Procházka do nebe (5.7. - 11.7.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Akci jsem odpískal už včera, kdy mi došlo že nemám šanci asi ani na Piccolo, takže se ani nebudu dál snažit.
    Bonusy nemám jak získat, kolo mi prostě nepřeje a abych něco kupoval, to určitě ne.
    Posledních pár akcí je už ta hrana kdy jsou jen tak tak splnitelné i pro lidi na vyšších levlech.
    Nedokážu si představit ty otrávený lidi pod levl třeba 50, kdy pochybuju že bez sypání peněz splnili jedinou akci, která byla za poslední řekněme půl rok.
     
  2. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak mám 2265 bodů myslím že to stihnu,,akční pěstuju jen na divoké louce na hlavní sázím jiné kvůli padátkům,u mě pšenice dvouzrnka kolik políček -tolik padátek akurát jí nemám vyšlechtěnou ale 2x sklízím za den,akčního mám 3500 kusů na skladě asi to bude stačit
     
  3. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Mně KŠ taky nepřeje... Holt jsem využila hodně šetřený bonus 100% do diamantového slotu. A vysadila jsem pohoda-pole a 44 ks SH na plochu ještě zvládám. Moc SH našetřeno nemám. Ale ony zas z něčeho vypadnou.
    Včera jsem Hlavní louku přebudovala na 1x1 a vysela dlouhodobou kytku, aby mi trochu víc padaly Růžové krabice...

    Aktuální stav 1.445 bodů.

    Časomíra do konce akce 83 hod.
     
  4. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    ja si torty odfotím na mobil a podľa toho ukladám, stíha sa to v pohode :)
     
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Mě by zajímalo jak je to stou urovní jestli to dobře chápu, tak od 14 úrovně bych měla dostávat 20 hv. mincí, nevím kdy ta 14 úroveň začíná, ale jsem skoro na konci a mám stále 10 hv mincí mám 2790. mohla jsem být už včera hotovo, ale chyběli padátka, tak jsem čekala s okamžitou sklizní až na dnešek kvůli recyklaci.
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    .macca. 14. úroveň následuje až po dokončení celé akce. Větší přínos mincí je tedy z her, které odehraješ navíc.
     
  7. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Dob díky už jsem to dokončila a polední hry bylo za 20.
     
  8. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Focení je super ,jde to jak po másle , ale horší jsou padátka , to mohli klidně nechat dortíky na jedné ploše , ale to by nebyla hra , abychom nemuseli počítat co z čeho vypadne .No uvidíme ještě nějaký čas je , kolik toho napadá .
     
  9. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Uf:oops:tak už také hotovo a poslední sadba a finito a jde se jen pěstovat,dál už mě to nebaví;)je mi horko
     
  10. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak se musím pochlubit jaká jsem to trubka :(, asi už mám nějaký úpal či co. Po dokončení akce jsem si nadávala jak hoooodně jsem přepěstovala akční a teď, když u kávy pročítám diskuzi, zjistím, že můžu dorty skládat dál. Tak poskládáno dalších 11 dortových krabic a do konce ještě dopadají padátka na poslední tři....... To je tak, když někdo nečte řádně popis úkolu ;)
     
  11. katerina.viktorie

    katerina.viktorie Pisálek fóra

    [​IMG]
    Ahoj, už poněkolikáté se mi stalo že mi dorty "přeskočily" .. takže jsem třeba neudělala základ...
    Nevíte někdo co s tím?
    (nevím jak sem vložit obrázek.. :-()
    [​IMG]
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    katerina.viktorie - ahoj, na vině může být třeba i nestabilní internetové připojení... těžko říct...

    Co se týče vkládání obrázků - screen si uložíš ve svém PC. Pak ho musíš nahrát na veřejné úložiště a odtamtud si zkopírovat nejlépe přímý odkaz, který pak vložíš na fórum.
    Mrkni třeba sem (klik), najdeš tam návod, jak na to ;)
     
    -Jara05-, moncicak7070 a pezt tohle ocenili.
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem se dostala na farmu až dnes, tak pro mně ta akce už nemá cenu, kdo ji dělá, ať se zdaří.
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Stonek je funkční ,něco ještě vyberu za mince a dám si oddych.V tom vedru se snad ani nic jiného dělat nedá;)
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    K dokončení mi chybí dvanáctkrát nazdobit dorty. Včera i dnes jsem si nějaká pajdátka pořídila s okamžitým šafránem, ovšem už musím kapky šetřit na následující víkend. Takže na hlavní zraje dlouhodobka, na divošce zatím pidi s akční a kapkama (s bonusy ve slotech), pak za chvíli a zas ráno půjdou do procesu pohopole. Nějak to dopěstovat a dolovit musím :)
     
    Naposledy upraveno: 8/7/23
  16. Kalein77

    Kalein77 Pisálek fóra

    mrzí mě, že nejde akce bez SH a okamžitých rostlin dokončit.. nebo nákupu za peníze.. :( a padátka vůbec nepadají.. :( pěstuju, jak divej, ale padátek je potřeba až moc.. :/
    nechápu, jak někdo může mít dokončeno pomalu ten den, co akce začne...

    a jelikož jsem relativně nováček, tak prostě bez šance.. Ani ještě nemám ve skleníku žádnou okamžitou rostlinu.. Karafiát zkoumám už 2 týdny a bonus ne a ne příjít.. :/
     
  17. Mavi.U.

    Mavi.U. Zelenáč fóra

    Zdravím všechny...já rostliny mám dost,ale mám hrozně málo padatek abych stavěla dorty...vůbec nevím co pěstovat aby mi padaly :-(((
     
    evainfo, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Jde mi to pomalu, ale s foťákem dobře
    [​IMG]
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tentokrát nejsem mezi medailisty...
    [​IMG]
    ...aspoň jsem ale ušetřil něco málo SH.

    Už delší dobu jedu akční jen na vedlejší louce (tam jsou padátka jen ze stromů), zatímco hlavní louku mám vyhrazenu na vyšlechtěnou Chryzantému (zkrácení růstu o 20% a o 4,5%, zvýšení efektivity vody o 12%,). Když mám aktivovaný květinový řádek, zdroj a elixír života, tak mi to s vodou a hnojem dozraje místo 22:30 za 9:48... A to mám ještě možnost využít dekoraci Zdravíčko!, která to umí také zkrátit dobu růstu rostlin (o dalších 5%). To potom trvá dozrání Chryzantémy 9:19.
    A společně se 4 Johny Citróny na Hlavní louce mám pravidelný přísun 198 padátek z každé takové sklizně Chryzantémy.
    Všem přeji úspěšné dokončení akce!
     
  20. Mavi.U.

    Mavi.U. Zelenáč fóra

    Já to nechápu jak to muže udělat...já nemuzu kvůli padatkum :(:(jsem teprve na 540 :oops::oops:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.