Zpětná vazba Problémy hry 16.5. / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Já vlastně ani nevím o co jsem přišla.No panenství to rozhodně v mém věku nebyloxD,Casey27 naprosto souhlasím s tebou.To by bylo stránek o honičem.No stalo se a co,nic život de dál a hra pojede taky.BÉÉÉ ,přišla jsem o jedem floren:(co stím?? Farmáčata ,hlavně klídek-bude zase dobře,tak hezký a ničim nerušený den:inlove:modíci-držte se:inlove:
     
  2. chvíle

    chvíle Pisálek fóra

    jsem na tom stejně také mě automaticky ztrhávají za premium těž to zruším
     
    maribeja, maja.rada a Helena1313 tohle ocenili.
  3. Reginleif.nella

    Reginleif.nella Pisálek fóra

    Ja som rada ze to ide a co uz, no tak bude akcia neskor. Dokonca vieme co na nu treba takze si to mozeme pekne aj nachystat - to mne celkom vyhovuje. A ja teda nemam urcite problem s tym ze by som na farme nemala co robit. Takze spokojnost.
     
    Helena1313, Jonsdorf a ezzra tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm tak nevím.
    Já to třeba beru sportovně.Na druhou stranu se nedivím košíkářům. Za své peníze chtěj odpovídající servis.
    Tuhle situaci prostě RT absolutně nezvládnul.
    A že si někdo zařve na fóru? No a co! Ikdyž je to fakt k ničemu.
     
  5. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Zdravím všechny;) snad není akce která by se neobešla bez problému>:( a ty ta které byli náhodou v pořádku by se na prstech dali spočítatxD. Ani mlýn nemám jelikož to nejelo tak jak by mělo:( je to děs běs kupon na pomocníky v háji BZ, atd.......No snad se vše v dobré obrátí a zase to bude to farmaření jak má být a ne toliko akci najednou a ejhle kolapsssssssssssss:cry:........Tak brzy u dobré zprávy od RT:p a my to berme z přehledem je to jenom hra nic víc nic míň...... vím a chápu že jsou tam od nás většiny peníze, které do toho dáváme, ale bohužel i to se stává ,,,,,,snad se z toho RT ponaučilo ;);) a kompenzace bude opravdu Farmářsky královská............xDxD
     
    maribeja a Helena1313 tohle ocenili.
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    A takove jsem o tobe mela donedavna vysoke mineni -.-xD
     
  7. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    To, že je možné se do fóra plnohodnotně přihlásit považuji za správné z prostého důvodu.
    Pokud dojde k tomu, že se nemohu přihlásit do hry, tak nelze ani kontaktovat jakoukoliv podporu a příčin může být víc než jen výpadek serverů.
    Domnívám se, že tato možnost zde s velkou pravděpodobností byla dávno, jenom jsme o ní nevěděli. A admini většinou asi též :)

    Proto navrhuji aby byly FAQ doplněny o popis postupu přihlášení do fóra bez nutnosti přihlášení do hry.

    Samozřejmě to bude fungovat jen registrovaným hráčům, což je podle mě jenom dobře.

    PS: Asi ale nejsem ve správném vláknu pro návrhy, za což se omlouvám.
     
  8. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, ona včera nejela Farma?? Já měl včera frmol až se mi u zadku dělaly bubliny.... kolem půl čtvrté jsem rozklikl Farmu, nějaká ovce tam makala jako vzteklá, říkám si:"OK, aspoň někdo pracuje." Asi se nepovedl přeskok mezi akcemi ( poslední dobou nic neobvyklého) a tak to dávají dohromady - což je jenom v pořádku. Zkusil jsem to ještě dvakrát - ovce pořád makala, tentokrát se mi zdálo, že rychleji, tak si říkám:"Asi jí za to platí." Zaregistroval jsem asi kolem 23:51, že Farma jede, ale už jsem byl unavený a šel jsem raději spát, protože ráno je moudřejší večera. Po ránu jsem zjistil, že akce nezačaly ( anebo možná začaly a brzy skončily) a že vlastně o nic nepříjdu. A bude čas za reálnou zahradu ( i když za oknem jedna veliká kropící konev pracuje za mě, ale do skleníku mi neprší :)), na další koníčky a záliby. To, co se mám o Farmě dozvědět, to se dozvím včas ( alespoň tomu věřím). Prémium nemám a tak mě kompenzace za jeho nefunkčnost netíží a pokud se někdo rozhodne, že odškodní i nás, ostatní hráče, tak vezmu co se bude nabízet a nebudu řešit, jestli je to více či méně než o co jsem přišel. Hlavně, aby se dal systém do pořádku a dál to fungovalo bez zbytečných průtahům výpadků a dalších nejasností. To, že funguje Fórum, beru jako samozřejmost - nějaký komunikační kanál být musí, ještě bych to pojistil na FB, kdyby se to sesypalo jednoho dne celé, případně nějakou fanouškovskou stránku a na ní info, proč to nejde a kdy by to mohlo jít - přeci jenom jistota tří zdrojů informací ( protože ne každý má na FB účet).
    Za mě:"Kein stress" a "Nejhorší smrt je z vyděšení."
    Děkuji modíkům za průběžné informace, chápu, že někdy je těžké něco psát, když sami nic neví.... ale snaží se a to se cení. Chce to klid a nohy v teple. Nadávat není proč a vlastně ani není komu, každý z nás v životě přišel o víc než o pár florenů, nějaké to SH, ZSH, hnůj a vodu. Voda teď naprší a to ostatní si člověk pořídí snadno - stačí zatočit kolem neštěstí a je to, no ne?
    Takže ať to brzy funguje a hlavně to chce klid. :)
     
  9. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    až se dostanu na farmu tak premium zruším už nikdy víc kdyby náhodou se stalo to co ted.
     
    jaciz, maribeja a 14087 tohle ocenili.
  10. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    co to bylo včera za dlouhou udržbu??-.-minim.12 hod,.trvala,přišla jsem o 12 hod, kombajn ,který jsem aktivovala a během pár vteřin začala udržba:(>:(tahle udržba by měla být hlášená aspon den předem,aspon kdyby se člověk mohl přihlásit do fora,když už je vypadek nebo delší udržba ve hře
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No resit co se ztratilo je hezky, ale misto kompenzaci maji spravit bonusy z remesel! To je soucasny a stale trvajici problem ktery jaksi nejaky kompenzace neresi, kdyz ztracim celou noc kvuli hodine co mi syrovy kulicky+valentin jinak v pohode zaridi... a taky stonek proverit, myslim ze i jeho bonus nefunguje spravne...
     
    maribeja a Mikeš tohle ocenili.
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Dovolím si to shrnout asi takto:
    Farma je pro hravý lid služba jako každá jiná. Někdo si platí všechny vymoženosti hry,
    někdo platí méně a někdo vůbec. Nepřehánějme to ale ani s pochopením a omluvami
    RT a netvařme se, že se nic nestalo, když se stalo a stávat by se nemělo. To ne, že ne.
    Když např. v obchodě koupíte něco nekompletní a nedostanete za své peníze to, za co
    jste zaplatili, asi mlčet nebudete.
    :)
     
  13. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Tassadar11: No, vzhledem k tomu, že se zatím stále nemohou hráči se zaplaceným Premiem vůbec přihlásit do hry, tak mám tušení, že jsou "sýrové kuličky" na seznamu priorit hóóódně nízko
    ;)
    To nebyla údržba, to byl (jak jsme říkávali na lyžařských kurzech) ukázkový tlamopád...
    Detaily najdeš v oficiálních oznámeních, kde se mj. dozvíš, že problémy stále trvají (zejména druhý příspěvek v odkazovaném vlákně je "výživný").
     
    Naposledy upraveno: 17/5/18
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Tassadar11, hádam nechceš, aby teraz riešili syrové guličky a valentína, ja tam mám od včera papagáje a nemôžem im nasypať zrna, toto vedieť a mať všade stromy ako zvyčajne :p:p, neviem odhadnúť, ale myslím, že tak 1/3 hráčov sa išla "prejsť"....
     
  15. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Pevně doufám,že když mám Premium,tak všechny stromy na Baha a Farmě se sklízejí dál,i když tam nejsem.Ale jedno můžu říct,že si sakra po 8 letech hraní rozmyslím,jestli mám ještě něco koupit,pro mě je tohle velké zklamání,ze strany RT neschopnost.
     
    MatyášK02 a cernymysak tohle ocenili.
  16. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    MatysekKamilek - jen aby nevychladli tak, že je můžeš rovnou uložit do hrobu. xD

    Jinak vychladnout (ne až tak) by jich tu mohlo víc. Tolik rozčilování nad věcmi nehmotnými a imaginárními. Náhodou je sranda, je to pestřejší a konečně si v poklidu dopěstuju co mi dochází.
     
    matlafous123 a michnaj tohle ocenili.
  17. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak to je pěkné nadělení. Těšila jsem se, že stihnu něco udělat než odjedu na 3týdenní dovolenou a ono se to pokazí. Nevím, jak dlouho to bude trvat než prémium opraví, proto bych se chtěla omluvit mým sousedům, že ode mne dárky nemohou čekat. Je mi to líto.
    Než to spadlo, stačila jsem nakoupit balíčky, včetně speciálního, který se měl hned spustit při koupi a už jsem se na hru nedostala. Jak bude toto řešeno. Doufám, že to bude k naší spokojenosti. Přeji pohodový den a ať se to podaří brzy opravit. Píše se, že to může trvat i několik dní. Páček shledáček;););)
     
  18. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Já si plánoval na včerejší odpoledne nákup turbomlýna a mám prd a vořech,no ušetřil jsem 33 kaček,asi si dám do nosu:p:p:p
     
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Chápu to dobře,že nové hry nemohou pustit kvůli těm premiovým ? A co mě je po nich..,pusťte aspoň něco nám chudým bezzemkům,něco co zvládneme i my.Např: Restaurace,Dětské zoo a pod.Ti premianti to pak lehce doženou...
    xD
     
  20. rammstein2

    rammstein2 Perspektivní autor

    Ahoj, je hezké, že se zde můžeme vyjádřit, ale stále nikde nevidím od RT co se kdy bude dít. Stále žádné vyjádření. Mám sklízet, nemám sklízet? Čekat až mi pole zaplaví plevel?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.