Probuzení (23.10 - 31.10.2019) Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    Išla si na to zle, lebo si otvárala debny vo veľkom - ja som ich otváral po 5 (6 na záver) a mám 4x psa (lebo iba kocky ... som netušil že butiky sú iba z pexesa, takže tie musím vyrobiť)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Pteranodon
    Kdepak - otvírala jsem to postupně, téměř tak, jak ty. A ani prd. Prostě na mé farmě není nic jen tak - o tajemnicích ani nemluvím. Tam je vždy takový poklad, že by jeden brečel. Ale aspoň vím, že do RT se mi investovat už neoplatí (dřív jsem kupovala kde co). Holt jejich politika je taková...otrávit ty "nejstarší" hráče. A daří se.
     
    Peto121, zahradnice4 a evainfo tohle ocenili.
  3. elen45

    elen45 Expert fóra

    tak jsem skončila a nasadila liliochvostec, ve mlýně mám poslední 3 lektvary, her budu mít celkem 70, mám 4 hafany (2 červený) a 4 hůlkovny
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Odehráno 53 her,z beden vypadnul pouze jeden vlkodlak.Mám 2 nové řady na stonku
    Vytočila jsem si +1 pro pole :p
     
    Naposledy upraveno: 31/10/19
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Statečně jsem zaspala jednu úrodu, tak jsem už moc nenakoupila. Škoda, ty dekorace navíc jsem chtěla fšecky... No, psů mám smečku, bude o hubu je uživit, butik mám taky aspoň jeden, tak u Jacka ušetřím na něco jiného.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. zajanda

    zajanda Pisálek fóra

    Odehráno 49 her a z toho přes 43 her pexeso a budik žádný a už nic nestihnu napěstovat je to bída a akorát to naštve.
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jeste sklidim, pomelu a bude 56 her, jen s kostkama... no skoda pokazenyho zacatku s padanim, ted zbyde vic nez jsem spotreboval... odmeny jsem vybral, tak zase je celkem slusny, psu z bedynek plno, no jen se uvidi co teda vymysli pristi desivku aby nas zbavili zasob :)
     
  8. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Hezký strašidelný večer,já jsem odehrála 63 her,vypadli 2 čoklíci a hůlkovna žádná,pexeso a kostky jsem střídala.
     
    jesterka74 tohle ocenil(a).
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jsem nějak přehlédla, že akce i děsivka končí ve 22 hod, tak jsem vše uzavřela o půl druhé. No i tak stihnu ještě jednu sklizeň :)
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    MatysekKamilek - dokonce až o půlnoci ;)

    Nezapomeňte si vyměnit mince za něco v obchodě a otevřít bedny v inventáři :)

    bebe.png
     
    Naposledy upraveno: 31/10/19
    davidson00 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Skali: Cože? bože, tak to jsem to zazdila úplně :cry:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No už bylo na čase, kdyby ten děsivý maratón utnuli už ve dvě, tak i tak to bylo pozdě a vůbec bych se nezlobila...
    tolik k ohodnocení říjnového kalendáře.:)
    Anvan, já Ti to věřím. Taky se mně to stalo a stává. Akce na náhodu a semínka v bednách. Tenkrát jsem musela mít dvojnásobek akčních oproti ostatním. Taky jsem často dole nebo občas i nahoře, ale hlavu si z toho nedělám. ;)
     
    Naposledy upraveno: 31/10/19
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  13. bertoldek

    bertoldek Rádoby autor

    Proč už 35 min před ukončením alce nelze namíchat poslední lektvar :-(((((((((((((((((((((((((
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    bertoldek: máš všeho dost? nebo co ti nejde, nemáš tam ikonu či co?

    Půlnocí by mohly končit všechny akce, mně by to vyhovovalo jsem noční pták ,-))
    Přes 1000 ks prázdných lahviček zbylo.
     
    GordonSargent, davidson00 a Skali tohle ocenili.
  15. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    10 minut před půlnocí jsem sklízela naposled,pak všechno ve spěchu,ale stihla jsem poslední kostky. Škoda,kolo neŠtěstí nedarovalo nic z bonusů a z tý haldy beden(a to jsem na tom,jak koukám dobře) vypadli 2 butiky a 2 hafíci.Ale už jsem nestihla zasadit na hřbitově.Bude dobrá sklizeň příštěxD;)
    Konečnej stav:
    [​IMG] [​IMG]
     
  16. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný patulínek,
    moc pěkná akce pexeso bylo super.Ukořistil jsem oba dva mag.stonky.
    Takže za mě spokojenost.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Patulínek? Ajta krajta to snad nemohl ani chlap napsat? bez urážky ,-))))
    Stonky mám také oba, tak se nemusíme budit, ale v klidu spát ,-).
     
    matlafous123, GordonSargent a Y_n_O tohle ocenili.
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Snažila jsem se, snažila, ale dnes, teda včera bylo v robotě lidí jak na Václaváku, eště před půlnocí zapisovat kolik kde a kam... a já jsem se na farmu už nedostala. Ale neva, raťafáků mám kotel a jeden butik taky. :)

    Pitrýsku, taky jsem chvíli dumala, co to je...
     
    Peto121 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.