Probuzení (23.10 - 31.10.2019) Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Y_n_O: No tak to jaksi nejde, bych s tím vyhodila i bráchovi dílnu... tady je el z roku cca 1970. Jediné by šlo vytáhnout ze zásuvky kabel k TV... Jakože odešla.... Hi a vida, že by?:music: No asi ho pošlu stříhat stromky nebo do města...
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  2. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Je dost blbé,že dekorky v mazlíkárně nemají žádný popis,za pár týdnů nebudu vědět k čemu jsou:cry::p
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nakonec jeden bonus +1 padl, takze 27 jich mam odehrano... tak to bych mel stihat s rezervou...
     
    Helena1313 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Už budu sázet dnes jen na hlavní,na divoké mám už obrstromy.Butik jsem si za mince koupila stačí 1,než budou hůlky potřeba bude jich hafo.Psů už mám přes 300 ,tak už žádného nepotřebuji.Zítra už to skončím,protože už by mohli zavést bednářství a nechtěné bedny by se tam daly šoupnout výměnou třeba za floreny1:2;)
     
    Naposledy upraveno: 28/10/19
  5. raddre

    raddre Baron fóra

    hotových 33, těch 7 už dám, ale mně to tak nebavííííí, na divošce si v klidu doplňuji zásoby, padá to obstojně i z mřížkovky, před akci Probuzení jsem si nasyslila po 100ks krmení, ale během těch 83.hod. do konce děsivky budu vymetat stodolu, takže ani tam mně to už nebaví
     
    Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  6. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Hotovo 41 her a tím končím. Jdu se věnovat pěstování do vypleněné stodoly.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte,
    mám odohraných 32 hier. Rastlinky mám napestované po 40-tku, ale zatiaľ zbieram vypadávatko.
    Obe nové stonky už stonkujú takže paráda, teraz ešte bojujem o staršiu stonku za 300 mincí a k nej 4 dekorky. Mám to spočítané, všetko by mi to malo tesne výjsť. :D
    Prajem fajn hru. :)
     
  8. satelit

    satelit Hvězda fóra

    ;) Tak a můžu jít na to ;)

    [​IMG]

    A je vymalováno.

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8):cry::cry::cry: (2/5 - Zdlouhavé,pro RT výhodné,dvě hry v jedné)​
     
    Naposledy upraveno: 28/10/19
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak her mám 42, psy už 3x, zkouším hůlky.
    Příští hru už budu mít komplet SK vybrané, tj.: 160 ks. :), druhé zkusím vzít 2 x licence, potom SH, vrtule. No snad to vyjde.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Her mám 34, takže to s kostkama dorazím do těch čtyřiceti, abych nebyla ve stresu. Pak našetřím na otesání druhé sochy a zkusím pexeso, něco málo bych ještě mohla stihnout. Psů z beden vypadlo zatím pět, jednoho mám zakoupeného na ploše. Ten butik by se ze hry hodil, abych nedopadla jak se slizem v té akci, kde byly všechny plochy propletené, cosi se rozsvěcovalo a já jsem myslela, že sliz je akční, páč úkoly jsem vůbec neplnila a nevěděla jsem, co to je...
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  11. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Když si koupím stonek,tak dekorky jsou libovolné?
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    jana: ano na oba stonky jdou umístit libovolné dekorace
     
    Skali tohle ocenil(a).
  13. raddre

    raddre Baron fóra

    [​IMG]
    mám po jednom psu a butiku, zatím jsem vyzobala vrtule a část SK, ještě by se mi hodilo i SH, ale už pěstuji jen na hlavní, tak toho moc neudělám. Jinak to byla pro mně nejnudnější za všech akcí
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  14. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Po prvotním rozčarování, kdy nepadaly lahve a po uvolnění kohoutků, bych řekla, že se z toho nakonec vyklubala celkem pohodová akce. Nejdřív sice chyběla vypadávátka, teď už mám vypadávátek na dalších 8 lektvarů, ale bohužel chybí pro změnu mochomůrky. Ale SH do toho už dávat nejspíš nebudu, odehrála jsem 40 her s pexesem, poté jsem probudila příšeru na druhé straně a odehrála 6 her s kostkama.

    Za získané mince jsem pořídila oba řádky, a 2x 2 ks párty lístků a všechna SK, tj. celkem 160 ks, toho nikdy není dost. A zbývá 240 ks mincí, něco ještě přibude a koupím každopádně za 30 mincí 10 výměnných licencí a 35 za darovací licence, platit RT za ně nebudu. A pak za 300 mincí červeného ďábelského psa pro "strýčka příhodu" na akci O+D. Za 340 mincí 350 ks SH pořizovat nebudu, to mám z obr stromů v pohodě za jeden den. Času je stále dost, chybí vlastně jen 125 mincí, tj. 7 her. Pak už dám obě plochy do normálu, do konce mochomůrky pěstovat určitě nebudu.....

    Z beden jsem získala 4 butiky s hůlkama, když vezmu všechny, které jsem pořídila v dílně s těmi z úkolu a teď z beden, tak jich mám celkem 10. Mám je všechny na ploše, v tuto chvíli mají výnos 3 ks z jedné, tak hůlky do stodoly pěkně přibývají.
    Doupě ďábelského psa jsem z beden nezískala..... Ale zas moc to řešit nemá cenu, mám jich 5 a stejně to vypadá, že za chvíli z nich zásoba bude stačit a půjdou zalehnout do stodoly, krmit je nebudu .....
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  15. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Pitrýsek - díky a hurá ,mám oba
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak konecne mam dost vseho a delam tedy uz na posledni dekorku... skusim jeste napestovat dalsi akcni kytku, padatek je dost a treba i otevrit pexeso jen proto, ze hafanu mam z kostek az dost... z odmen krome stonku a upgradu hafana zatim nevim co vzit, urcite ne dekorky nebo jiny veci, stejne jsou v liste...
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  17. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    ještě jednou seberu jedovatky a skončím, padátek mám dost, ale nepovedlo se mi vytočit +1 ani z 86 lístků, nějak mě to kolo nemá rádo, tak to jde pomalu, ale jistě dnes skončím. Psů mám plný zvěřinec (dokonce mám jednoho navíc 9 ks) a butik na hůlky mám 2x, to stačí, zatím nejsou potřeba.
     
    davidson00 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  18. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    ahojte,jedu pouze pexeso,protože se dá uhodnout vše bez spletení oproti kostkám,který jsou o náhodě.
    Na papír si poznačím(nemusí být ani čtverečkovaný) třeba počátečním písmenkem (barva nebo věc v pexesu),pak vím hned kde co je a nespletu se při odkrývání.Získám vždy 3-5 bedny s děsivým pexesem,ale stejně z nich ještě nevypadl butik s hůlkami ,ikdyž jsem jich naráz otevřela 40.Neměla jsem trpělivost,bylo by lepší je otevřít všechny naráz až po skončení akce asik.
    Takže si budu muset pořídit v obchodě za hvězdič.mince butik s hůlkami a ďábelského psa III. řádky asi oželím,ještě nevím.
    Tuhle akci asi nedokončím,nějak jsem ve skluzu,přitom točím plodiny i v noci

    Zatím mám 442 [​IMG]

    Odehráno her : 19 / 40

    Vytáhla jsem z beden ve skladu cca 50 PL a vytočila si 100% stodola a ještě +1 pro pole :inlove: Tak bych se mohla pohnout konečně

    Edit : Pitrýsek47 děkuji
     
    Naposledy upraveno: 29/10/19
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    jesterka za butik můžeš mince ušetřit, je i u Jacka v obchodě nebo v družstvu

    Řádky mám oba, schoval jsem do něj dekorace s minim.BZ.
    21 her
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 67 her,konečně došla akční rostlina.Získán 5x Ďábelský pes!:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.