Zpětná vazba Problémy hry 16.5. / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trdlýsek

    Trdlýsek Pisálek fóra

    Toho volného času co člověk najednou má. . . Abych se z toho nezačala nudit. :-D Pochybuji, že bude OaD, protože by se ji nemohli zúčastnit hráči, kteří mají prémium a jsou tak odříznutí od světa. . .
     
  2. jaciz

    jaciz Rádoby autor

    Měli by dát jako kompenzaci prodloužení prémia na další měsíc zdarma. A posunout nás za každý nefunkční den o 4mil. BZ, a zbytečně utíká čas na kombajn, který máme zaplacený. Ach jo, tak dlouhý výpadek ještě nebyl.
     
  3. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Tak osobně jsem hlavně pro to, aby v době, kdy se člověk nemůže dostat na farmu, mohl aspoň do fóra, a to i psát, tak jako to bylo kdysi na starém fóru. Určitě si mnozí pamatují, že tam mohl mít člověk dokonce i jiné heslo než měl na farmu. Mnohým z nás by to určitě ušetřilo nervy :)

    Jinak jsem docela v klidu, a to i přesto, že jsem svou farmu naposledy viděla někdy včera v 9 ráno. Jelikož jsem spala před noční, a vstávala odpoledne okolo 15.00, tak už jsem si užila jen upracovanou ovečku :)
    Jsem jen zvědavá, kdy svou farmu zas uvidím, pokud ji teda ještě vůbec někdy uvidím, protože se mi po ní trošku i stýská, a doufám, že vše bude tak, jak jsem ji opustila. Mám tam okolo 17.000 florenů, tak bych si je ráda ještě někdy utratila :D
    Tak snad to bude brzy. Přeji všem pevné nervy, a doufám že to ti kluci a holky z RT brzy opraví.
    Možná si to oni přejí ještě víc než já :D
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj pavca67,

    o ty snad hráči, kteří se nemůžou na své účty přihlásit nepřídou. Již v minulosti byl tento problém řešen opravným scriptem.
     
  5. angee93

    angee93 Rádoby autor

    Souhlasím s ostatními možnost přihlásit se aspoň do toho fora je dle mého názoru nutná zvláště když novinky sledujete podle "nové příspěvky" a jako nepřihlášený hráč nevíte co už jste četli a co za informaci přibilo aniž by jste prolezli všechna tomu odpovídající vlákna. To, že jsem přišla o sklizeň mě tolik netrápí, ale ty BZ ano kord ted když jsem pár levlů od stovky a každý BZ se počítá. na akce jsem se těšila a chybí mi nemluvě o přípravě tak snad nám je spustí co nejdříve a asi jsem jedna z mála farmářů co má radši velké množství akcí. Když nechci tak se jí neúčastním a pěstuju si ale těhle jsem se naopak zúčastnit chtěla. Zamrzí to a 8 hodin výpadek bez varování či informace kdy se opět spustí pravdu naštve a očekávám stejně jako ostatní, že kompenzace bude sakra stát za to.
     
  6. jaciz

    jaciz Rádoby autor

    Užívejte si klid a doplňujte si zásoby do stodoly.

    Bezejmenný: Taky bych ráda doplňovala aspoň do stodoly, ale nejde to :D:D
     
  7. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Alexandrie-1 Plumérie jsou stromy.
     
    *dareba1 a vilm4 tohle ocenili.
  8. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    tak jsem ráda, že farma opět jede :) použitou MJS (6ks) asi RT nenahradí, vím že se dá vyrobit, jen kdyby nechyběl ten zatracený cukr :D vyráběla bych jak o duši. nezbývá než zrušit stromy a chlívky a i na farmě pěstovat do zásoby, když už běží ta MJS ať není zbytečná. třeba se dočkáme nějakého supr trupr kompenzačního balíčku. Jinak možná by měl RT pouvažovat jestli by nebylo dobré zavést u těch totemů plnění i za FL, když nějaká položka chybí :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra


    Ahoj -popelka1-,

    plumérie je i akční plodina v akci Den chrámových opic (16.5.)
    Zde animace:
    [​IMG]
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Zase taková tragédie to nebyla ne? Někomu utekl kombajn, jinému zase MJS nebo pár SH a tím to hasne. Svět se točí dál .... :)Pro pár namalovaných blbostí se vztekat nemá cenu.
    Akce se posunuly o pár dnů a i to má své pozitivum ... bude čas na pěstování tolik potřebných expertních plodin. :p
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  12. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    Tak s tím já tedy nesouhlasím, že to nebyla tragédie..stále se totiž nejde připojit do hry a podle informace, kterou jsem si musela přeložit sama, protože ani nebyla v češtině, to může trvat i pět dní..Tak to mi přijde dost nefér. Platím premium, nemůžu postupovat ve hře, nemůžu posílat dárky, takže sousedi se naštvou. A kuřata mi určitě utečou, když nic neposílám. A to jsem je měla po dlouhé době akční, pracující..Ne každý ví, že hra běží v současnosti jen pro někoho. Takže tragédie asi ne, ale že by mě to nes..lo, to tedy říct nemůžu. Ani nevím, jaká kompenzace by mi přišla adekvátní, protože dobrou náladu těžko někomu zpětně vrátit..
    No, každopádně, první, co udělám, pokud se na farmu budu moct někdy vrátit, bude výpověď z prémiového účtu.
    Tak tiše závidím všem, co mohou farmařit a soucítím s těmi, co jsou na tom blbě jako já.
     
  13. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Hojky konečně z vlastního nicku. Skali díky za radu jak neporušit pravidla ale já nepoužívám komunikační účty, a teď mě to sem pustilo. čím méně registrací tím méně úniků z osobního života asi tak. Zrovna včera jsem se chtěla letitých farmářů zeptat proč u hry zůstáváme. Ona to bude čirá závislost moc nevěřím že po tomhle výpadku bude hromadný odchod kdo se hrabě v hlíně už pár let má s tím jaksi problém viz. já. O farmu mi fakt nejde ta je mi šumák a nemám ji naštěstí propojenou s Fb ani s ničím jiným. Myslím si že takovéhle výpadky že je hra přetížená by mohla být dost uklidňující prostě to spadlo známe RT. Včera jsem si někde našla že farmu hraje 30 mega lidí na světě, nejsou to hezká data kdo někdy něco koupil? S daty se vážně kupčí, v Německu dají cokoliv za nabourání se do systému nemocnice vím o tom svoje. Proto se moc nenechám uondat tím že to prostě spadlo a odřízla jsem se radši sama. BZ, BBZ, MJS na co k čemu když by někdo mohl znát co má pro něho větší cenu. Je závislá to vám nestačí? Jinak to fakt moc neprožívám, nemám ani fejz zrušila jsem si ho dávno kvůli cizím mě neznámým lidem. Každý s někým kamarádí ale já chci vědět koho mám v přátelích asi proto. Možná jdu v úvahách moc daleko ale vzhledem k tomu že ve špitále je den co den hlášený pokus o sbírání dat, mě několikrát za den informuje antivirák že byl pokus o sledování cez kameru tož to beru zase takhle. Závisláci vydržme, jak nejde o život nejde o nic. Možná o soukromí. Akce nestíhám ani sledovat natož je všechny rozpěstovávat de facto jsem o nic nepřišla a na kompenzák se těším, spadne mi tuna kombajnu za krk v podobě 2x1 hodina kuponu, 50sk, 100sh a co budu dělat? Zase to někam vrazím co kam patří. Ale špehování nesnáším to řeknu rovnou. Nemyslím si že by výpadek byl jenom od spadnutí jejich systému ale kéž bych se pletla? Dozvíme se pravdu? Těžko, všechno se dá ututlat a nebo na něco někoho svést. Čauky někdy zase všichni tady, jak tuhle hru nesnáším tak bych se stejně nedovedla odříznout napořád až zinek to překazí....Martina
     
  14. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    To už tady bylo něco podobného, uprostřed akce nás to vrhlo o 2-3 dny zpět......tenkrát byla akční květina tuším bromélie. Ale kompenzace vůbec nebyla...., nebo si nepamatuju, že by nějaká byla.
     
    vilm4 a maribeja tohle ocenili.
  15. Kwaja

    Kwaja Zelenáč fóra

    Ahoj, chci se zeptat, nejsem Premium hráčka, jen obyčejná farmářka :p ale včera po 21. hodině jsem už rezignovala a zabalila to s tím, že se na farmu už nedostanu (chytrolína jsem si ani nevybrala denní dárek dopoledne, když farma ještě jela :cry:) a čtu, že farma se rozjela kolem 21:30. Bude kompenzace pro obyčejné farmáře i s denním dárkem, kdo nestihl vybrat nebo o něj přijdeme?
    Víceméně o nic nejde, kolikrát jsem přišla o denní dárek, protože jsem zapomněla -.- jenom jsem zvědavá ženská a zajímá mě to, díky za info ;)
     
    vilm4 a Zoufálkov tohle ocenili.
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Kwaja,

    co bude a nebude kompenzací v tuto chvíli neví asi ani RT, v každém případě zpětné otevření denního dárku budeme reportovat, jako jeden s požadavků.
     
    *dareba1 a vilm4 tohle ocenili.
  17. Evina270

    Evina270 Rádoby autor

    Ahoj chtěla jsem se zeptat,zda se neví,kdy začne akce?Mám sklidit či ne?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Evina27,

    neví a určitě to nebude během několika příštích dnů.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tu začínám pociťovat z toho, co tady čtu xDxD Klid, který jsem pociťovala včera, když farma nešla je fuč o_OxD
     
  20. dasicka

    dasicka Pisálek fóra

    fakt je, ze sme aj my, co nemame premium, stratili hodne hodin aktivovaných pomocnikov, nehovorim o tom, ze mal byt baby boom, ktory tym padom tiez nebol a mne je sice luto tych premium farmarov, ktori sa asi nemozu prihlasit a hrat doteraz, ale skodujeme na tom vsetci. akcie su sice zaujimave, ale pokial nie su dobre zvladnute technicky, tak to ludi skor odradi ako namotivuje
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.