Zpětná vazba Problémy hry 16.5. / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    vilm4 Jj, Matlafous je socka, takze momentalne poziva privilegii z bidy plynoucich xD a dokonce i dli pobliz kompu a trpi navaly rozdvojene osobnosti pri pohledu z okna... jedna rika: "super, v lese prsi do novych stromku a muzu si cist" a druha: "ty nano, uz treti den ti tam hnije kamion dreva, pro ktery se nikdo nedostane a odberatel uz nejspis krouti woodoo panence s tvym jmenem krkem" xD
    Navic se diky posunu akci do neurcita na ne zacnu dokonce snad zas i tesit ;)
     
  2. Lubik66

    Lubik66 Pisálek fóra

    Ahoj,
    díky výpadku hry jsem si nestihl vyzvednout každodenní dárek.
    Jak to bude s tímto problémem? Myslím, že nejsem jediný.
    Díky
     
    Helena1313 a vilm4 tohle ocenili.
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Lubik66,

    určitě to RT bude řešit, bohužel teď opravdu nevíme kdy.
     
    maribeja, Helena1313 a vilm4 tohle ocenili.
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Máte na to někteří jiný názor a je to tak, jak to má být, každý člověk věc - tj forum - vidí jinak a proč mu brát to jeho správné :) Ale stále si stojím za tím, že forum by mělo být přístupné každému i během výpadku. Za prvé: nemám co číst a aspoň bych se pobavila Za druhé: číst to nemusím, pokud nechci, ale proč by každý se nemohl vyjádřit tak, jak to cítí? a trošku si ulevit? Patří to ke hře? patří, vždyť můžu mít nějaký velký problém a potřebuju ho vyjádřit. Je faktem, že o co zde přijdeme, tak nejde o život a jde tedy o velký kulový, ale proč sem psát, že mi někdo umřel? třeba pes? když zrovínka nejde farma? určitě, když budu mít osobní problém, tak farma půjde úplně mimo, ale teď zrovna se mi chce hrát, bo nemám co na práci a je mi to ne mou vinou znemožněno a chce se mi RT poslat kamsi i když to mnohé z vás nezajímá nebo máte úplně stejný názor. A za třetí: potřebuji vyřídit jiný problém na foru a já se sakra nemůžu přihlásit
    :mad:o_O:p
     
  5. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    pro Casey27: já jsem řádek Chůva spustila už před šestou ráno. U chlívků naběhl zkrácený čas, který se ale okamžitě změnil čas bez zkrácení a ani po několikerém restartu se nic nezměnilo.
     
  6. rybka123

    rybka123 Rádoby autor

    Casey 27 - srdečne ďakujem za príspevok, cítim to tiež ako Ty. Však je to iba hra, nie koniec sveta. Je vidieť z veľa príspevkov, aké životné hodnoty sú v popredí. Však nikto nikoho nenúti hrať, ani nič kupovať. Ak sme sa rozhodli, je to naša vec a naša "ujma". Berte hru ako hru zo zábavy, nie o život a deň bude krajší aj bez hromženia a "plaču".
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Casey:
    Správně díš. Přehršel zkormoucelých příspěvků na stejné téma (nefunkční Farmerama) by byl poněkud hrozivý.

    Nicméně to má i druhou stránku: Jak postupně ubývá hráčů, kteří vlivem nemožnosti se přihlásit do hry nemohou nic napsat do diskuze, není ani co nového číst v diskuzi (pravda v dané době povětšinou na stejné téma). A uznej, že některé příspěvky byly humorné, alespoň já jsem se nad některými musel zasmát (např. informace o tom, že /volně citováno/ "frťana si tentokrát dají i zapřisáhlí abstinenti" či "končit nehodlám, tu prču si nemohu nechat ujít").

    Takže nějaká možnost přihlásit se do fóra i v případě výpadku hry by nutně nemusela mít jen negativní důsledky. Jak ale v takovém případě zamezit opakujícím se steskům jednotlivých hráčů/diskutérů a hlavně přístupu do fóra těm, kteří hru ve skutečnosti nehrají, nevím.

    Snad by šlo udělat, aby po stisku tlačítka "Do fóra" na stránce s makající ovcí se zobrazilo okno s možností přihlášení do hry a takový hráč by mohl po "přihlášení" i vkládat příspěvky, zatímco ten, který by na té stránce stiskl tlačítko (třeba s názvem "anonymní přístup"), by si mohl v diskuzním příspěvku jen číst.

    Ale to už je námět spíše na vylepšení hry (v případě, kdy hra samotná je nedostupná).
    Navíc by tento neanonymní postup do diskuze mohl pomoci těm hráčům, kterým třeba hra nefunguje (nemohou se do ní dostat) a přitom potřebují zaslat na podporu konkrétní dotaz s konkrétními údaji (např. ID hráče), což bez přihlášení nemohou. Taková Hlava XXII, nemyslíš?

    Každopádně tu bylo včera odpoledne a v podvečer na diskuzním fóru veselo. Docela by mě zajímala diskuze v jiných jazykových mutacích, jestli byla také tak "výživná".
    Takovýto výpadek hry nepamatuji... a že už toho pamatuji!:D
     
  8. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym..Ja by som sa chcela opytat ci bude aj ponuka este na Turbo mlyn..nejako som to nestihla...xD
    a este nech to nieje tak jednotvarne..ja som zase veeeelice spokojna ze konecne nejaky oddych nastal...konecne na sebe pocitujem,,ze som neni zavislak na farme...xDvobec ma to nedrasa a kompenzaciu neocakavam
    pekny den vsetkym..

    ako citam podaktore prispevky,,keby nebol vypadok,tak podaktore zeny by zas tu kopu prace nestihli okolo domacnosti a potomstvaxDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 17/5/18
  9. aajjaa

    aajjaa Pisálek fóra

    Také jsem velice rozčilená, dala jsem nasadit akční květinu a na ni vše co se dá- všechna zvýhodnění. Dále byl baby boom, kde jsou náhrady za toto? Dala jsem 264 superkrmiva, lektvary,...... jakmile mě to pustilo sklidila jsem květiny- ty mi posléze zmizely, a u medvědů- klasické jako když akce baby boom není >:(. Dala jsem přes 500 medvědů a z toho nic. Jen klasika. To jsem tedy zvědavá na tu kompenzaci na hře. Člověk kupuje kombajny, mlýny,dává marmelády,.....a jiné věci a pak to nejde ani sklidit, a pokud jo, tak bez bonusů. :mad: Jinak je hra super relax. Snad to bude zase ok, a nějak nám to vykompenzují. ;).
     
    Naposledy upraveno: 17/5/18
    Helena1313 a vilm4 tohle ocenili.
  10. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Casey - náhodou, jedna paní támhle v chrámu u opic řekla, že přišla o všechno :cry:xD
    Škoda, že jsme tady vesměs všichni ve středním, nebo pokročilém věku a tím je málo pravděpodobné, že někdo napíše, že kvůli výpadku a nemožnosti farmařit přišel o panenství/panictví xD:p Ztráta jako ztráta xD
     
  11. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Casey27-tak to vidíš,je to marný,marný,marný.
     
  12. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Xenie6161: Díky za info... takže nefunguje.... raději jsem si to chtěl ověřit, zda počítám správně ,-) Dotaz na mod.... mám hlásit do příslušného vlákna, nebo předáte k prověření, díky.

    evoku57: Ahoj, rozhodně ti neberu tvé správné ,-) Jen píši pohled z "jiné galaxie" než je tvoje ,-) Jinak ... doufám, že to byl pokus o žert... nemám co číst ,-) Myslím, že existuje duchaplnější a zajímavější četba, ale každému jeho oblíbený "šálek kávy". Ulevit si?.... a co takhle vyběhnout do přírody? ,-) A jaký chceš řešit jiný herní problém, když hra nejede? ,-) No a poslední.... ano nemusím to číst, ale co když je mezi tím hodnotným textem někde něco ke hře zašínající větou" Děcka.....", takže se tím musím aspoň letmo prokousat podle nicků ,-) Každopádně každý máme svůj názor... což je ok a jak to bude rozhodne stejně "Jitřenka" Fajn hru pokud teda nemáš premium ,-)

    Twin: Myslíš jako něco ve stylu .... nejede hra... nudím se... táto pojď na to? ,-) Ale zase díky tomu výpadku může někdo otěhotnět, takže vlastně o nic nepříjde, naopak dostane něco navíc ,-) Myslíš, že pak může napsat na podporu a požadovat kompenzaci ve formě nějakých příspěvků na dítě? ,-)
     
  13. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    No já jsem měla štěstí,že jsem včera po obědě bucinkala a na farmu jsem šla až když už to nešlo,tím pádem jsem o nic nepřišla,jinak bych už byla bez mrkvovek a superkrmiv.
     
    Prepperka a Helena1313 tohle ocenili.
  14. lustr2

    lustr2 Pisálek fóra

    Ahoj, muj nazor na to cele je ten, ze kdyby se nesnazili za kazdou cenu poustet vice nez jednu akci najednou tak by k teto udalosti vubec nedoslo. Jenze asi opravdu to cele je o neci nenazranosti. Tyto problemy se objevuji jiz nekolik mesicu a zajimave je, ze kdyz se stupnuje pocet akci, ktere jsou naraz, zhorsuji se vypadky.
    A proc je trh tak prazdny a ceny vysoke? Kdo na to umi odpovedet .... asi vsichni, ze?-.-
    Nerada pouzivam tuto frazi, ale "zlate stare casy"! Pomalu a jiste mne to prestavat bavit!
     
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Mě mrzí jenom jedna věc.Chtěla jsem premium zrušit,ale nestihla ne proto,že byl výpadek,ale,že si sami strhávají peníze aniž by nějak informovali,asi jsem si špatně přečetla pravidla prémium vily,ale mám takový dojem,že je tam napsáno,že se musí každý měsíc obnovovat účet a tak,že si ho majitel obnoví sám,a ne,že mu bude automaticky stržen z účtu,chtěla jsem ho pouze vyzkoušet a za ty prachy opravdu nic moc,takže až jen to bude možné,ruším toto bezva prémium!
     
    maribeja a maja.rada tohle ocenili.
  16. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Konečně se mi podařilo na kole štěstí 100% do stodoly na 24 hod. - a ono to nejde - tomu se říká smůla, všechno nachystáno a ještě krásný bonus a pak jen oči pro pláč - jsem fakt zvědavá na další "Nezlobte se a omlouváme se"
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  17. michnaj

    michnaj Pilný autor

    To je tady zase materiál:D já se sice řadím k těžkým závislákům, ráno mi bez farmy ani kafe nechutná, ale na druhou stranu co věcí jsem doma stihla udělatxD takže u mě dobrý:p
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    MJZ môžeš zo slotu zrušiť, a všetky, ktorým nezačal bežať čas sa vrátia do stodoly;)

    ja ešte nehrám, idem počítať škody, to bude lajstroxD
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Casey a Matlafous123: Tak jsem se pěkně zasmála... potichu neb mi mrňous spí.. (mimochodem protivný jak škvor - nemůže ven, od rána leje - super přirovnání).
    Jinak výpadek nastal minutu po přihlášení na farmu. Chvíli jsem myslela, že zase wifi, (stále se NTB a Wifi hádají jak manželé po 20 ti letech), tak restart a ejhle makající ovce. No co už... nepřišla jsem o nic... Jen BZ/TBZ neb jsem večer nesklidila a využila toho, že děti spí, v devět zaplula do pelechu. Na všem se má najít něco pozitivního, tož, udělala jsem kupu práce bez odbíhání k farmě. Projela na netu co potřebuji, dohledala kde co. A především se zase po delší době vyspala :music:
    Než jsem dopsala příspěvek, tak se ti dva pohádali znova, asi je pošlu na déšť, ať vychladnouxD
     
  20. chvíle

    chvíle Pisálek fóra

    • citace bez vlastního obsahu- spam
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.