektivní autor

    Já děkuji za prodloužení akce, ráno snad dodělám. Už se mi opět točí kytka. Aspoň že jsem stihla vybrat z obchodu to nejhlavnější ;)
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som to zmakla,niečo som vyzovala navyše aj keď sme boli cez víkend na Morave :oops: bosorka64 ma stonku,no chýba jej posledna dekorka,keby sa to pred koncom nepototo tak by došla až na koniec . Predĺženie o dnešné doobedie bolo málo.:cry: Na mobile by som to nedala:(
     
  10. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Akce hotová, měla jsem to tipťop. Dekorky šly prozatím na plochu, tam dávají dohromady asi 10x více BZ, než stonek. Děkuji za prodloužení akce i za bonusový kód, poslední dobou jsou ty bonusové kódy moc pěkné
     
  11. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Ach jo, zase jsem to popletla a s posunem další akce na 16 h jsem myslela, že končí i tato... Chybí mi poslední dekorace... 9 růžových krabic :(
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    tak bohužel tentokrát jsem po dlouhé době akci nedala :-(
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.