Zpětná vazba Problémy hry 16.5. / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Evina270

    Evina270 Rádoby autor

    pajda361 - děkuji.
     
    maribeja, Helena1313 a vilm4 tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A co jako budem těch pár dní bez akcí dělat?!?o_O
    Jinak je tedy zvláštní,že prodej turbomlýna asi funguje bez problémů. Drzost RT fakt nezná mezí. Ještě by mohli vrznout nějakou akci na prodej SH a Zuzanky!:p
     
  3. Lucye632

    Lucye632 Perspektivní autor

    Přiznám se, že jsem bojovala s časem, ale problémy s hrou mě vlastně zachránily. Odpoledne odjíždím na pár dní na vodu a zda farma půjde či ne, mě nechává absolutně klidnou. Na pár dní tedy půjde k ledu (akce- neakce). Pěkný den všem a hurá za déšť.
     
  4. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Pro prémium hráče, je ta kompenzace minimálně na florenovník. Již druhý den se tam kvůli prémiu nedostanu, ještě že už zrušily plevel. Doufám že to brzy půjde, aspoň že může člověk díky Soptimu na fórum.:sleepy:
     
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tu mám spíš z jiných příspěvků nebo jedinců, kteří sem píší. Ale buď v klidu, z Tebe ne, protože o Tobě už vím, že jsi zkrátka jiný ;)
     
  6. Mythosa

    Mythosa Zelenáč fóra

    Zdravím, doufám, že také dají náhradu za "Mega balíček sklizně", kterou jsem si koupila a pak hra spadla :(((
     
    Helena1313 a vilm4 tohle ocenili.
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Za me dobry! ;) Zadny zachvat se nedostavil, cimz jsem si overila, ze zavisla nejsem (i kdyz hraju denne). Akci bych zacala bez pripravy, pac jsem jeste dopoledne netusila, ze nejaka zacina a navic jsem si pro vypadky stihla docist 2 rozectene knizky, protoze lilo, jak z konve a ven se nedalo cumak vystrcit... To byla pohoda :D
    EDIT: bbowling Vsak za to jsou ty kompenzacni balicky... nebo se pletu? xD
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    bbowling Tak teď fakt nevím.Mám to brát jako kompliment ,nebo se urazit?:eek:xD
    A já si myslel,že jsou divní všichni ostatní!:eek: Jsem rád ,že jsi to uvedl na pravou míru!:eek:
    Tak jdu skuhrat z davem ať jsem také "normální"!
    závislost až na prvním místě.......howgh
     
  9. Jarunka.vran

    Jarunka.vran Pisálek fóra

    Jak je možné a může si někdo dovolit sdělit informaci že kompenzace se bude týkat jen premium účtů, když i ty co premium nemají tak do toho taky vráží peníze viz např superhnojivo? Co se týče parfémů kterých lidi dali nemalé množství, spuštění mrkvovky atd. Další věc je to že kdo má předplacený pomocníky tak taky přišel k újmě. Kdyby to byla hodina, dvě, budiž ale tohle že farma nešla minimálně 8 hodin...
    RT by si mělo hodně rozmyslet jestli se omluví formou kompenzačních balíčků jen premium účtům.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  10. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Jarunka.vran: klídek;)Jistě budou kompenzace pro všechny:)Musíš být optimista, a nenechat se hned rozhodit, nějakým plkem:D
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Jarunka.vran,

    to že bude i kompenzace pro všechny hráče je obsaženo v tomto příspěvku.
     
  12. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak doufám, že akce byly jen přerušeny a nebyly ukončeny. Tzn. co jsme měli splněno tak se neztratí, případně nepřijdeme o zámky. Co však mrzí, že aktuálně nefungují bonusové řemesla na zkrácení výroben a chlévů. Ráno jsem se divil, že to mám nějak dlouhou dobu, ale byl jsem líný to počítat. Po přečtení diskuze a ručním výpočtu bylo zkrácení jen voda a runa ze stromu (10% chlévy). Tady by bylo dobré říci kdy to bude fungovat.
     
  13. dasah53

    dasah53 Rádoby autor

    Já to říkala , zpomalte nebo se vám zadře žentour ! A už je to tady :)
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som radšej vypol okolo 18 hodine PC nechcelo sa mi čakať kým to opravia a pozerať stále na tú ovečku ako kmitala s tou zbíjačkouxDxD.
     
  15. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Prémium jsem si nikdy nekoupila a nikdy nekoupím-prostě to nepotřebuju.Kompenzaci neočekávám,stačila mi omluva a vysvětlení od pajdy -díky.Za moje životní ztráty jsem od osudu taky nic nedostala.To,že hráči s Prémiem neměli možnost dostat se na Fórum je šlendrián!Už je to v rychtiku,takže dobrý.Matlafous je tady-hurá.Takže pro mne dobrý,na akce si počkáme,no a co?!
     
  16. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Nad ztrátou kdečeho jsme se již vyplakali.I já pláči :cry:nad mrkvoškou.A teď po přečtení příspěvků jdu sklidit Bahamu,protože je vidno,že se to tentokrát zhatilo pořádně a akce se posouvají do dnů příštích....A vilm4 má recht,v životě dostáváme na pozadí daleko větší rány.Alespoň doplním stodolu a stáje,stejně ty zvířata někdo žere,pořád jich mám málo.
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Jsem premium hráč. Jediné, co jsem stihla před výpadkem hry bylo sklidit a opět naplnit tulidomek. U mě má posunutí začátku akcí ještě ten důsledek, že se jich už nemohu zúčastnit, neboť od 25. budu 14 dní mimo. Takže přijdu o všechny bonusy z akcí, které mi nikdo nenahradí. Nejvíc mě mrzí zkracovadla na chlívky a neonky. A taky dlouhá děsivka. Doufám, že výpadek premium hráčů nebude tak dlouhý, abych stihla předělat farmu na dovolenkový režim - stromy.
     
    bubák1960, tydýtková a vilm4 tohle ocenili.
  18. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    bropyk: Osobně bych řekl, že nefungují ani řádky na stonku na zkrácení chovu. Kdo ještě vyzkouší a prověří? ,-)

    A něco k zpětné vazbě... jenom proboha (a to nejsem věřící) ať nedovolí přihlášení na forum pokud nejede hra ,-) Na forum se dá podívat i jako "host" a přečíst si potřebné info. K čemu to bude, že se tu během 30min vyrojí 375 postů se 4 tématy?
    1. Nejede mně hra.... moje odpověď... to nikomu z nás, kdyby sis přečetl předchozích 127 příspěvků, tak to víš a nemusíš psát 128.
    2. Už mě to fakt nebaví, končím s Farmou.... ok, měj se krásně a najdi si jinou hru popřípadě úplně jinou činnost, která tě bude naplňovat. Každopádně to nepotřebujem všichni vědět 4x do měsíce ,-)
    3. Jaká bude kompenzace? Moment, podívám se do kávové sedliny..... ,-) Až nějaká bude, tak se to určitě dozvíš zde na foru v OFI.
    4. Přišel jsem o 1.5M BZ, 1MJS, pomocníky na 10hod, 10 SH.... a tisíc křičících smajlíků. Teď si všichni napíšeme kdo o kolik přišel. Přišel dnes někdo o člena rodiny nebo mazlíčka, ztratil někdo práci, shořel někomu dům, zjistili mu nevyléčitelnou nemoc....? Tak co tady řešíte za fičuriny? ,-) Mmch přišel jsem cca o 10M TBZ.... mám se jít zastřelit nebo oběsit? ,-)
    Opravdu nevím, zda bude pro někoho přínosem xy stránek s tímto obsahem? ,-)
     
  19. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Zvířátka chcípou hlady a nemnoží se :oops: , nesnáším netočící se mlýn - a premium? to jsem nějak zapoměla vypovědět,tak to mám za to. Někdo tu píše, že si aspoň něco dopěstujem - taky bych ráda - hm.... ať si ti co mohou hrát otevřou jinou konverzaci....
    Ps: a to nejde dočasně odstranit premium a normálně spustit hru?
    Za pět dní bych taky mohla zapomenout že nějaká farma existuje :D - byl by klid.
    Kdybych tam neměla tolik florenů tak klidně a ráda
     
    Naposledy upraveno: 17/5/18
    plyšulín, vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  20. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    No, nejen si jistá, že bych chtěla, aby byl psací přístup na fórum v době výpadků. Dovedete i představit to množství stránek s nic neříkajícími příspěvky plnými zuřících smajlíků? Já si včera v klidu přečetla že je výpadek, dočetla jsem se, že to pár hodin nepojede, zavřela notebook a byla v klidu. Stejně s tím nic nenadělám. Výpadek je výpadek, myslím, že to všichni známe i v reálném životě z práce.
    V RT je určitě pěkný šrumec.

    A že jsem přišla o BZ, TBZ, krejcary, pomocníky, MJS apod.? O to jsme přišli všichni, ne jen já. V klidu si počkám jestli bude kompenzace, ale jak píše vilm4, není to pro mne to nejdůležitější.

    Je mi jen líto hráčů s prémiem, že se na farmu nemohou dostat. Ostatní mohou aspoň doplňovat stodolu. Jo a odloženo by mělo být i O+D, ať je to spravedlivé i pro ně.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.