Procházka do nebe (5.7. - 11.7.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    janaj-taky mě to blbne,je to nahlášené je to u nich
     
  2. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Jj jak jsem napsala, viděla jsem to na fóru
     
  3. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    už mi vypršely všechny bonusy a stále se nedá přihlásit :-(
     
    k.vitek, INČUČUNA1959 a tony13257 tohle ocenili.
  4. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  5. vojtikp

    vojtikp Pisálek fóra

    mi nejde otevřít dnešní okno kalendáře
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  6. milteska

    milteska Expert fóra

    nejde a nejde. Nesklidíme a nezasejeme.........a to mi bude chybět
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  7. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    vie niekto, či to pôjde ešte dnes? Ráno vstávam skoro do práce, cez deň som si zasadila dlhodobku so superhnojivom, mala som zberať pred 2 hodinami vyrátané s tým, čo posadím na noc, aby som ráno pred odchodom pozberala. Takto akciu nestihnem spraviť, darmo sa predĺži čas do rána(myslím si), keď v noci k farme nevstávam :-(
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Vzdávám to. Po hodině pokusů jsem se sice na farmu dostala, ale nešlo nikam přejít, stále mě to drželo na mapě. Pak jsem se zase přes půl hodiny nemohla na farmu dostat (chyba 504, pak 502 a bílá stránka). Teď jsem se dostala jen na stránku s velmi uběhanými ovečkami, stále 45% a ty ovčí chudinky už mají ušoupaná kopýtka. Sousedům se moc omlouvám, dárky dnes nemám šanci poslat.
     
    INČUČUNA1959 a ldivacka tohle ocenili.
  9. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Hurá, konečně se mi povedlo přihlásit se na fórum. Bude prosím akce prodloužena?
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  10. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Prihlásiť sa mi podarí, no hneď to zase vypadne!!!
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  11. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak na farmu jsem se dostala,kombajn nefunguje,točí se kytka a i když se točí zvířátka ručně nakrmit jdou.A přejít z plochy na plochu jde také,Jak je vidět tak na tom opravdu pracují,snaží se.:))

    Tak přejít na plochu už mi také nejde,ale zvířata jsem nakrmila,zkontrolovala a krmení mají i vodu a tak to mi zatím stačí
     
    INČUČUNA1959 a moncicak7070 tohle ocenili.
  12. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    já mám chybu 502
    píše to -
    502 Špatná brána
    nginx
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  13. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    povedlo se mi přihlásit,spolklo kupon na kombajn a dál nic :-(
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  14. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak jsem se zkusila odhlásit,ze zvědavosti a už mi nejde se přihlásit:cry:
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  15. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Snahu na opravu si představuji úplně jinak! Moje snaha přijde v niveč.Jde mě sklidit a zasadt,ručně,jen HL a dál mě to nepustí.Na DL mám zasazeno s kapkami a ty mě propadnou.
     
    INČUČUNA1959 a tony13257 tohle ocenili.
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak taskhle akci nedodelam jdu spat hodinu tady delám ....jak to napsat slušně ...nazdar
     
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :eek: ach jo, tak jsem si dnešní večer vyhradila pro farmu a tůdle, nejede to, snad bude akce prodloužena, mám namleto asi 40 pokusů a nevím jak bych to zítra zvládla, zrovna zítra mám řadu věcí, co nejde zrušit
     
  18. jar*lad

    jar*lad Pisálek fóra

    Tak vám děkuji za nemožnost opět sebrat ani kalendář, ani sebrat denní bambuli a o přesazení ani nemluvím, jsem zvědavá, když nebyla možnost kvůli nefunkčnosti farmy vše sebrat a přesadit, tak jestli nám to udělají jako sebrané, činnost a hraní farmy je čím dál tím horší, pokud RT chce od hráčů peníze, tak by se měla snažit, aby byla hra funkční, moc vám děkuji za neúspěch a dobrou noc
     
  19. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    škoda, nepodařilo se hru načíst, takže na noc nemám zasazeno a padátka nebudou. Ještě mi jich chybí dost k dokončení hry, chjo.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  20. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    1:30 hodin zprovozněno :oops:
     
    INČUČUNA1959 a janar53 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.