Procházka do nebe (29.6. - 5.7.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Evelina.

  Evelina. Pisálek fóra

  Jde Vám v klientovi zdobení dortů, u mě se točí kytka
   
  babina51 tohle ocenil(a).
 2. fany2020

  fany2020 Veterán fóra

  Ahojky, tak tentokrát mně padátka nepadají a tím pádem akci nedodělám, neb mi chybí sestavit ještě 19x dortíky, těch prvních 5 jsem totálně zazdila i s foťákem, nestihla jsem je včas dodělat a tak přišla minimálně o 250 bodů, nedá se nic dělat, je to moje nešikovnost a navíc jsem včera téměř celý den mimo internet, jinak všem, kdo má hotovo, veliká gratulace.
   
 3. Madulka_cz

  Madulka_cz Vévoda fóra

  Ahoj, tak jsem s akcí hotová. Nejprve jsem pěstovala na 2 plochách a když jsem zjistila, že poměr akční a krabice je místo poměru nepoměr, o_O na hlavní jsem dávala dlouhodobky. Občas si dopomohla se SH. Ale je hotovo.
  Dokonce se mi zadařilo udělat nastejno obě akce. Jsem to "šikulka" xDxDxD

  Pěkné odpo přeji.;)
   
 4. berkaKolchoznice

  berkaKolchoznice Vévoda fóra

  Hotovo ještě nemám,ale já jsem hotová z toho,že druhá Pikolína vykouzlila floreňák ...a pak,že nerostou ;)
   
 5. hokus002

  hokus002 Pisálek fóra

  Tak a nic :cry::cry::cry:
  Jdu hledat provaz a oběsit se do rybníka :mad:
  Vnuk nepřijede, onemocnělo jim miminko a tak raději zůstal doma.
  Když se daří tak se daří.
  Jdu pohledat papír a tužku a něco snad udělám. :music:
  Hezký zbytek neděle.......
   
 6. Ciri13

  Ciri13 Vévoda fóra

  Do konce mi chybí pět her. Stojím na padátkách. Nechci plýtvat SH. Ale zítra by mělo být hotovo. Musí. V úterý brzy ráno zvedáme krovky a hurá na dovolenou. Pak už na minihry nebude čas.
  Při zdobení používám doporučovaný postup. Znovu díky za návod.
   
 7. PampusikLenusik

  PampusikLenusik Stálice fóra

  oficialne prehlasujem, ze hra je pre mna nehratelna bez pc mysky :D :D ntb mam, no mys ostala doma, tak koncim pre dnesok. dlhodobka sa vypestuje rano, pomordujem sa a zasadim dalsiu :) kupony na pomocnikov si musim setrit, takze ich uz nemozem vyuzivat. snad dopadaju padatka za tie skoro dva dni :) potrebujem padatka este na 28 hier, takze to bude velmi tesne...
   
 8. INČUČUNA1959

  INČUČUNA1959 Obyvatel fóra

  Hrávala jsem tuto hru ve dvou. To už nemám šanci. Tak fungovala tužka a papír. Já myslím, že je zkrácený čas. Akci určitě nestihnu. Stává se to málokdy, ale nevadí. Přes letní měsíce mám méně času. Tak se to někde odrazit musí. Všem co akci dodělají velká gratulace.
   
 9. MilcaC

  MilcaC Pisálek fóra

  Taky se mi točí kytka .... škoda ... ví někdo, co s tím? (vyčištěno mám, restartováno, vyzkoušeny 2 různé prohlížeče). Jestli to nebude tím, že mám odehráno 50 her, třeba je to maximum, akorát že mě to nenechá vybrat ani odměny z obchodu
   
 10. -Jara05-

  -Jara05- Dozorce fóra

  Akce je hotová, ale ještě jsem zasela - nevadí nějaké odměny za moji nepozornost budou.
  Já se spoléhám pouze na papír a tužku, moderní technika mně nejde - nebo, že bych se málo snažila?
  Kdo finišují - ať se daří a všem pěkný nový týden!!
   
 11. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Orákulum fóra

  Zdravím a klobouk dolů před všemi, kdo stíhají s papírem a tužkou. Dva dorty ano (rychlostí blesku), třetí někdy zapamatuji, ale čas je zkrácený oproti dřívějšku, to jsem zapsal a ještě chvíli lelkoval než jsem mohl skládat.

  Přešla mě chuť na dorty, navíc krabic málo, dají se popohnat, ale tři akce najednou absolutně nevyvážené pro člověka, který nechce být homotechnicus a roboticus. Tak se holt do nebe neprojdu.
  :D
   
  Naposledy upraveno: 4/7/22
 12. Dave Lister

  Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


  Ahoj MilcaC, s tímto se prosím obrať na herní podporu.

  >>Jak kontaktovat herní podporu<<


  Ať vás síla provází na všech cestách
   
  INČUČUNA1959, babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
 13. 14087

  14087 Analytik fóra

  Řádek je doma, ale byl to porod teda :D
  [​IMG]
  [​IMG]
  Ani jsem nezaregistrovala nějakou vycházku na pevninu :D hah.. tak že o tu jsem přišla, čekají mě ještě dva pracovní víkendy za sebou, tak budu mít asi omezenou všímavost farmy.
   
 14. .macca.

  .macca. Baron fóra

  Vždycky jsem skládala dorty přes malování, tentokrát jsem to zkusila přes výstřižky, řekla bych že to je lepší, rychlejší ale tam mi to občas blbne, tak asi příště zůstanu u toho malování. Nevím proč se mi toto děje.

  [​IMG]
   
 15. Lenka123

  Lenka123 Stálice fóra

  Vždycky jsem skládala dorty jen s papírem a tužkou. Letos je čas určitě zkrácený, nedá se to stihnout. S moderní technikou nejsem kamarád tak že po dlouhé době akci nedodělám. A ještě jsou i padátka v nepoměru utažená. Končím, mějte krásný den.
   
 16. babina51

  babina51 Baron fóra

  Díky všem za pomoc jak na výstřižky.Nakonec jsem vše zvládla poskládat,jen ty padavčata daly trochu víc zabrat.
  FA236....BAHA600
   
 17. papulice

  papulice Baron fóra

  ahoj blížím se ke konci a za minihru bych měla dostat 20 mincí,jenže mi to dává pořád jen 10 i když je hra úspěšná,neví někdo co s tím...děkuji za radu
   
  babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
 18. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Ahoj, papulice. 20 mincí je až od úrovně 14, tedy po splnění celé základní hry - získání 2775 bodů. Za každou úspěšnou hru navíc už dostaneš 20 hvězdiček, za neúspěšnou 10.

  EDIT: zatím takto, ještě bych chtěla ty bedny s bonusy, kupony padají z Vehiklu, bedna s romantikou II nenabízí žádné divy, které by se nedaly získat jinde, PL taky splaším z kola neštěstí i z jiných beden, nářadí mám kotel. :sleepy:

  [​IMG]
  EDIT2: ještě bych chtěla opravit raddre, ohledně Malování. Nemusí se nic mazat, další vložený obrázek překryje ten původní, opravdu není potřeba se zbytečně zdržovat :)
   
  Naposledy upraveno: 4/7/22
 19. Richards76

  Richards76 Aktivní autor

  Ahojte, počet toriet ktoré mam vyskladať mi vyskočí náhodne? Odohral som 2 hry a obidve po jednej torte. Ďakujem za rady.

  Edit: už som na to prišiel, postupom na osi odmien :)
   
  Naposledy upraveno: 4/7/22
 20. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Richards76, máš to v FAQ. Začínáš s jednou tortou, pak dvě a durch und durch se pokračuje se třemi. ;) Pokud jsi měl dvakrát jednu, napiš na podporu, pokud jsi tedy v té první nezískal potřebných 35 bodů. Pak máš zase jen jednu tortu.
  [​IMG]
   
  Naposledy upraveno: 4/7/22