Probuzení (23.10 - 31.10.2019) Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vladca

    vladca Stará škola

    včera večer som rozpestoval muchotrávku, a keďže som mal bonus 100% tak som na noc hodil pohopolia ... FAQ mi vôbec nešiel do hlavy, letmo som ho preletel 2x a išiel som do postele vyležať tú mrchu nádchu, vravím si ráno sa prebudím bude mi lepšie a pustím sa do toho.
    Tak to je teda prebudenie ... doslova. Zisťujem že treba asi milión fľašiek (zatiaľ padlo 218 ), aby som mohol zahrať kocky treba dodať chrličom po 5 mlynských (ak to dobre chápem) + prostrednému ešte čosi ... tak to rovno balím a idem si znovu ľahnúť do postele ...
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mno, žádná hitparáda ,-))
    Zvýšit padání z polí nebo snížit množství lahviček (prázdných) ve mlýně. Rád bych si zahrál kostky i pexeso ,-))) zatím se na mě chrliči jen škodolibě šklebí.
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    To je možná pravda, na druhou stranu jsem ale myslela, že i proto byla zavedená speciální plocha, kde jsou síly zcela vyrovnané.

    Já s akcí končím. Na začátku jsem měla na hřbitově hlavně chapadlové stromy a temné jabloně a jako doplnění k nim ponurý květ, nic delšího není. Teď po třetí sklizni mám 179 lahviček. Dle FAQ je nastavena pravděpodobnost vypadávání na "vysoká" (upřímně řečeno to vzbuzuje jistou nervozitu, že někdy bude nastavena pravděpodobnost vypadávání na "střední" nebo dokonce "nízká").o_O
    No nic, mochomůrku ještě sklidím, když to vyjde, pinknu symbolicky jednu minihru a vrátím se ke svému úkolu Pracovití motýli. Ne tedy, že bych očekávala nějaký přívalový déšť SH, ale víte, jak to říkala babička Barunce o tom pírku... sejde se jedno k druhému, bude jich víc... ;)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    O včera teda zatím 358 lahví.Naposledy ze dvou ploch černé netopýří květiny 60 ks.
    Sem zvědavej,komu se podaří kompletně vybílit celej krám!?!o_O
     
  5. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    Copak básník myslel tím, že pravděpodobnost vypadávání je vysoká??? To, že mi ze dvou polí vypadne pouhých 49 flaštiček, což není ani na jedno mletí
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké probuzení všem :) tak já už probudila Bořka, ale na hru si zatím počkám. Z plného arboreta krvavého dubu ani jedna flaštička, ze dvou zvěřinců 5, z nejdelších rostlinek taky nic moc, SH jsem dala jen na rozpěstování a dál ho asi ušetřím za těchto podmínek :p nasadila jsem pár butiků, tak to bude padat ještě hůř, ale snad povolí kohoutky a potom se do toho pustím ráda :p
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Opouštím těch 5 výroben na vílí hůlky, které jsem si pořídil - zabírají místo pro 20 pidipolíček a trvají pouhé 4 hodiny v základu => jednou mi vyskočilo jedno padátko. Prostě si budu muset nechat zajít chuť na předběžné zaplnění stodoly v rámci přípravy na nějaké příští dlouhodobé úkoly a přeorientovat se na částečně nesmyslné pěstování děsivých 8hodinovek...
    Pokud je závislost vyskočení padátka na délce základní doby zrání lineární, potom je výhodnější pěstovat rostliny než stromy (jabloň temné královny trvá 12 h, zda na ni funguje runa ze stromu moudrosti , si nejsem jist, a zkrátit její zrání bych mohl leda "ponožkama"), protože děsivé rostliny zkrátím např. z 8 hodin na 5:24 (se strašidelnou kyticí, bez řádku, který je k dispozici jen někdy, a bez aplikace drahého hnoje). Sice mi z rostlin vypadne méně než z jabloní temné královny, mohu je ale sklízet častěji...
    Bohužel na děsivce nejsou dostatečně dlouhé rostliny (okolo 20 hodin růstu), ze kterých by to zajisté vyskakovalo jedna radost...
    Takže hlavu vzhůru... a vyhlížejme flakonky - třeba odtud nějaké budou padat! xD
     
  8. raddre

    raddre Baron fóra

    tak přemýšlím zda jsem se vůbec probudila:D vypadlo mi stejně jako včera tj. 33+44, jedno co vím jistě je, že z rostlin toho moc nevypadne, stromy na tom nejsou o nic lepší a zaplnit plochu zvířaty je krátkodobé řešení, páč jsou děsně žraví, tak jedině, že se probudí někdo z vývojářů a něco s tím provede
    EDIT: po úpravě počtu padátek padá víc z rostlin, než z chlévu
     
    Naposledy upraveno: 24/10/19
  9. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    V tuto chvíli jsem dala vyrobit 5 lektvarů a do dalšího mně chybí 9 lahviček. No rozčiluju se, že akční je 8-mi hodinovka, podle padání by to klidně mohla být i skoro 24 hodinovka. Včera jsem jela s SH a tak mám v zásobě 10 510 akční mohomůrky, tzn. že mně chybí v tuto chvíli 1 064 padátek. No není to skvělý?[​IMG][​IMG] A to další mochomůrky rostou......

    Nic, po sklizni hodím na farmu běžný provoz a dál se uvidí..... Koše kupovat nebudu, k tomu mě RT nedonutí, možná na dlouhé děsivé párkrát hodím SH, které tedy naštěstí kupovat nemusím a alespoň něco vytěžím z toho, že nejsem nováček a že mám dost obr stromů.
     
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    No ,počkám ještě dnes jestli si to RT nerozmyslí a nepřidají plochu na padání,protože získat ze tří sklizní za den lahve na 3 někdy 4 letkvary, by bylo zbytečné pokračovat.Expertní plodiny čekají ;)Z osmi výroben 1 láhev,sbouráno a jdu pěstovat co potřebuji bez ohledu na padátka ,už mě to nebaví>:(
     
    Naposledy upraveno: 24/10/19
  11. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    No nevím.V houbovém lese 7 chlívků 2 zvěřince,pár stromů .....4 padátka.Tímhle tempem to nepůjde.Od začátku akce mám3 mlýnské výrobky.
     
    vilm4, anvan a evainfo tohle ocenili.
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No plnej obrchlivek a 1 flaska, sice jen 4 hodinovka (po ruznem zkraceni) ale ono zase tu jsou spis kratke chlivky, ze?
    Nema nekdo z RT predstavu ze to melo padal z akcni = hlavni plochy? Nebo tam ma koeficient s J.C., coz tady nejde?
    A jak ctu, dost lidi taky jeste nevi jak dodavat, zatim s tim problem nemam, protoze nemam za co - ale obavam se tahle akce se moc nepovedla a k tomu jeste kdyz ani stari nedohraji, jak ti co nemaji stare stonky udelaji o tolik vic aby i ty chybejici vybrali?
    Uz dlouho nechapu moznost starych stonku, kdyz ti co by je ziskat nyni mohli je maji a ti co je nemaji logicky nestihou ani ty nove?
     
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: zbytečně složité, nepřehledné, demotivující - proč např. není u chrličů vlevo a vpravo vidět kolik těch "odemykacích" lektvarů už dostali? a proč vůbec není jasně napsáno, že nejprve každý z nich musí dostat 5x lektvar a pak teprve je třeba dát lektvar tomu prostřednímu, aby byla mince na minihru? takže, aby se hráč dostal k první minihře musí mít minimálně 6 lektvarů ... o přísunu padátek ani nemluvím, to je opravdu hanebné, chápu, že není cílem nastavit akce tak, aby byly splnitelné do 24 h po zahájení, ale musí být zachována alespoň naděje, viditelný pokrok, pokud však je zřejmé, že pro mnoho hráčů je hned zpočátku jasné, že nemohou splnit, že nemají šanci, tak to budí pouze frustraci a vztek
    pokud se tvůrci hry rozhodli nastavit vše tak, aby bylo možno plnit pouze při použití reálných peněz, tak by měli urychleně odstranit informaci, že jde o bezplatnou hru, placené prvky mají sloužit k získání něčeho navíc, ale základní hratelnost při "hraj zdarma" by měla být zaručena ... bohužel se mi zdá, že přes sliby, že bude hra převedena na novou platformu a bude pokračovat, míří celá farmerama do propadliště dějin
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No, takhle se na to nedívám. Číst pozorně se vyplatí ,-) a chrliče se odkrývají od hlavy dolů. Mince u pidižvíka je namalovaná atd. v tom problém nevidím.
    Spíš si tvůrci neuvědomují, že na hřbitově rostou jen kratší plodiny a jestli je padání nastavené tak, jako vždy nemáme šanci.
    Ještě je tu další možnost, rozšířit padání na další plochy.
     
  15. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    I u mne padátka hooodně zaostávají za pěstovanou rostlinou, ať jdou k šípku, uvidím, jak to půjde dál...
     
    evainfo, Pitrýsek47 a vilm4 tohle ocenili.
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Umlety mam 4 lektvary. Dejme tomu, ze do 14:00 hod. (tj. do 24 hod. od zacatku akce) stihnu nasbirat 43 padatek a dostanu se tudiz na 5 lektvaru za den. Lektvaru potrebuji kolik? 50? Takze splneno budu mit 2. 11., jestli dobre pocitam? To je optimisticky vyhled, kdyz akce konci 31.10. xD

    EDIT ve 12:29: Tak 5 lektvaru mit nebudu, neb mi po sklizni chybi na paty 28 padatek - to je panecku motivace! A ted mily RT hadej k cemu!? Kdepak, tesne vedle...., k nakupovani kosu a SH cesta nepovede xD
     
    Naposledy upraveno: 24/10/19
  17. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Bóže,to je blbá hra!Skoro jako já.Od včerejška jsem dávno zapomněla,kdo dostal flašku a kdo ne.Přikláním se ke kostkám ale jistotu nemám.To je takový problém dát ke každému chrliči počítadlo?Je fakt,že nejsem Ajnštajn,spíš natvrdlá jako ten štajn.To se jim v Hamburku povedlo!
     
  18. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Rozumím tomu dobře, že když si vyberu jen jeden druh minihry, nemusím druhého chrliče vůbec probouzet? A ušetřím si tedy výrobu pěti lektvarů?
     
    babako, evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  19. alenal

    alenal Stálice fóra

    Prosím opravte mě, jestli píšu blbost. Teď jsem dala 5 lektvaru jednomu chrličovi. A teď můžu hrát minihry a musím hrát 40x ? Což je 22000 muchomůrek a 2240 lahví, kde ty lahve vezmu?
     
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Xenie6161 - ahoj, podle toho, co psala sopti TADY, tak ano. Taky jsem tou myšlenkou zabývala (bo nějaká ta úspora lahviček tam je) ;)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    alenal - ahoj, tuto otázku si klademe asi všichni. Proto čekáme, co bude. Zpětná vazba byla předána (a nejenom z naší lokace). Teď je to na RT, co s tím udělá ;)

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    vilm4 - ahoj, pořádně si ty chrliče prohlídni, určitě poznáš, který už dostal lektvar. Bude částečně vysochaný (původně je to jen kus šutru a jak mu dodáváš lektvary, bude nabírat postupně svou podobu)
     
    Naposledy upraveno: 24/10/19
  21. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zrovna dumám nad možností aktivace jen jednoho chrliče(stejně jako Xenie6161).Přece jen je to úspora 286 bandasek!!
    No uvidíme! Zatím točím akční a doplňuji stodolu děsivými plodinami.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.